Casetele tehnice de la etapa cu numarul 3 din Liga 4

Data 10 Sep. 2018, categoria Fotbal Liga IV

mosteniAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice la meciurile din Liga 4 din etapa cu numarul 3. Le prezentam si noi mai jos:

1) AS VICTORIA LUNCA – ACS ATLETIC ORBEASCA     2-2 (0-2) 
Au  marcat: Geabou (min 55), Ochea (min 78) respectiv Ciobanu (min 17, 42)

AS Victoria Lunca: Chiva – Cuna , Geabou, Iagaru, Mititelu, Eftimie, Segarceanu, Polog, Ochea, Anghel (min 66 Stoica), Lazar

Avertismente: Segarceanu, Iagaru

Antrenor:  –

ACS Atletic Orbeasca:  Dumitru – Ene  A, Ciobanu F, Ciobanu G, Ene S, Rimboaca, Mihai, Gheorghe, Rusanu, Dragomir, Furtuna

Avertismente: Mihai

Antrenor: Anisor  Dragomir

–––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS RAPID BUZESCU – AS VIITORUL BUTESTI      7-1 (4-0)
Au  marcat: Buzica (min 16), Badea (min 20), Nica (min 27, 45)Sfeatcu (min 69, 81), Cioran (min 82) respectiv Stancescu (min  55)

CS  Rapid  Buzescu: Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Arsu (min 52 Slavitescu), Trifu, Slobozeanu (min 46 Cretan), Necsoi, Mircea (min 58 Cioran), Sfeatcu, Nica (min 46 Marin)

Antrenor: Florin  Raducu

AS Viitorul  Butesti: Neacsu – Capraru, Constantinescu, Predusca, Popa F (min 71 Badea), Pricopie (min 81 Popa G), Garnita, Popa  C, Garnita I (min 52 Mihalache), Ene, Stancescu

Avertismente: Capraru, Constantinescu, Ene

Antrenor:  Gabriel  Popa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS METALUL PERETU     2-1 (1-0)
Au  marcat: Dinca (min 30, 89) respectiv Radu (min 62)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Dinca (min 90+3 Olteanu), Cristea, Cotruta, Serban, Botezatu, Balan M (min 67 Neacsu), Moanga, Caldararu (min 75 Dulgheru), Necula, Balan L

Avertismente: Cristea

Antrenor: Beniamin Cristea

CS Metalul  Peretu: Iaurum A – Carabasu, Sandu, Radu, Baltaretu, Ciofalca, Stefan, Albu, Spataru, Iaurum M, Burcea (min 9 Mitruleasa)

Avertismente: Mitruleasa

Antrenor:  Ionel  Olteanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) ACS UNIREA BRINCENI – STA     – 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) ACS AJAX BOTOROAGA – CS UNIREA TIGANESTI     2-3 (1-1)
Au  marcat: Balauru (min 11), Tufan (min 80) respectiv Pate (min 18, 54)Cimpeanu (min 90+4)

ACS Ajax Botoroaga: Nan – Iancu, Tudor, Gherghescu (min 48 Tufan), Macovei, Grosu, Balauru (min 68 Nica), Nicola, Grigorescu, Ciulacu, Ungureanu (min 76 Radulescu)

Avertismente: Ciulacu, Tufan, Ungureanu, Radulescu / Eliminat:  Grigorescu  Catalin  (CR min 35)

Antrenor: Eugen Besleaga

CS Unirea  Tiganesti: Gologan – Ancu (min 84 Tarta), Binciu, Paun, Dumitru, Pate, Dutu, Craciun, Campeanu, Paun (min 84 Matei), Dumitru

Avertismente:  Dumitru M, Dumitru G, Campeanu, Gologan  /  Eliminat: Pate Clement (2 CG – CR min 86)

Antrenor: Ion Cojocaru

––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) CSM ALEXANDRIA – ACS DRAGANESTI VLASCA    1-3  (1-2) 
Au  marcat: Terci (min 8) respectiv Chircalan (min 42, 51), Sabou (min 45)

CSM Alexandria: Apostol – Pieleanu, Badoi, Mares (min 69 Trisca), Costea, Savu, Soare, Danciu (min 64 Ciocan), Matei, Terci (min 46 Ciocanel), Neaga (min 61 Pletea)

Avertismente: Badoi, Costea, Mares, Neaga

Antrenor: Cristian Pirjolea

ACS Draganesti  Vlasca: Baltatu – Tabarana (min 69  Bogatu), Gheorghe, Bogatu, Voicu, Burlacu, Mitran, Chircalan, Sabou, Stanciu (min 56 Raportaru), Iordache

Avertismente: Bogatu, Stanciu

Antrenor: Razvan  Glavan

––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) ACS ASTRA PLOSCA – AS UNIREA MOSTENI    3-3  (2-2) 
Au  marcat: Lascu (min 20, 42), Mihaita (min 62) respectiv Spataru (min 8), Zamfir (min 22), Spataru (min 89)

ACS  Astra Plosca: Boitan – Voicu, Pescaru, Stavarache (min 85 Lacoviste), Parolea (min66 Pirva), Streche, Iorga, Lascu (min77 Tudor), Urucu, Mihaita, Chiriac (min 55 Stan)

Avertismente: Urucu, Mihaita, Pirva

Antrenor: Marius Lacoviste

AS Unirea  Mosteni:  Cristea – Tabarana, Mitica, Zvobota, Dragomir (min 59 Serban), Zamfir, Pistol, Burcea (min 75 Ionescu), Vladan (min 46 Vilcea), Dulgheru (min 90+1 Zamfir), Spataru

Avertismente: Dragomir, Vladan, Pistol, Zvobota, Mitica

Antrenor: Ion Ciupageanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) AS VOINTA SAELELE 2017 – ACF DUNAREA ZIMNICEA    1-0 (0-0) 

Au  marcat: Gheldiu (min 68)

AS Vointa 2017 Saelele:  Mohora – Dima, Scurtu, Sindie, Stoian, Miu, Dinca (min 61 Virdol), Cane, Marmalichi, Gheldiu (min 90+3 Achim), Turcan

Antrenor: Ion Enache

ACF Dunarea  Zimnicea: Leoca – Bazavan (min 81 Constantin), Magureanu, Deca, Chirita, Bobiltiu, Moraru, Tereuci, Craciun (min 69 Nadrag), Musat, Enciu

Avertismente: Deca, Bobiltiu, Constantin

Antrenor:  Sica Tote

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu