Casetele tehnice la meciurile din Liga 4

Data 05 Dec. 2017, categoria Fotbal Liga IV

botoroagaAJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice la meciurile din etapa de sambata, cea cu numarul 15 a Ligii 4. Vi le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU – CS RAPID BUZESCU   0-5 (0-2) 
Au marcat: Nastase (min 9), Cazacu (min 33), Nica (min 67, 78), Necsoi (min 86)

CS Metalul Peretu: Matei (min 70 Manafu) – Carabasu, Baltateanu (min 68 Almajeanu) (min 73 Iaurum), Sandu, Ciofalca (min 76 Calota), Iaurum, Turcin, Diaconu, Burcea, Purcarea, Baltaretu

Avertismente: Baltaretu, Diaconu, Iaurum

Antrenor: Adrian Petrus

CS Rapid Buzescu: Alecu – Buzica, Nastase, Dobre, Slavitescu, Gheorghe, Slobozeanu (min 76 Necsoi), Cretan (min 54 Chircalan), Cazacu (min 83 Pistolea), Sindie (min 80 Traistaru), Nica

Avertismente: Cretan, Gheorghe, Pistolea

Antrenor: Florin Raducu

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

2) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – AS VIITORUL BUTESTI  4-3 (1-3)  
Au marcat: Olteanu (min13, 68), Voicu (min 52, 83) respectiv Popa F (min 5), Popa C (min 17), Pricopie (min 44)

CS  Unirea Petrolul Videle: Stoicescu – Zanfir, Iancu, Zvobota, Dragomir, Raportaru, Burcea (min 64 Ruta), Pistol, Voicu, Olteanu, Ciobanu

Avertismente: Stoicescu

Antrenor: Ion Ciupageanu

AS  Viitorul Butesti: Badea – Predusca, Necula (min 7 Briceag), Popa C, Cojocaru, Pricopie, Dragan, Popa F, Sher, Mihalache (min 76 Popa G)

Antrenor: Gabriel Popa

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

3) CS NANOV – FCM 2 ALEXANDRIA   1-9 (0-3) 
Au marcat: Ghibirdic (min 63) respectiv Descultu (min 1, 83,  90), Virtej (min 34, 87), Vilcica (min 65), Gheorghe (min 71), Barbalata (min 23,  81),

CS Nanov: Manta – Burca, Dima, Dana, Ghibirdic, Moraru, Marin (min 75 Necsulescu), Cristea (min 33 Olteanu), Voicila  I (min 35 Mares), Stanciu, Stafie

Avertismente: Moraru

Antrenor: Florea Voicila

FCM 2  Alexandria: Cristica – Bosoteanu, Ciocoteala, Gheorghe, Virtej, Mitran (min77 Marin), Sirbu (min 46 Vilcica), Descultu, Barbalata, Oprescu (min 46 Chitu), Constantinescu

Avertismente: Bosoteanu

Antrenor: Cristian Pirjolea

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4) ACS AJAX BOTOROAGA – ACS DRAGANESTI VLASCA   3-0 (1-0) 
Au marcat:Radulescu (min 8), Gherghescu (min 55), Carstea (min 86)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Carstea, Brasoveanu, Gherghescu, Alexandru, Macovei, Radulescu, Ciulacu, Brezoi, Brasoveanu, Grosu

Avertismente: Brasoveanu, Gherghescu

Antrenor: Eugen Besleaga

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Patru, Tarnacop (min 71 Baltatu), Calugareanu (min 77 Ion), Pana, Matei (min 57 Negoita), Serbanescu, Bogatu, Chelus, Moraru (min 84 Fieraru), Dumitru

Avertismente: Bogatu, Patru  / Eliminat: Chelus Marius (min 45 – CR)

Antrenor: Razvan Glavan (Videle)

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

5) CS ASC SEACA – ACS ASTRA PLOSCA  1-5 (1-1)   -
Au marcat: Ilie (min 34) respectiv Niculae (min 26, 53), Lascu (min 74, 77), Niculae (min 78)

CS ASC Seaca: Iancu – Toma, Chiva, Ilie, Peta, Scurtu, Tene, Frujina (min 76 Camen), Latu, Pietreanu, Balan (min 70 Nedelcu)

Avertismente: Peta, Chiva

Antrenor: Lucian Balasoiu

ACS Astra Plosca: Chirescu – Voicu, Iorga (min 86 Ciobanu), Streche, Parolea (min 88 Eremia), Stavarache, Lascu, Niculae (min 79 Croitoru), Parjolea, Chiriac, Stan (min 72 Lupu)

Avertismente: Parolea, Lascu

Antrenor: Marius Lacoviste

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6) CS AVANTUL BRAGADIRU – AS ATLETIC ORBEASCA  4-6 (1-2)   – 
Au marcat: Dinca (min 28, 86), Cotruta (min 71), Cocos (min 82) respectiv Ciobanu (min 15), Miu (min 43), Gheorghe (min 46, 48, 52), Cotea (min 72)

CS Avantul Bragadiru: Firica – Olteanu A (min 46 Capra) (min 74 Cocos), Popa, Olteanu C, Sandu (min 53 Ancu), Balan, Cotruta, Neacsu (min 46 Trestenicu), Dinca, Cristea, Luca

Avertismente: Cotruta, Sandu, Cristea, Luca

Antrenor: Beniamin Cristea

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Cotea, Ene, Ciobanu, Rusanu, Miu T (min 63 Ramboaca), Dumitrescu (min 74 Neacsu), Gheorghe, Ghimis A, Miu D, Ghimis M

Antrenor: Anisor Dragomir

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

7) AS TINERETUL SILISTEA – CS VIATA NOUA OLTENI    – nu se disputa
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

8) ACF DUNAREA ZIMNICEA – CS UNIREA TIGANESTI   4-0 (1-0)   – 

Au marcat: Mitala (min 13, 65, 90+2), Nadrag (min 47)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Deca, Bibina, Magureanu, Dasa, Gheorghe, Salaman, Vulcan (min 63 Pascu), Nadrag (min 75 Marin), Mitala, Marinescu (min 71 Gradinaru)

Avertismente: Gheorghe, Gradinaru

Antrenor: Sica Tote

CS Unirea  Tiganesti: Craiun A – Calin, Craciun L, Matei, Ologeanu, Ancu, Paun C, Lazar, Paun M,Campeanu, Preda

Avertismente: Matei, Paun, Pate, Olteanu, Lazar / Eliminati: Ancu Cristian (min 79 – CR), Matei Florin (min 79 – CR)

Antrenor:  Ion Cojocaru

1 Comentariu

Comentariu