Teleorman Sport

In etapa a 4-a din Liga 3, Seria 6, CSM Alexandria a pierdut cu 0-2, partida cu oltenii de la CSM Slatina, oltenii au primit foarte usor o lovitura de pedeapsa in minutul 20 al partidei, lovitura de pedeapsa transformata de Catalin Doman, gazdele au presat mai mult si au ratat ocazii importante, insa nu au reusit sa puncteze, in minutul 56, oaspetii marcheaza pentru 0-2, dupa o greseala mare de portar. CSM Alexandria ramane cu un singur punct  dupa 3 meciuri disputate si antrenorul, Mugur Cornateanu este in pericol de a fi demis.

 

Liga a- V-a – Duminica 19.092021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01.A.S. GLORIA MERISANI – AS TINERETUL SILISTEA 4-0

Stefan Stinga – Gabriel Costea, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 

Astazi a avut loc etapa a 4-a a ligii a 4-a, va oferim rezultatele:

CLASAMENTE!!!!!!!

SERIA 1
ACS DRAGANESTI VLASCA – CS RAPID BUZESCU  0-4
C S VIRTOAPE – STA 
AS VIITORUL BUTESTI – ACS DINAMIC KIDS VIDELE 0-7
ACS ATLETIC ORBEASCA – CSM 2 ALEXANDRIA 1-0
ACS AJAX BOTOROAGA – AS UNIREA MOSTENI  6-1 

SERIA...

 

Liga a 6-a – Duminica 19.092021 Sen / Ora 11:00

SERIA 1

AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE – AS VICTORIA CIUPERCENI

Sorin Manea (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Marius Sandulescu (Rosiori de Vede)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Saelele

CS VIITORUL LUNCA – A.S. DUNAREA ISLAZ -ora 13,30

Stefan Creanga – Cristian Ilie, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

AS ATHLETIC SEGARCEA...

Sâmbăta 18.09.2021 de la ora 11:00, are loc etapa a 4-a a noului sezon de Liga 4.

Delegari arbitri
Liga a- IV-a Fortuna Sports- Sambata 18.092021 Sen / Ora 11:00

SERIA 1

01.ACS DRAGANESTI VLASCA – CS RAPID BUZESCU

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Bogdan Pana, Sorin Manea (ambii Alexandria)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

02.C S VIRTOAPE – STA

03.AS VIITORUL BUTESTI – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Adrian Buica (Alexandria) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04.ACS...

 

Liga a- Vi-a – Duminica 12.092021 Sen / Ora 11:00:         CLASAMENTE!!!!!!!!

SERIA 1
AS VICTORIA CIUPERCENI – A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI 3-1 
A.S. DUNAREA ISLAZ – AFC TURRIS – OLTUL TURNU MAGURELE 2-2 
A.S. OLTUL BECIU – CS VIITORUL LUNCA 10-0
ACS UNIREA CALMATUIU...

Astazi a avut loc prima etapă din liga 5. Pentru a va oferi rezultatele complete ale celor doua serii, 0760896420, Apel, Mesaj, Watsap.    SERIA  1

CLASAMENT!!!!!

 

AS TINERETUL  SILISTEA  – CS  FLACARA CALINESTI 8-3

AS VICTORIA  DRAGANESTI DE VEDE – AS GLORIA MERISANI 0-1

AS  TINERETUL  CIOLANESTI 2020 – AS ...

 

Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00

SERIA 1 

CS RAPID BUZESCU ?-? ACS AJAX BOTOROAGA  2-0

 ACS DRAGANESTI VLASCA STA

ACS DINAMIC KIDS VIDELE ?-? C S VIRTOAPE  5-1

CSM 2 ALEXANDRIA ?-? AS VIITORUL BUTESTI 8-3

AS UNIREA MOSTENI ?-? ACS ATLETIC ORBEASCA 2-3 

SERIA 2

CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURELE (Cetatea Turnu MAgurele) ?-? ACS STEAUA SPATAREI 5-0

CS...