Casetele tehnice de la meciurile de sambata

Data 02 Oct. 2018, categoria Fotbal Liga IV

dunarea zimnicea 1AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din ultima etapa adica cea cu numarul 6. Le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU – AS VIITORUL BUTESTI    2 – 1 (1-1)
Au marcat: Sandu (min 7), Ciofalca (min 56) respectiv Popa (min 45)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Albu (min 79 Delcescu), Ciofalca (min 65 Magureanu), Sandu, Radu, Iaurum M, Carabasu, Diaconu (min 85 Ivascu), Burcea (min 6 Spataru), Baltaretu, Stefan

Avertismente: Stefan, Radu, Baltaretu, Iaurum V

Antrenor: Adrian Petrus

AS Viitorul  Butesti: Neacsu – Predusca, Garnita J (min 68 Capraru), Tufan, Stancescu (min 65 Popa F), Dragne, Popa C, Constantinescu, Pricopie, Popa D, Popescu (min 76 Popa G)

Avertismente: Popa D, Popa C

Antrenor: Gabriel Popa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) STA – AS VICTORIA LUNCA     – 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) CS UNIREA TIGANESTI – CS RAPID BUZESCU    0 – 2 (0-1)
Au marcat: Marin (min 25), Mitala (min 61)

CS Unirea Tiganesti: Gologan – Paun C (min 72 Stafie), Binciu, Dumitru min 85 Ghimis A), Dutu, Pate (min 56 Calin), Paun M, Dumitru, Cimpeanu, Craciun L, Ghimis M

Avertismente: Paun C

Antrenor: Ion Cojocaru

CS Rapid  Buzescu: Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Arsu (min 82 Molea), Mircea, Traistaru, Necsoi (min 20 Marin), Olteanu (min 81 Slavitescu), Mitala, Nica (min 68 Sfeatcu)

Avertismente: Mitala, Marin

Antrenor: Florin Raducu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU    3 – 3 (2-2)
Au marcat: Sabou (min 8), Mitran (45), Iordache (min 62) respectiv Caldararu (min 32, 48), Dinca (min 36)

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Burlacu (min 90+1 Matei), Bogatu, Serbanescu, Voicu, Stanciu (min 46 Bogatu), Iordache, Gheorghe (min 37  Cocos), Tabarana (min 77 Raportaru), Sarbu, Mitran

Avertismente: Gheorghe

Antrenor: Razvan Glavan

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Cristea, Neacsu, Necula, Botezatu, Moanga, Serban, Caldararu (min 77 Dulgheru), Cotruta, Firica (min 64 Balan), Dinca (min 85 Olteanu)

Avertismente:Dinca, Neacsu, Necula, Cristea, Olteanu  / Eliminare: Monaga  Raducu (min 30 – CR)

Antrenor: Beniamin Cristea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) AS UNIREA MOSTENI – ACS UNIREA BRINCENI    2 – 7 (1-4)
Au marcat: Pistol (min 8), Serban (min 75)  respectiv Turcin (min 2, 60), Buca (min 25), Dragu (min 34), Marinescu (min 43), Rauta (min 56), Fluerica (min 65)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana (min 46 Zamfir C), Matica, Zvobota, Dragomir, Scarlat, Pistol, Zamfir M, Dulgheru (min 57 Dragne), Spataru, Burcea (min 65 Serban)

Avertismente: Matica, Zamfir

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Ghebaura, Olteanu, Preda, Dragu, Buca, Rauta (min 57 Ilie), Badea (min 65 Popa), Turcin (min 67 Barbalata), Marinescu (min 46 Fluerica)

Avertismente: Ghebaura, Mitroi

Antrenor: Marian Botea

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS AJAX BOTOROAGA    0 – 0

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Boagiu, Magureanu, Deca, Moraru, Bobiltiu, Bazavan, Tereuci, Craciun, Musat (min 32 Constantin) (min 79 Marin), Enciu

Avertismente: Stoica, Bazavan

Antrenor: Sica Tote

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Ungureanu, Grigorescu (min 74 Tudor), Cristea (min 90+4 Nan), Ciulacu, Iancu, Salaman, Nicola, Gherghescu (min 60 Rotaru), Balauru (min 85 Radulescu), Grosu

Avertismente: Balauru, Grigorescu, Cristea, Rotaru  / Eliminat Dragu Alin  (CR – min 90+4)

Antrenor: Eugen  Besleaga

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) AS VOINTA SAELELE 2017 – CSM 2 ALEXANDRIA    6 – 0 (1-0)
Au marcat: Sindie (min 27,71), Cazanaru (min 47), Miu V (min 84)

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Dima, Scurtu, Sindie, Stoian, Virdol (min 73 Mindreanu), Miu, Cazanaru (min 73 Achim), Cane (min 57 Dinca), Marmalichi, Turcan

Avertismente: Marmalichi, Sindie

Antrenor: Ion Enache

CSM  2 Alexandria: Tobosaru – Pieleanu, Neaga (min 63 Trisca), Gherghiceanu (min 68 Calineata), Pletea, Soare, Savu (min 55 Mares), Hutupan, Badoi (min 77 Arhat), Danciu, Costea

Avertismente: Trisca    / Elimniare: (min 22 CR- Pletea Mihai)

Antrenor: Iulian Gudan

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

8) ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS ASTRA PLOSCA    0 – 3

Au marcat: Urucu (min 29), Lascu (min 44), Stavarache (min 45+1)

ACS Atletic  Orbeasca: Dumitrescu – Miu D, Neacsu, Calin, Mihai, Ciobanu F, Aldea, Cotea, Miu T, Gheorghe, Ciobanu G (min 75 Ciobanu R)

Antrenor: Georgel Miu

ACS Astra Plosca: Boitan – Dobre, Voicu, Pescaru, Stavarache, Lascu (min 65 Niculae), Parolea, Urucu, Chiriac (min 74 Ciobanu), Stan, Pirva (min 60 Tudor)

Avertismente: Dobre

Antrenor: Marius Lacoviste

7 comentarii pentru acest articol

Comentariu