Liga 5 | Rezultatele etapei a 2-a

Data:19 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

 

Liga a- V-a – Duminica 19.092021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01.A.S. GLORIA MERISANI – AS TINERETUL SILISTEA 4-0


Liga 4 | Rezultatele etapei a 4-a | Clasamente

Data:18 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Ligi superioare, Fotbal Liga IV

 

Astazi a avut loc etapa a 4-a a ligii a 4-a, va oferim rezultatele:

CLASAMENTE!!!!!!!

SERIA 1
ACS DRAGANESTI VLASCA – CS RAPID BUZESCU  0-4
C S VIRTOAPE – STA 
AS VIITORUL BUTESTI – ACS DINAMIC...


Liga 6 | Programul si delegarile etapei a 2-a

Data:18 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Promotie

 

Liga a 6-a – Duminica 19.092021 Sen / Ora 11:00

SERIA 1

AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – AS VICTORIA CIUPERCENI

Sorin Manea (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Marius Sandulescu (Rosiori de Vede)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Saelele

CS VIITORUL LUNCA – A.S....


Liga 4 | Delegări arbitri

Data:17 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Ligi superioare, Fotbal Liga IV

Sâmbăta 18.09.2021 de la ora 11:00, are loc etapa a 4-a a noului sezon de Liga 4.

Delegari arbitri
Liga a- IV-a Fortuna Sports- Sambata 18.092021 Sen / Ora 11:00

SERIA 1

01.ACS DRAGANESTI VLASCA – CS RAPID BUZESCU

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Bogdan Pana, Sorin Manea (ambii Alexandria)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

02.C S VIRTOAPE – STA

03.AS VIITORUL...


Liga 6 | Rezultatele primei etape | Clasamente

Data:15 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Promotie

 

Liga a- Vi-a – Duminica 12.092021 Sen / Ora 11:00:         CLASAMENTE!!!!!!!!

SERIA 1
AS VICTORIA CIUPERCENI – A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI 3-1 
A.S....


Liga 5 | Rezultatele primei etape | Clasament

Data:15 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Astazi a avut loc prima etapă din liga 5. Pentru a va oferi rezultatele complete ale celor doua serii, 0760896420, Apel, Mesaj, Watsap.    SERIA  1

CLASAMENT!!!!!

 

AS TINERETUL  SILISTEA  – CS ...


Liga 4 / Rezultatele etapei a 3-a / Clasamente

Data:11 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Sport national, Fotbal Liga IV

 

Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00

SERIA 1 

CS RAPID BUZESCU ?-? ACS AJAX BOTOROAGA  2-0

 ACS DRAGANESTI VLASCA STA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE ?-? C S VIRTOAPE  5-1

CSM 2 ALEXANDRIA ?-? AS VIITORUL BUTESTI 8-3

AS UNIREA MOSTENI ?-?...


Liga 3 | Meciurile etapei a 3-a | Clasament

Data:10 sept.. 2021.Categoria Teleorman Sport, Fotbal Ligi superioare

Inceput dezastruos de sezon pentru CSM Alexandria, dupa ce a pierdut in prima etapa la Colonesti, etapa a doua a fost amanata deoarece , CSU Craiova a avut mai multi jucatori selectionati la nationala, etapa a treia, Alexandria a terminat la egalitate pe terenul unei echipe modeste, Flacara Horezu. Sporting Rosiori se deplaseaza tot in Valcea, pentru duelul cu Daesti.

Vineri, 10 Septembrie 2021, 17:00