Casetele tehnice de la etapa de sambata din Liga 4

Data 14 Mai. 2018, categoria Fotbal Liga IV

zimniceaAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din etapa cu numarul 26 a Ligii 4. Le prezentam si noi mai jos:
1) CS NANOV – CS METALUL PERETU    2 – 3  (2-3)
Au marcat: Stafie (min 8, 40) respectiv Stefan (min25), Burcea (min 26), Diaconu (min 45)

CS Nanov: Manta – Moraru, Panduru, Burca, Tereuci (min 72 Tita), Necsulescu, Pletea, Stafie (min 46 Mares), Nicula, Dinu, Gherghiceanu

Avertismente: Burca, Panduru

Antrenor: Florin Ciulei

CS Metalul Peretu: Manafu – Sandu, Stefan, Spataru, Almajanu, Iaurum M,Ivascu, Diaconu (min 76 Iaurum L), Burcea, Baltaraetu (min 84 Balataretu), Radu

Avertismente: Baltaretu

Antrenor: Adrian Petrus

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – ACS AJAX BOTOROAGA    4 – 5 (1-1)
Au marcat: Raportaru (min 11),Burcea (min 47, 70),  Ciobanu (min 83)  respectiv Grosu (min 15), Gherghescu (min 53, 86), Radulescu (min 57, 78)

CS Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Manache, Iancu, Zvobota, Dragomir (min 73 Dascultu), Zamfir, Pistol, Burcea, Puican (min 64 Dragusin), Raportaru, Ciobanu

Avertismente: Manache

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Macovei, Tudor, Anghel, Bodoga (min 26 Sava), Radulescu, Grigorescu, Tufan, Gherghescu, Carstea, Grosu

Avertismente: Bodoga, Gherghescu

Antrenor: Eugen Besleaga

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) CS RAPID BUZESCU – CS ASC SEACA    3 – 2 (3-1)
Au marcat:Nica (min 13, 31, 34) respectiv Ilie (min 14), Latu (min 65)

CS Rapid Buzescu: Ciocoiu – Buzica, Nastase, Mircea (min 59 Sindie), Slavitescu, Gheorghe, Cretan, Traistaru (min 67 Cazacu), Olteanu (min 62 Ionescu), Sabou, Nica (min 76 Cioran)

Avertismente: Nastase

Antrenor: Florin Raducu

CS ASC Seaca: Iancu – Tene, Peta, Virdol (min 46 Frujina), Chiva, Ilie, Dima, Scurtu, Pietreanu, Latu, Ghebaura

Avertismente:Scurtu

Antrenor: Lucian Balasoiu

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) AS VIITORUL BUTESTI – CS AVINTUL BRAGADIRU    2 – 5  (0-1)
Au marcat: Predusca (min 85), Popa (min 89) respectiv  Mocanu (min 15), Popa (min 47), Cotruta (min 54, 67, 90+2)

AS Viitorul  Butesti: Ungur – Dana, Popa F, Pricopie (min 54 Capraru), Balauru, Predusca, Popescu (min 80 Popa G), Petrica (min 69 Sher), Stelea, Tufan, Popa C

Avertismente: Petrica, Popa, Predusca, Pricopie

Antrenor: Gabriel Popa

CS Avintul Bragadiru: Craciun D – Craciun S, Balan M, Balan C, Ancu, Popa, Cristea, Olteanu, Cotruta, Neacsu, Mocanu (min 68 Ungureanu)

Avertismente: Craciun, Ungureanu, Neacsu

Antrenor: Beniamin Cristea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) FCM 2 ALEXANDRIA – AS TINERETUL SILISTEA    6 – 3  (5-0)
Au marcat: Savu (min 6), Chitu (min 12, 34)Constantinescu (min 16), Cristica (min 32), Pirjolea (min 47) respectiv Dragne (min 50), Caita (min 73, 80)

FCM 2 Alexandria: Cristica (min 46 Ionescu) – Savu, Badoi, Marin, Mitran,Pieleanu, Dicu, Pirjolea, Soare, Constantinescu, Chitu (min 46 Trisca)

Antrenor: Cristian Pirjolea

AS Tineretul Silistea: Ciobanu – Mihai, Neacsu, Dobrinescu, Dragne, Diaconescu, Tudor, Soare, Caita, Gîrniță, Stanciu

Antrenor: Petre Gîrniță

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA    1 – 3  (1-1)
Au marcat: Moraru (min 32) respectiv Marinescu (min 8), Dinca (min 56,78)

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Voicu, Chircalan (min 72 Henry), Bogatu, Burlacu, Patru (min 60 Matei), Serbanescu, Negoita, Stanciu, Moraru, Dumitru

Avertismente:Burlacu, Voicu, Serbanescu

Antrenor: Razvan Glavan

ACF Dunarea Zimnicea: Deca – Pascu, Scoret, Ciulacu, Musat, Gheorghe, Nadrag, Manea, Mitala, Dinca (min 82 Marin), Marinescu

Avertismente: Manea, Ciulacu, Musat

Antrenor: Sica Tote

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) ACS ASTRA PLOSCA – CS UNIREA TIGANESTI    1 – 0  (1-0)
A marcat: Stavarache (min 45)

ACS Astra Posca: Boitan – Iorga, Pescaru, Albu (min 85 Dobre), Stavarache, Ciofalca (min 12 Croitoru), Streche, Lascu (min 49 Ciobanu), Nicolae (min 54 Tucmeanu), Razvan,  Mihaita

Avertismente: Albu, Croitoru

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Unirea Tiganesti:  Craciun A – Craciun L, Dutu, Olteanu, Paun, Cimpeanu, Preda, Stafie, Pate (min 66 Ologeanu), Paun, Calin I (min 71 Calin M)

Avertismente: Paun, Stafie, Cimpeanu, Craciun

Antrenor: Ion Cojocaru

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

8) AS ATLETIC ORBEASCA – CS VIATA NOUA OLTENI     – nu s-a  disputat

 

5 comentarii pentru acest articol

  • ITALIANU

    Al tău este locul tău Sorine Ionescule la cimitir voi muri când Dumnezeu îmi spune stop vieții boule dute în p…….ula mea de jeg ce ești tu

  • Sorin Ionescu

    La cimitir nu te mai muți ?!
    Cam acolo ar fi locul tău !

  • ITALIANU

    MA KAKA PE VOI MA MUT LA ECHIPA NANOV

  • ptr

    asta este. echipe bune. important este ca avem sanse mari sa ne salvam de la retrogradare in primul an de liga 4. important este sa ramanem pana la final peste videle si silistea. si bine ca au murit olteni inainte de termen. Multumim ca esti foarte atent la parcursul nostru.

  • Pentru butesti

    Aoloooooo butesti.. ce faceti ma?? Nebunilor luati bataie acasa cu 5-2 :))

Comentariu