Casetele tehnice la meciurile din Liga 4

Data 13 Noi. 2017, categoria Fotbal Liga IV

Orbeasca---Bragadiru-2017-_-01AJF Teleorman a publicat pe site-ul instituției casetele tehnice la meciurile din ultima etapa de sambata, cea cu numarul 12, a Ligii 4. Vi le prezentăm și noi mai jos:

1) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – CS NANOV    1 – 5  (1-3)
Au marcat: Voicu (min 27) respectiv Stanciu (min 11), Voicila I (min 25), Marin (min 38, 82), Cristea (min 64)

CS Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Zanfir, Ciobanu, Zvobota, Dragomir, Voicu, Pistol, Becheanu (min 49 Olteanu), Ruta (min 46 Raportaru), Burcea, Dascultu (min 79 Necula)

Avertismente: Pistol, Zvobota  / Eliminat: Valdut Raportaru (min 81 CR)

Antrenor: Ion Ciupageanu

CS Nanov: Manta – Pletea, Burca, Dima, Dana (min 61 Olteanu), Ghibirdic, Cristea, Miklos, Marin, Stanciu, Voicila I (min 33 Moraru) (min 70 Mares)

Avertismente: Voicila I, Cristea, Olteanu

Antrenor: Florea Voicila

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS RAPID BUZESCU – ACS AJAX BOTOROAGA    2 – 2  (1-1)
Au marcat: Nica D (min 38, 46) respectiv Grigorescu (min 31), Nica A (min 56)

CS Rapid Buzescu: Alecu – Cazacu, Nastase, Dobre, Slavitescu, Slobozeanu, Gheorghe, Necsoi, Sabou, Sindie, Nica

Avertismente: Sabou, Traistaru, Gheorghe

Antrenor: Florin Raducanu

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Brasoveanu, Grosu, Radulescu (min 83 Sava), Ciulacu, Brezoi, Nica, Grigorescu (min 64 Alexandru), Carstea, Macovei (min 70 Gherghescu), Tudor

Avertismente: Macovei, Radulescu, Sava

Antrenor: Eugen Besleaga

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

3) AS VIITORUL BUTESTI – CS ASC SEACA    1 – 1 (1-1)
Au marcat: Cojocaru (min 36) respectiv Frujina (min 30)

AS Viitorul  Butesti: Badea – Predusca, Sher, Pricopie, Necula (min 82 Cristea), Briceag (min 55 Coman), Popescu (min 59 Tufan), Cojocaru, Popa F, Popa C, Balauru (min 73 Popa G)

Avertismente: Pricopie, Popa C

Antrenor: Gabriel Popa

CS ASC Seaca: Iancu – Ilie, Toma, Peia, Chiva, Scurtu, Frujina (min 90+2 Nedelcu)

, Tene, Balan, Pietreanu, Trifu (min 75 Stefan)

Avertismente: Toma, Scurtu

Antrenor: Lucian Balasoiu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

4) FCM 2 ALEXANDRIA – CS AVINTUL BRAGADIRU    0 – 2  (0-2)
Au marcat: Ciambru (min 6 autogol), Olteanu (min 18)

FCM 2 Alexandria: Cristica – Constantinescu, Mitran, Pirjolea, Chitu, Ciambru, Pieleanu, Marin, Soare Florin, Soare Filip, Mares (min 85 Pasca)

Avertismente: Parjolea

Antrenor: Cristian Parjolea

CS Avantul Bragadiru: Dinca – Trestenicu (min 63 Marcea), Luca, Cotruta, Cristea, Olteanu, Popa, Capra, Sandu (min 76 Cocos), Ancu (min 86 Olteanu), Balan

Antrenor: Beniamin Cristea

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5) ACS DRAGANESTI VLASCA – AS TINERETUL SILISTEA    4 – 1 (3-1)
Au marcat: Calugareanu (min15,31), Baltatu (min 42), Craciun (min 84) respectiv Tufan (min 45+2)

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Voicu (min 42 Baltatu), Bogatu, Dana (min 68 Craciun), Calugareanu (min 68 Chelus), Tarnacop, Dumitru, Serbanescu, Dumitru, Moraru, Tarta

Avertismente: Craciun, Serbanescu, Baltatu

Antrenor: Razvan Glavan

AS Tineretul  Silistea: Neacsu – Mihai, Popa, Anghel, Capraru, Gîrniță J, Grecu, Ciobanu, Dobrinescu, Tufan, Oancea

Avertismente: Neacsu, Popa

Antrenor: Petre Gîrniță

–––––––––––––––––––––––––––––––––––-

6) ACS ASTRA PLOSCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA    2 – 0 (1-0)
Au marcat:Lascu (min 14), Stavarache (min 47)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga (min 13 Eremia), Voicu, Streche, Stavarache, Parolea (min 81 Tucmeanu), Lascu (min 73 Nedelcu), Niculae (min 69 Croitoru), Chiriac, Stan, Parjolea

Avertismente: Iorga

Antrenor: Marius Lacoviste

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Pascu (min 39 Mita), Deca, Magureanu (min 45 Marin), Gradinaru (min 39 Vulcan), Gheorghe, Salaman, Dasa, Mitala, Nadrag, Marinescu

Avertismente: Mitrea, Gradinaru, Magureanu

Antrenor: Sica Tote

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

7) AS ATLETIC ORBEASCA – CS UNIREA TIGANESTI    2 – 4 (0-2)
Au marcat: Miu (min 62), Oprea (min 87) respectiv Cimpeanu (min16, 64, 73), Pate (min 33),

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Dumitrescu (min 78 Mihai), Ghimis A, Ghimis M, Oprea, Cotea, Rusanu (min 56 Neacsu), Ene (min 71 Ramboaca), Gheorghe (min 56 Miu T), Ciobanu, Miu D

Avertismente: Dumitrescu, Miu, Tufa  / Eliminat: Mirel Ghimis (2CG- CR min 37)

Antrenor: Anisor  Dragomir

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Craciun L, Ancu, Ologeanu, Pate (min 83 Ninu), Matei, Stafie, Lazar (min 46 Dutu), Preda, Campeanu, Paun

Avertismente: Cimpeanu, Ologeanu, Stafie, Matei, Paun

Antrenor: Ion Cojocaru

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

8) CS VIATA NOUA OLTENI – CS METALUL PERETU     – nu se  disputa

1 Comentariu

Comentariu