Casetele tehnice de la meciurile din etapa de sambata din Liga 4

Data 08 Oct. 2018, categoria Fotbal Liga IV

peretu-brinceni03AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din Liga 4 din etapa cu numarul 7. Le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU – ACS ATLETIC ORBEASCA    2 – 0 (1-0)
Au marcat: Carabasu (min 26), Magureanu (min 86)

CS Metalul Peretu:  Iaurum  A  – Albu (min 74 Magureanu), Ciofalca (min 83 Bltaretu), Mitruleasa, Spataru, Iaurum M, Carabasu, Radu (min 83 Ivascu), Delcescu, Baltaretu, Stefan

Avertismente: Delcescu

Antrenor: Adrian Petrus

AS Atletic  Orbeasca: Dumitrescu – Neacsu, Miu , Ciobanu F, Calin, Mihai (min 74 Ciobanu G), Gheorghe, Cerezaru (min 79 Ciobanu R), Ramboaca, Aldea, Draghici

Avertismente: Mihai, Calin

Antrenor: Anisor Dragomir

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

2) AS VIITORUL BUTESTI – STA     – 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

3) AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI    1 – 1 (0-0)
Au marcat:  Iagaru (min 66) respectiv Pate (min 78)

AS Victoria Lunca: Ciobanu – Eftimie, Cuna, Ochea (min 55 Anghel), Iagaru, Segarceanu, Mititelu (min 90 Stoicea), Polog, Geabou, Gitstrimb, Foamete

Avertismente: Iagaru, Eftimie, Geabou

Antrenor:  Stefan  Becheanu

CS Unirea Tiganesti: Craciun  A – Dumitru, Binciu, Ghimis (min 46 Funeriu), Paun (min 75 Matei), Calin Marian (min 73 Stafie), Dutu, Dumitru, Ghmis (min 90 Calin Mihai), Pate, Craciun L

Avertismente: Dumitru, Stafie, Matei

Antrenor: Ion Cojocaru

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA    2 – 0 (0-0)
Au marcat: Olteanu (min 50), Necsoi (min 70)

CS Rapid  Buzescu: Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Slobozeanu (min 24 Sfeatcu), Mircea, Olteanu (min 81 Trifu), Traistaru, Necsoi (min 79 David), Nica (min 61 Cretan)

Avertismente: Slobozeanu, Necsoi, Badea

Antrenor:  Florin Raducu

ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Serbanescu (min 65 Cocos), Bogatu L (min 73 Raportaru), Brasoveanu, Chircalan, Burlacu, Bogatu C, Mitran, Sabou (min 9 Stanciu) (min 87 Matei), Tabarana, Gheorghe

Avertismente:Serbanescu, Gheorghe, Bogatu / Eliminat: Burlacu  Catalin (CR – min 83)

Antrenor: Razvan Glavan

–––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS UNIREA MOSTENI    4 – 2 (1-1)
Au marcat: Dulgheru (min 8), Cotruta (min 50), Dinca (min 6,69) respectiv Spataru (min 39), Ionescu (min 81)

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Caldararu, Cristea (min 46 Balan M), Dulgheru (min 64 Ostafi), Balan L, Firica (min 72 Olteanu), Neacsu (min 57 Dinca), Neula, Serban, Sandu, Cotruta

Antrenor: Beniamin Cristea

AS Unirea Mosteni: Cristea – Matica, Zvobota, Dragomir, Dulgheru, Pistol, Zamfir  M, Zamfir I, Burcea (min 71 Serban), Vladan (min 62 Ionescu), Spataru

Antrenor: Ion Ciupageanu

––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) ACS UNIREA BRINCENI – ACF DUNAREA ZIMNICEA    11 – 0 (5-0)
Au marcat: Deca (min 10 autogol), Marinescu (min 25, 30), Turcin (min 32,36,46), Olteanu (min 60), Galbenu (min 76), Dragu (min 81), Barbalata (min 83), Fluerica (min85,)

ACS Unirea Brinceni: Voicu – Mitroi, Ghebaura, Olteanu, Preda (min 53 Ilie), Dragu, Buca, Badea (min 63 Galbenu), Popa, Turcin (min 55 Barbalata), Marinescu (min 46 Fluerica)

Antrenor:  Marian Botea

ACF Dunarea Zimnicea: Chirita – Boagiu, Magureanu, Deca, Predica (min 31 Marin), Bobiltiu, Moraru, Tereuci, Musat, Constantin, Craciun

Avertismente: Magureanu, Bobiltiu

Antrenor: Sica Tote

–––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) ACS AJAX BOTOROAGA – AS VOINTA SAELELE 2017    4 – 3 (2-1)
Au marcat:Balauru (min 10, 30), Grosu (min 57), Gherghescu (min 60) respectiv Sindie (min 43), Miu (min 60, 80)

ACS Ajax  Botoroaga: Nan – Cirstea, Iancu, Rotaru (min 60 Gherghescu), Ungureanu (min 46 Radulescu), Ciulacu, Grigorescu, Grosu, Salaman, Balauru (min 69 Tudor), Nicola

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Vointa Saelele 2017:  Dragomir  (min 63 Mohora)– Dima, Scurtu, Sindie, Stoian, Virdol (min 63 Achm), Miu, Dinca, Marmalichi, Mindreanu, Turcan

Antrenor: Ion Enache

–––––––––––––––––––––––––––––––––

8) CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ASTRA PLOSCA    0 – 1 (0-0)

A marcat: Urucu (min 89)

CSM 2 Alexandria: Cristica – Novacek (min 58 Soare), Sirbu, Boltosu, Moldovan. Savu, Ciocanel (min 69 Mares), Badoi, Costea, Pieleanu, Ciocan (min 76 Pirjolea)

Avertismente: Badoi

Antrenor: Iulian Gudan

ACS Astra Plosca: Boitan – Voicu, Dobre (min 79 Ciobanu), Streche, Lascu (mn 60 Niculae), Parolea (min 76 Pirva), Iorga, Stavarache, Urucu, Stan (min 62 Tudor), Chiriac

Avertismente: Streche, Voicu, Pirva

Antrenor: Marius Lacoviste

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu