CASETA TEHNICA | LIGA 4

Data 05 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

   Liga 4 – etapa 10,  02 noiembrie  2019  

CS METALUL PERETU – ACS AJAX BOTOROAGA  0-1  (0-0)

Au marcat: Salaman (min 62)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu (min 68 Radu), Irianu, Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Ciofalca (min 73 Ivascu), Burcea, Stefan, Purcarea (min 76 Nasatase)

Avertismente: Iaurum, Ciofalca, Stefan, Sandu

Antrenor: Adrian Petrus

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Tufan (min 90+3 Ungureanu), Iancu (min 68 Grigorescu), Ungureanu (min 43 Brezoi), Tarta, Mihai (min 46 Gherghescu), Salaman, Tabarana, Gheorghe, Nicola, Tudor

Avertismente:  Tabarana, Iancu, Brezoi, Gheorghe

Antrenor: Eugen Besleaga

ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS ASTRA PLOSCA 1-0 (0-0)

Au marcat: Dinca  (min 79)

ACS Avantul  Bragadiru: Sandu – Deca, Cristea, Caldararu, Necula (min 89 Firica), Magureanu, Cotruta (min 90+3 Neacsu), Dinca, Luca, Botezatu, Moanga (min 90+1 Dulgheru)

Avertismente: Botezatu, Luca, Dinca

Antrenor: Marius  Cristea

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Streche (min 15 Stafie), Stavarache, Mihai, Stan E, Mihaita, David, Stan G (min 82 Albu), Pirva (min 78 Niculae)

Avertismente: Parva, Stavarache

Antrenor: Marius Lacoviste

CS RAPID BUZESCU – AS VICTORIA LUNCA 5-0 (2-0)

Au marcat: Butucel (min 4), Cretan (min 32), Nica (mn 57), Lascu (min 75), Slavitescu (min 78)

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Cretan (min 37 Zamfir), Slobozeanu, Padure(min 52 Croitoru), Butucel (min 66 Lascu),Chirita, Nica (min 57 Mitala)

Avertismente: Nica

Antrenor: Florin Raducu

AS Victoria Lunca: Andrei – Bozeanu, Grecu (min 52 Ivan), Naidin, Lungu, Cutieru, Chitu, Cojoc, Isbiceanu (min 46 Gemanu), Balan, Lazar

Avertismente: Bozeanu, Chitu

Antrenor:  Gabi Julea

AS STEAUA SPATAREI – AS VIITORUL BUTESTI 3-0  (3-0)

Au marcat: Popa (min 14), Rosu (min 18), Scoret (min 41)

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Dumitrascu, Scoret, Coltuc (min 46 Cojocaru), Badan, Ologeanu (min 71 Pavel), Dorobantu (min 39 Pavel), Rosu, Patrusca, Tanase, Popa

Avertismente: Cojocaru

Antrenor: Iulian Dumitrascu

AS Viitorul  Butesti: Bulacu – Tudor, Popa C, Stancescu, Pistol, Voicu, Necula, Malancu, Pricopie, Ninu (min 45+1 Dan), Garnita

Avertismente: Tudor

Antrenor: Gabriel  Popa

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS ATLETIC ORBEASCA 8-4 (3-1)

Au marcat: Foamete (min 5, 48), Cazacu (min 22, 89), Trifu (min 26), Truta (min 70), Motolea (min 71, 90+3)  respectiv  Chirita (min 14), Ghimis (min 58, 73, 85)

ACS Cetatea Turnu Magurele: Catana – Trifu (min 46 Tanasca), Truta, Ceangiru, Urlan (min 60 Mozolea), Foamete, Cazacu, Sindili, Dita (min 46 Peta), Ioan, Coman

Avertismente: Sindili

Antrenor:  Dan Ceangiru

ACS Atletic Orbeasca: Lautaru – Ciobanu (min 65 Dragomir), Ghimis  A, Mihai H, Draghici, Mihai B (min 65 Ene), Miu, Ciobanu, Stancila, Chirita, Voicu

Avertismente: Lautaru, Ene , Dragomir

Antrenor: Anisor Dragomir

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VOINTA SAELELE 2017       0-8  (0-3)

Au marcat: Boboc (min15), Gheldiu (min 26), Stoian (min 32), Ilie (min 65), Ochea (min 69, 78, 89), Sindie (min 80),

ACS Draganesti  Vlasca: Floricica – Dan (min 76 Baltatu), Sidime, Rusanu, Negoita, Radulescu, Cobzaru (min 46 Fieraru), Brodeala (min 61 Margarit), Bogatu, Lica, Tufan

Avertismente: Bogatu, Lica, Rusanu

Antrenor: Razvan Glavan

AS Vointa  Saelele  2017: Mohora – Frujina (min 67 Cuna), Turcan, Segarceanu (min 61 Ochea), Miu, Gheldiu (min 56 Polog), Dima, Ilie, Sindie, Stoian, Boboc (min 73 Sima)

Avertismente: Boboc, Miu, Ochea, Sindie

Antrenor: Ion Enache

AS AVINTUL STEJARU – CS UNIREA TIGANESTI 1-2 (0-1)

Au marcat: Marincu (min 88) respectiv Marinescu (min 29), Pate (min 59)

AS Avantul Stejaru: Sandu – Cuna, Neagu, Spataru, Mihailescu, Chirca, Parpala (min 66 Radu), Marincu, Tanase, Gradinaru, Panaitescu

Antrenor: Florea  Coaca

CS Unirea Tiganesti: Gologan – Matei, Dumitru, Constantinescu (min 10 Tudor), Ghebaura, Marinescu, Binciu, Dutu, Paun, Ghimis, Paun (min 46 Pate)

Antrenor: Ion Cojocaru

AS UNIREA MOSTENI – CSM 2 ALEXANDRIA 4-2 (2-0)

Au marcat: Spataru (min 10, 71), Nica (min 25), Matica (min 84)  respectiv Matei (min 48, 77)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Valcea, Serban, Caldararu (min 56 Balan), Nica, Sava, Dulgheru, Vintila (min 83 Ionescu), Spataru

Avertismente:  Sava

Antrenor: Marian Scheopu

CSM 2 Alexandria:  Apostol – Descultu, Mohora (min 83 Tobosaru), Ciocanel (min 64 Bucuresteanu), Badoi, Pasca, Maldaianu, Hutupan, Pletea, Matei, Julea (min 79 Calineata)

Eliminat: Robert Apostol (CR min 83)

Antrenor: Iulian Gudan

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu