Casetele tehnice de la etapa cu numarul 15 a Ligii 4

Data 12 dec.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din ultima etapa a turului Ligii 4. Le prezentam si noi mai jos:

1) ACS ATLETIC ORBEASCA – AS UNIREA MOSTENI    0 – 1 (0-1)
A  marcat: Dulgheru (min 18)

ACS Atleric Orbeasca: Dumitru – Ciobanu F, Calin, Mihai, Neacsu, Miu D, Dumitrescu (min 46 Ciobanu G), Gheorghe, Miu T, Florea, Aldea

Antrenor: Anisor Dragomir

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Zvobota, Scarlat (min 55 Valcea), Dragomir (min 82 Ionescu), Dulgheru (min 62 Vladan), Pistol, Burcea, Spataru, Serban

Antrenor: Ion Ciupageanu

—————————————————————————————————

2) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA    8 – 1 (5-0)
Au  marcat: Voicu (min 4, 19), Mitran (min 6, 59), Serbanescu (min 17), Chircalan (min 31), Brasoveanu (min 58), Burlacu (min 88) respectiv Craciun (min 48)

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Mitran, Gheorghe, Serbanescu (min 52 Raportaru), Tabarana, Iordache (min 52 Cocos), Brasoveanu, Chircalan (min 46 Sabou), Voicu, Bogatu, Burlacu

Antrenor: Razvan Glavan

ACF Dunarea Zimnicea: Cocean – Marin, Sandu, Deca, Gheorghe, Magureanu, Craciun, Chirita, Constantin, Nadrag (min 46 Urdoi), Frunza

Antrenor: Sica Tote

————————————————————————————————————–

3) CS UNIREA TIGANESTI – AS VOINTA SAELELE 2017    3 – 0  (neprezentare)

—————————————————————————————————————

4) STA – ACS ASTRA PLOSCA     – 

—————————————————————————————————————

5) CS METALUL PERETU – CSM 2 ALEXANDRIA    1 – 2 (0-0)
Au  marcat: Iaurum A (min 78) respectiv Sirbu (min 71), Matei (min 90)

CS Metalul Peretu: Manafu – Spataru, Mitruleasa, Radu, Ciofalca (min 76 Burcea), Iaurum M, Carabasu, Stefan, Sandu, Ivascu (min 84 Almajanu), Iaurum A

Avertismenete: Ciofalca, Mitruleasa

Antrenor: Petrus Lilian

CSM 2 Alexandria: Apostol – Matei, Neaga, Bosoteanu (min 85 Mihai), Sirbu, Mohora, Pletea, Bucuresteanu, Julea (min 74 Hutupan), Ciocan, Dumitru

Avertismenete: Neaga

Antrenor: Gudan Iulian

—————————————————————————————————–

6) AS VIITORUL BUTESTI – ACS AJAX BOTOROAGA    0 – 4 (0-2)
Au  marcat: Grosu (min 21 si 73), Tufan S (min 40), Nicola (min 77)

AS Viitorul  Butesti: Badea (min 46 Neacsu) – Garnita P, Ciobanu, Petrica, Popa D, Ene, Popa G (min 46 Popa O), Popa F, Garnita I, Predusca, Popescu

Avertismenete: –

Antrenor: Popa Gabriel

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Ungureanu, Grigorescu, Gherghescu (min 57 Iancu), Tufan S, Tudor, Ciulacu, Grosu (min 79 Voicu), Nicola, Salaman, Balauru (min 70 Rotaru)

Avertismenete: Balauru

Antrenor: Besleaga Eugen

————————————————————————————————–

7) AS VICTORIA LUNCA – ACS UNIREA BRINCENI    2 – 11 (2-4)
Au  marcat: Segarceanu (min 7), Geabou (min 14) respectiv Fluerica (min 9, 43, 51, 57, 69), Buca (min 22, 89), Rauta (min 38), Barbalata (min 55), Popa (min 61), Turcin (min 80)

AS Victoria Lunca: Catana –Bozeanu (min 52 Slaveanu), Gatstramb, Mititelu, Foamete, Segarceanu, Geabou, Eftimie, Pastrama, Ochea, Stoicea

Avertismenete:Bozeanu, Geabou, Ochea, Foamete / Eliminat: Segarceanu Ionut (2 CG – CR min 75)

Antrenor: –

ACS Unirea Branceni: Oprea – Mitroi(min 53 Ghebaura),Marinescu,Olteanu,Preda(min 52 Barbalata), Dragu, Buca, Ilie, Rauta, Badea(min 58 Popa), Fluierica(min 66 Turcin)

Avertismenete: Mitori, Oprea, Rauta, Olteanu

Antrenor: Marian Botea

————————————————————————————————-

8) CS RAPID BUZESCU – ACS AVANTUL BRAGADIRU    2 – 0 (0-0)

Au  marcat: Nica (min 87 si 89)

CS  Rapid  Buzescu: Floricica – Buzica, Badea, Mircea, Slavitescu, Slobozeanu, Traistaru (min 54 Marin), Sfeatcu (min 54 Dobre), Olteanu, Mitala, Nica

Avertismenete: Badea, Nica, Slobozeanu

Antrenor: Raducu Florin

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Necula, Moanga, Cristea (min 87 Sandu), Dinca, Botezatu, Balan, Firica, Cotruta, Caldararu, Neacsu (min 57 Olteanu)

Avertismenete: Cristea

Antrenor: Cristea Beniamin

Comentariu