Casetele tehnice de la meciurile etapei cu numarul 4

Data 18 sept.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

botoroagaAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile etapei cu numarul 4 din Liga 4. Le prezentam si noi mai jos:

1) AS VIITORUL BUTESTI – AS VICTORIA LUNCA       2-1 (0-1)Au marcat: Dana (min 73), Popa (min 88) respectiv Geamanu (min 42)

AS Viitorul Butești  : Badea – Stancescu (min 62 Capraru), Ene (min 86 Dragne), Popa C, Pricopie, Girnita P, Predusca, Constantinescu, Ciobanu (min 90 g 2), Popescu Dana

Avertismente: Ciobanu

Antrenor: Gabriel Popa

AS Victoria Lunca : Cuna – Iagaru, Mititelu, Eftimie, Polog, Ochea, Stoicea, Chiva, Geabou, Bozeanu, Geamanu

Avertismente: Ochea

Antrenor: Stefan Becheanu

———————————————————————————————————————–

2) CS METALUL PERETU – CS RAPID BUZESCU       1-2 (0-1)Au marcat: Carabasu (min 87) respectiv Nica (min 38,82)

CS Metalul Peretu : Iaurum A – Sandu, Radu (min 80 Delcescu), Spătaru, Stefan, Iaurum M, Ciofalca (min 67 Magureranu), Diaconu, Albu, Mitruleasa, Carabasu

Avertismente: Sandu, Diaconu, Iaurum M, Mitruleasa

Antrenor: Ionel Olteanu

CS Rapid Buzescu    : Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Arsu, Cretan (min 83 Slavitescu), Mircea, Necsoi (min 67 Sfeatcu), David (min 60 Traistaru)

Avertismente: Arsu, Traistaru, Mitica

Antrenor: Florin Raducu

————————————————————————————————————-

3) STA – ACS AVANTUL BRAGADIRU – 

————————————————————————————————————–

4) CS UNIREA TIGANESTI – ACS UNIREA BRINCENI       2-2 (1-2)
Au marcat: Craciun (min 33, 89) respectiv Mitroi (min 13), Buca

CS Unirea    Tiganesti : Craciun A – Paun C (min 76 Ghimis   A), Dumitru, Dutu, Craciun L, Calin (min 67 Ghimis M), Matei (min 46 Stafie), Dumitru, Paun M, Cimpeanu, Binciu

Avertismente: Dutu, Campeanu, Calin, Craciun

Antrenor: Ion Cojocaru

ACS Unirea   Brinceni : Oprea – Mitroi, Ghebaura, Olteanu, Preda, Dragu, Buca, Barbalata (min 41 Rauta), Badea (min 69 Popa), Marinescu (min 62 Ilie)

Avertismente: Dragu, Mitroi, Popa

Antrenor: Marian Botea

—————————————————————————————————————

5) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AJAX BOTOROAGA       0-0

ACS   Draganesti   Vlasca : Baltatu – Brasoveanu (min 78 Raportaru), Serbanescu, Voicu, Bogatu I, Burlacu, Chircalan (min 86 Bogatu L), Iordache, Tabarana, Gheorghe, Sabou

Avertismente: Serbanescu, Bogdan, Sabou, Bogatu

Antrenor: Razvan Glavan

ACS Ajax Botoroaga : Dragne – Iancu, Ciulacu (min 90 + 1 Ciobanu), Ungureanu, Tufan, Rotaru (min 55 Gherghescu), Nica, Balauru (min 77 Brezoi), Grosu, Nicola, Carstea

Avertismente: Ungureanu, Grosu

Antrenor: Eugen Besleaga

——————————————————————————————————

6) AS UNIREA MOSTENI – CSM ALEXANDRIA       3-1 (0-1)
Au marcat: Spataru (min 53,61, 68) respectiv Pirjolea (42)

AS Unirea Mosteni : Cristea – Tabarana, Matica, Zvobota, Scarlat, Dragomir (min 57 Serban) (min 80 Vladan), Zamfir, Dulgheru, Pistol, Burcea

Avertismente: Vladan

Antrenor: Ion Ciupăgeanu

CSM Alexandria : Costea – Ciocan (min 80 Trisca), Savu (min 59 Pletea), Pieleanu, Ciocanel (min 70 Hutupan), Soare, Mares (min 30 Pirjolea), Badoi, Matei, Neaga, Apostol

Avertismente: Trisca

Antrenor: Iuian Pirjolea

———————————————————————————————————–

7) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS ASTRA PLOSCA       4-3 (4-2)
Au marcat: Craciun (min 12, 44), Encea (min 22), Tereuci (min 32) respectiv Voicu ), Lascu (min 66)

ACF Dunarea Zimnicea: Leoca – Moraru, Magureanu, Deca, Bobiltiu, Bazavan, Tereuci, Constantin, Musat, Craciun, Enciu

Avertismente: Moraru, Craciun, Chirita,

Antrenor: Sica  Tote

ACS Astra Plosca: Manta – Chiriac, Mihaita, Urucu, Stan (min 46 Pirva), Lascu (min 77 Ciobanu), Iorga, Streche, Parolea, Pescaru, Voicu

Avertismente: Mihaita, Parolea, Chiriac

Antrenor: Marius Lacoviste

———————————————————————————————————–

8) ACS ATLETIC.Centrarea Orbeasca – AS VOINTA Comuna Saelele 2017       1-6  (0-3)
Au marcat: Rusanu (min 53)  respectiv Miu V (min 13, 59), Marmalichi (min 18), Sindie  (min 20, 85,78 )

ACS Atletic Orbeasca  : Marin (min 46 Aldea) – Cerezaru (min 62 Miu D), Miu T, Calin, Ciobanu, Rusanu, Neacsu, Rimboaca (min 72 Ciobanu), Haralambie , Gheorghe, Cotea

Avertismente: Cotea, Ciobanu, Miu T

Antrenor: Anisor Dragomir

AS Vointa 2017 Saelele : Dragomir – Dima, Scurtu (min 77 Mogos), Sindei, Stoian (min 69 Dinca), Virdol (min 76 Achim), Miu V, Cazanaru, Marmalichi, Turcan, Gheldiu

Avertismente: Miu V, Dinca, Sindie

Antrenor: Ion Enache

 

1 Comentariu

1 Trackback or Pingback for this entry

Comentariu