Casetele tehnice de la meciurile de sambata din Liga 4

Data 24 Sep. 2018, categoria Fotbal Liga IV

alexandria-tiganesti01AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din Liga 4 de sambata care au contat pentru etapa cu numarul 5:

1) AS VIITORUL BUTESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA    4 – 1  (2-1)
Au marcat: Garnita J (min 1), Predusca (min 15), Tufan (min 65), Popa (min 50) respectiv Predusca (min 15)

AS Viitorul  Butesti: Neacsu – Pricopie, Popa C, Stancescu (min 53 Tufan), Popescu, Garnita J (min 63 Popa F), Popa D, Dana, Dragne (min 46 Capraru), Constantinescu (min 70 Tudor), Predusca

Avertisment: Neacsu   / Eliminat: Garnita Irinel (min 60 – CR – de pe banca de rezerve)

Antrenor: Gabriel  Popa

ACS Atletic  Orbeasca: Dragomir – Cerezaru, Rimboaca (min 72 Ciobanu G), Neacsu, Miu D, Ciobanu F, Gheorghe, Miu T, Aldea (min 72 Draghici), Mihai, Calin

Avertismente: Miu

Antrenor: Anisor  Dragomir

–––––––––––––––––––––––––––––––––

2) AS VICTORIA LUNCA – CS METALUL PERETU    2 – 3 (0-3)
Au marcat: Geabou (min 64), Eftimie (min 90+2) respectiv Iaurum (min3), Ciofalca (min 16), Albu (min 19)

AS Victoria Lunca: Cuna – Chiva, Iagaru, Eftimie, Ochea, Segarceanu, Carbunaru (min 61 Stoica), Polog, Mititelu, Geabou, Lazar (min 46 Anghel)

Avertismente: Geabou, Iagaru, Eftimie, Ochea, Chiva  / Eliminat: Tincu Valentin (min 79 – CR)

Antrenor: Stefan Becheanu

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Radu, Spataru, Stefan, Iaurum M, Carabasu, Ciofalca (min 84 Baltateanu), Albu (min 76 Magureanu), Baltaretu (min 72 Delcescu), Mitruleasa

Avertismente: Delcescu, Iaurum

Antrenor: Ionel Olteanu

–––––––––––––––––––––––––––––––––

3) CS RAPID BUZESCU – STA     – 

––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) ACS AVANTUL BRAGADIRU – CS UNIREA TIGANESTI    2 – 2 (1-1)
Au marcat: Dinca (min 40, 83) respectiv Dutu (min 34), Cimpeanu (min 72)

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Balan L, Dinca, Neacsu (min 60 Olteanu), Cotruta, Necula, Cristea, Serban, Moanga (min 57 Dulgheru), Botezatu, Caldararu (min 79 Balan M)

Avertismente: Botezatu, Moanga

Antrenor: Beniamin Cristea

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A – Ghimis (min 70 Calin), Binciu, Pate, Paun, Dumitru, Cimpeanu, Ancu, Dumitru, Dutu, Craciun L

Avertismente: Binciu, Campeanu

Antrenor: Ion Cojocaru

––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) ACS UNIREA BRINCENI – ACS DRAGANESTI VLASCA    4 – 0 (2-0)
Au marcat: Buca (min 29), Dragu (min 37), Marinescu (min 52), Rauta (min 85)

ACS Unirea Brinceni: Oprea – Mitroi, Ghebaura, Preda, Olteanu, Dragu, Buca, Turcin, Badea (min 54 Popa), Ilie (min 46 Barbalata) (min 80 Rauta), Marinescu (min 68 Chitu)

Avertismente: Buca, Mitroi

Antrenor: Marian Botea

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Stanciu (min 46 Cocos), Voicu, Brasoveanu, Bogatu, Burlacu, Chircalan, Iordache (min 66 Matei), Tabarana (min 87 Raporatru), Gheorghe, Sabou (min 81 Bogatu)

Avertismente: Chircalan, Gheorghe, Bogatu   Eliminat: Chircalan (min 50 – 2CG – CR)

Antrenor: Razvan Glavan

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACS AJAX BOTOROAGA – AS UNIREA MOSTENI    8 – 2 (4-0)
Au marcat:Balauru (min 15, 19, 27, 42), Grosu (min 53, 59), Gherghescu (min 61), Nicola (min 77) respectiv Burcea (min 81), Pistol (min 86)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Nicola, Carstea, Nica (min 46 Grigorescu), Ciulacu, Tufan (min 16 Gherghescu), Iancu, Ungureanu  (min 55 Radulescu), Salaman, Balauru (min 62 Rotaru), Grosu

Avertismente: Gherghescu

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Zvobota, Dragomir (min 64 Zamfir), Scarlat, Pistol, Zamfir, Dulgheru (min 55 Serban), Spataru, Burcea

Antrenor: Ion Ciupageanu

––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) CSM 2 ALEXANDRIA – ACF DUNAREA ZIMNICEA    0 – 0
Au marcat:-

CSM 2 Alexandria: Apostol – Mares (min 57 Ciocan), Soare, Ciocanel (min 46 Pletea), Savu (min 67 Danciu), Pieleanu, Radoi, Bortosu, Terci, Gheorghe (min 69 Neaga), Matei

Avertismente: Tereuci, Neaga, Soare

Antrenor: Cristia Pirjolea

ACF Dunarea Zimnicea: Leoca – Boagiu, Magureanu, Deca, Moraru, Bobiltiu, Bazavan, Tereuci, Constantin (min 76 Pascu), Musat (min 90+2 Marin), Craciun

Avertismente: Constantin, Magureanu, Deca, Bazavan, Pasca

Antrenor: Sica Tote

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) ACS ASTRA PLOSCA – AS VOINTA SAELELE 2017    2 – 2  (1-1)
Au marcat: Lascu (min 12), Urucu (min 70) respectiv Miu (min 34), Sindie (min 49)

ACS Astra Plosca: Manta – Stavarache, Lascu (min 80 Tudor), Streche, Voicu, Iorga, Pescaru, Parolea (min 70 Pirva), Mihaita (min 46 Stan), Urucu, Chiriac

Avertismente: Mihaita

Antrenor: Marius Lacoviste

AS Vointa Saelele 2017: Mohora – Dima, Sindie, Stoian (min 89 Achim), Turcan, Marmalichi, Cazanaru (min 79 Dinca), Miu, Gheldiu (min 66 Cane), Scurtu, Virdol

Avertismente: Cazanaru, Dinca

Antrenor: Ion Enache

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu