Favoritele se impun fara probleme| Orbeasca in deriva | Rezultatele etapei a 8-a din Liga 4

Data 12 oct.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

liga 4.10Program Liga a- IV-a – Etapa 8

Sambata 13.10.2018  Seniori/Juniori: Ora 12,30 – 10,30 

CS UNIREA TIGANESTI – AS VIITORUL BUTESTI     –  2-0
Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Mihai Jianu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VICTORIA LUNCA     – 4-2
Cristian Beznea (Piatra) – Andrei Baciu (Videle), Mihai Calin (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Andrei Toma, Ionut Purcea (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

VEZI AICI CLASAMENT ACTUALIZAT!

CS METALUL PERETU     – STA

AS UNIREA MOSTENI – CS RAPID BUZESCU     –  0-4
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alexandru Dima (Olteni), Mihai Bajan (Videle), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Laurentiu Mitrofan, Daniel Gadea (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS AVANTUL BRAGADIRU     –  2-4
Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Ionela Lungu (Galateni) – seniori

Ionela Lungu (Galateni) – Teodor Oancea, Teodor Dimancea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS UNIREA BRINCENI     –  1-2
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Mihai Spataru (Alexandria) – juniori

Observator: Florin  Raducanu (Zimnicea)

ACS ASTRA PLOSCA – ACS AJAX BOTOROAGA     –  1-1
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu – Eduard Fratila, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

ACS ATLETIC ORBEASCA – CSM 2 ALEXANDRIA     –  0-3
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Bogdan Constantin (Peretu), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Cosoteni) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

VEZI AICI CLASAMENT ACTUALIZAT!

10 comentarii pentru acest articol

Comentariu