CASETA TEHNICA

Data 12 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport

 

 

 Liga 4 – etapa 11,  09 noiembrie  2019  

 

CSM 2 ALEXANDRIA – CS METALUL PERETU 4-0  (0-0)

Au  marcat:  Gherase (min 60), Sirbu (min 62, 90+2), Matei (min 65)

CSM  2  Alexandria: Cristica – Ioana, Bosoteanu, Gherase, Ghiorghisor (min 68 Pletea), Sirbu, Butoi, Gheorghe, Precup (min 46 Tobosaru), Matei, Iakabei

Avertismente: Butoi, Ioana

Antrenor: Cristian Pirjolea

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Ionita, Mitruleasa,Ciocan (min 75 Nastase), Iaurum  M, Carabasu, Ciofalca, Radu (min 70 Baltaretu), Stefan, Burcea (min 46 Purcarea)

Avertismente: Stefan, Iaurum M

Antrenor: Adrian Petrus

ACS AJAX BOTOROAGA – ACS AVANTUL BRAGADIRU 3-1  (2-1)

Au  marcat: Salaman (min 9, 37, 58), Dinca (min 20)

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Tudor, Gheorghe, Olteanu, Tabarana (min 87 Lucas), Tarta, Brezoi (min 67 Gherghescu), Grigorescu (min 58 Iancu), Tufan, Salaman, Nicola

Avertismente: Tabarana, Gheorghe, Iancu

Antrenor: Constantin Ungureanu

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Caldararu, Cristea (min 46 Firica), Deca, Moanga (min 82 Neacsu), Botezatu, Luca, Necula (min 83 Sandu), Magureanu (min 87 Dulgheru), Cotruta, Dinca

Avertismente: Deca, Magureanu, Botezatu, Luca

Antrenor: Marius Cristea

ACS ASTRA PLOSCA – CS RAPID BUZESCU 0-3  (0-1)

Au  marcat: Chirita (min 25, 69), Nica (min 57)

ACS Astra Plosca:  Chirescu – Iorga (min 59 Niculae), Voicu, Stavarache, Mihai, Olteanu, Mitroi, Mihaita, David (min 58 Stafie), Stan M (min 63 Albu), Stan G (min 70 Pirva)

Avertismente: Voicu

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu (min 56 Musat), Zamfir (min 57 Slobozeanu), Dobre, Chirita, Ionescu, Lascu (min 72 Mitala), Nica (min  66 Butucel)

Avertismente: Lascu, Buzica

Antrenor: Forin Raducu

AS VICTORIA LUNCA – AS STEAUA SPATAREI 0-2  (0-1)

Au  marcat: Rosu (min 10), Badan (min 90+2)

AS Victoria Lunca: Andrei – Balan, Iagaru, Badici L, Badici O, Chitu (min 73  Cojoc), Lungu, Naidin, Bozeanu (min 53 Tincu), Lazar, Geabou

Antrenor: Gabi Julea

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Dorobantu, Pavel, Badan, Patrusca, George, Rosu, Cojocaru, Dumitrascu, Puran, Scoret

Antrenor: Iulian Dumitrascu

AS VIITORUL BUTESTI – ACS CETATEA TURNU MAGURELE 4-2  (2-1)

Au  marcat: Stancescu (min 30, 55, 90+1), Voicu (min 38)  respectiv Cazacu (min 32, 74)

AS Viitorul Butesti: Iancu – Ninu, Popescu, Tudor (min 46 Popa D), Malancu (min 85  Popa  G), Garnita, Popa C, Stancescu, Voicu (min 77 Dan), Necula Pistol

Avertismente: Popa D

Antrenor: Valentin Popescu

ACS Cetatea Turnu Magurele: Meirosu – Coman, Dita, Peta, Trifu, Ioan, Cazacu, Urlan, Mozolea, Foamete, Ceangiru

Avertismente: Trifu

Antrenor:  Dan Ceangiru

ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS DRAGANESTI VLASCA 4-1  (1-1)

Au  marcat: Miu (min 39, 65), Oprea (min 51), Ghimis (min 72) respectiv Bogatu (min 19)

ACS Atletic Orbeasca: Andrei – Ene V (min 61 Mihai), Marin, Ghimis, Aldea (min 82 Ciobanu), Gheorghe, Miu D, Miu T, Neacsu, Oprea (min 85 Miu I), Ene A (min 84 Stancila)

Avertismente:  Ghimis

Antrenor:  Anisor  Dragomir

ACS Draganesti  Vlasca: Floricica – Bogatu, Rotaru, Negoita, Sidime, Bogatu, Tufan, Rusanu (min 76 Fieraru), Dan (min 46 Margarit), Cobzaru, Rauta

Avertismente: Negoita, Rauta, Dan

Antrenor: Razvan Glavan

AS VOINTA SAELELE 2017 – A.S. AVINTUL STEJARU 8-0  (3-0)

Au  marcat: Ilie (min 2), Sindie (min 13, 42,55,66), Cuna (min 61), Miu (min 70,80)

AS Vointa Saelele  2017: Mohora – Turcan, Segarceanu, Miu, Gheldiu, Dima, Ilie, Sindie (min 72 Geodoiu), Stoian, Polog, Boboc (min 53 Cuna)

Avertismente: Turcan

Antrenor: Ion Enache

AS Avantul Stejaru: Sandu – Marincu, Panaitescu (min 46 Ciobanu), Otaranu, Neacsu, Neagu, Gradinaru, Radu, Parpala, Mihailescu, Tanase

Avertismente:  Radu

Antrenor: Florea  Coaca

CS UNIREA TIGANESTI – AS UNIREA MOSTENI 4-0  (0-0)

Au  marcat: Marinescu (min 61, 79), Constantinescu (min 80), Tudor (min 88)

CS Unirea  Tiganesti: Craciun – Dumitru, Ghebaura, Cimpeanu, Ghimis, Paun (min 74 Tudor), Dutu (min 70 Pate), Craciun, Matei (min 46 Constantinescu), Binciu, Marinescu

Avertismente: Paun, Dutu

Antrenor: Ion Cojocaru

AS Unirea Mosteni: Cristeqa – Tabarana, Matica, Caldararu, Necula, Dulgheru, Vintila, Ene, Serban, Marcov (min 63  Dicea), Zamfir (min 46 Balan)

Avertismente: Cristea, Serban

Antrenor: Marian Scheopu

Comentariu