Caseta Tehnica-Liga 4

Data 20 mai. 2019, categoria Fotbal Liga IV

  Liga 4 – etapa 28,  18  mai  2019

1) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ATLETIC ORBEASCA  5-3  (3-2)  – 
Au marcat: Brasoveanu R(min 3, 13)Gheorghe (min 13), Barbu (min 64), Bogatu (min 83) respectiv Ene V (min 17, 90+2), Ciobanu (min 3)

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Bogatu, Gheorghe, Brasoveanu R (min 88 Margarit), Tabarana, Burlacu, Mitran, Sabou, Brasoveanu  A, Cobzaru (min 54 Barbu), Bratu (min 84  Calugareanu)

Avertismente: Gheorghe, Calugareanu

Antrenor: Razvan Glavan

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Draghici (min 41 Voicu), Ene V, Baietica, Ene S, Neacsu, Mihai (min 55 Ene A), Ciobanu, Stancila, Ciobanu, Marin

Avertismente:  Ene V

Antrenor: Anisor  Dragomir

2) AS UNIREA MOSTENI – CS UNIREA TIGANESTI   2-3 (2-0)  – 
Au marcat: Dudu (min 13), Spataru (min 17) respectiv Matei (min 55), Paun (min 85, 88)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Caldararu, Zaharia I, Pistol, Zamfir M, Serban (min 26 Gazdaru), Dodu, Spataru, Zvobota (min 49 Ionescu)

Avertismente: Ionescu

Antrenor: Ion Ciupageanu

CS Unirea  Tiganesti: Craciun  – Campeanu, Dumitru M, Paun M, Paun C (min 81 Gologan), Dumitru G, Ghimis, Ancu, Ninu (min 67 Calin), Matei, Binciu

Avertismente: Craciun, Paun

Antrenor: Ion Cojocaru

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – STA     – 

4) AS VOINTA SAELELE 2017 – CS METALUL PERETU 8-0 (2-0)     – 
Au marcat: Stoian (min 37), Gheldiu (min 39, 69), Sindie (min 67, 76, 80), Moraru (min 82), Marin Ion (min 86)

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Dumbrava, Stoian (min 76 Stochita), Marmalichi, Gheldiu (min 76 Moraru), Frujina, Marin, Turcan, Sindie, Miu, Dima

Avertismente: Stoian

Antrenor:  Ion Enache

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Irianu, Spataru (min 46 Albu), Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M (min 76 Sandu), Carabasu, Stefan, Purcarea (min 46 Burcea), Ciofalca, Radu

Avertismente: Iaurum M, Stefan, Mitruleasa, Ciocan

Antrenor: Lilian Petrus

5) ACS ASTRA PLOSCA – AS VIITORUL BUTESTI  7-2 (2-1)   – 
Au marcat: David (min 11), Lascu (min 13, 52), Mihaita (min 62), Parolea (min 67), Vociu (min 86), Stafie (min 89) respectiv Garnita J (min 25), Predusca (min 60)

ACS Astra Plosca: Manta – Stan (min 77 Radut), Pirva, Mihaita (min 77 Dobre), David, Parolea, Stavarache, Voicu, Tudor (min 38 Lacoviste), Stafie, Lascu (min 70 Nicolae)

Avertismente: Voicu, Stavarache

Antrenor: Marius Lacoviste

AS Viitorul  Butesti: Pricopie – Opritoiu (min 70 Popa F), Predusca, Chivu, Dragne, Garnita, Popa, Radulescu, Vociu, Popa, Stancescu (min 59 Necula)

Avertismente: Dragne, Pricopie

Antrenor: Gabriel Popa

6) CSM 2 ALEXANDRIA – AS VICTORIA LUNCA  4-1 (2-1)   – 
Au marcat: Raducu (min 15, 22), Gherghiceanu (min 88), Pletea (min 90+1) respectiv Polog (min 33)

CSM 2 Alexandria: Apostol – Badoi (min 58 Mares), Ciocanel (min 84 Julea), Soare, Bosoteanu, Neaga, Bortosu, Mitran (min 46 Pletea), Gherghiceanu, Raducanu (min 75 Ciocan), Terci

Avertismente: Badoi, Gherghiceanu, Bortosu

Antrenor: Iulian Gudan

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Bozeanu, Geabou, Polog, Iagaru (min 81 Izbiceanu), Geamanu, Cazacu, Foamete (min 77 Stoican), Anghel, Segarceanu, Boboc

Avertismente: Anghel, Segarceanu, Geabou

Antrenor: Stefan  Becheanu

7) ACS AJAX BOTOROAGA – CS RAPID BUZESCU  1-0 (0-0)   – 
Au marcat: Tufan (min 76)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Iancu, Nicoara, Tudor, Radulescu (min 63 Dron), Cristea, Nicola (min 74 Tufan), Ungureanu, Tufan, Salaman (min 90+1 Ungureanu), Balauru (min 46 Brezoi)

Avertismente: Iancu

Antrenor: Eugen Besleaga

CS Rapid Buzescu: Anghel – Badea, Nastase, Dobre, Slavitescu, Slobozeanu, Cretan (min 83 Feraru), Olteanu (min 60 Traistaru), Branceanu (min 54 Marin), Mitala (min 39 Croitoru), Nica

Avertismente: Nica, Cretan, Slavitescu

Antrenor: Florin Raducu

8) ACS UNIREA BRINCENI – ACS AVANTUL BRAGADIRU 9-1 (6-1)    – 

Au marcat: Fluerica (min 4, 12, 38, 42, ), Oprtea (min 23), Constantinescu (min 30), Buca (min 64), Rauta (min 74), Ghebaura (min 79)respectiv Neacsu (min 40)

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Grosu (min 52 Ghebaura), Olteanu, Preda, Buca, Dragu, Constantinescu (min 76 Galbenu), Turcin (min 48 Rauta), Oprea (min 60 Ilie), Fluerica

Avertismente: Ghebaura

Antrenor: Marian Botea

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Dinca, Cotruta, Cristea, Calin, Firica, Moanga (min 69 Dulgheru), Necula (min 65 Balan), Neacsu (min 75 Martin), Botezatu, Caldararu

Avertismente: Cristea, Popescu, Dinca

Antrenor: Beniamin Cristea

Comentariu