Casetele tehnice de la meciurile din Liga 4 din ultima etapa

Data 12 mart.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

zimniceaAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din etapa de sambata, cea cu numarul 17, a Ligii 4. Le prezentam si noi mai jos:

1) ACF DUNAREA ZIMNICEA – AS TINERETUL SILISTEA    8 – 1 (5-1)
Au marcat: Dinca (min 2, 12), Marinescu (min 21), Dasa (min 29, 41), Scoret (min 73), Dulgheru (min 80,86)  respectiv Dobrinescu (min 40)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Bibina (min 46 Marin), Magureanu, Ciulacu, Deca (min 46 Miu), Gheorghe, Manea, Nadrag, Dasa (min 61 Scoret), Dinca (min 46 Dulgheru), Marinescu

Antrenor: Sica Tote

AS Tineretul Silistea: Neacsu (min 76 Ciobanu) – Mihai, Ban, Caita, Dragne, Dobrinescu, Grecu, Necula, Stanciu, Diaconescu Marius, Diaconescu Mihai

Antrenor:Petre Gîrnita

————————————————————————————————-

2) CS UNIREA TIGANESTI – CS AVINTUL BRAGADIRU    6 – 1 (3-0)
Au marcat: Campeanu (min 25), Olteanu Alexandru (min 41,45), Pate (min 52), Calin (min 80, 90) respectiv Olteanu Alin (min 54)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Stafie, Ologeanu,Olteanu (min 83 Iris), Campeanu, Dutu (min 81 Cojocaru), Calin Marian, Craciun L,Paun (min 46 Calin Mihai), Pate, Ninu

Avertismente: Calin , Campeanu

Antrenor: Ion Cojocaru

CS Avantul Bragadiru: Craciun D – Neacsu (min 67 Mocanu), Balan, Ancu, Cotruta, Popa, Firica, Trestenicu (min 51 Olteanu), Balan, Caldararu (min 63 Sandu), Craciun S (min 46 Cristea)

Antrenor: Beniamin Cristea

——————————————————————————————————

3) CS VIATA NOUA OLTENI – CS ASC SEACA     – nu se disputa

——————————————————————————————————

4) AS ATLETIC ORBEASCA – ACS AJAX BOTOROAGA    3 – 3 (3-1)
Au marcat: Gheorghe (min 6, min 35), Ghimis (min 10) respectiv Tufan (min 18, 82), Brezoi (min 76)

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Binciu, Ciobanu, Rusanu, Miu D, Dumitrescu, Ghimis, Oprea (min 75 Ramboaca), Cote (min 59 Ene), Gheorghe (min 69 Miu T), Florea

Avertismente: Ghimis

Antrenor: Anisor  Dragomir

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Macovei, Nica (min 13 Brezoi), Carstea, Tudor (min 46 Anghel), Radulescu, Grigorescu, Gherghescu (min 66 Sava), Tufan, Grosu, Ilie

Avertismente: Anghel, Grosu, Macovei

Antrenor: Eugen Besleaga

——————————————————————————————————

5) ACS ASTRA PLOSCA – CS NANOV    2 – 1 (0-0)
Au marcat: Lascu (min 69), Voicu (min 76) respectiv Burca (min 54)

ACS Astra Plosca: Chirescu (min 55 Voicu) – Eremia (min 62 Lacoviste), Iorga (min 55 Croitoru), Dobre (min 70 Matei), Streche, Albu, Stavarache, Lascu, Niculae, Chiriac, Ciofalca

Avertismente: Lacoviste

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Nanov: Manta – Capra, Panduru, Mavrodineanu, Pletea, Dinu, Tereuci, Moraru, Burca, Stafie (min 76 Nicula), Mares

Avertismente: Mares, Stafie, Mavrodineanu

Antrenor: Florin Ciulei

———————————————————————————————————

6) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE     – joc  amanat

———————————————————————————————————-

7) FCM 2 ALEXANDRIA – CS RAPID BUZESCU    0 – 4 (0-1)
Au marcat: Nica (min 45), Olteanu (min 56), Necsoi (min 71), Sindie (min 81)

FCM 2 Alexandria: Cristica (min 75 Ionescu) – Chitu, Pirjolea (min 61 Ciocan), Bosoteanu, Constantinescu, Virtej, Sopalca (min 67 Pasca), Mares, Savu, Paraschiv (min78), Trisca

Avertismente: Sopalca, Chitu, Bosoteanu

Antrenor: Iulian Gudan

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica (min 48 Necsoi), Nastase, Badea, Slavitescu, Gheorghe, Cretan (min 50 Slobozeanu), Marin, Olteanu, Sabou (min 55 Cazacu), Nica (min 73 Sindie)

Avertismente: Marin, Cretan

Antrenor: Florin Raducu

————————————————————————————————————-

8) AS VIITORUL BUTESTI – CS METALUL PERETU    4 – 3 (4-2)
Au marcat: Pricopie (min 2)Tufan (min 18), Balauru (min 31), Stelea (min 42) respectiv Stefan (min 16,72), Purcarea (min 34)

AS Viitorul Butesti: Ungur – Dana, Stelea (min 83 Popa G), Petrica (min 76 Briceag), Popa  C, Pricopie, Popescu (min 47 Dragne), Sher, Predusca, Balauru, Tufan

Avertismente: Pricopie, Sher, Popa

Antrenor: Gabriel Popa

CS Metalul Peretu: Manafu – Carabasu, Sandu, Radu, Almajanu, Iaurum M, Iaurum A, Stefan, Spataru (min 61 Burcea), Purcarea, Baltaretu (min 74 Ivascu)

Avertismente: Iaurum, Sandu

Antrenor: Adrian Petrus

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu