Fotbal Liga IV

liga 4.10Program Liga a- IV-a – Etapa 8

Sambata 13.10.2018  Seniori/Juniori: Ora 12,30 – 10,30 

CS UNIREA TIGANESTI – AS VIITORUL BUTESTI     –  2-0
Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Mihai Jianu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VICTORIA LUNCA     – 4-2
Cristian Beznea (Piatra) – Andrei Baciu (Videle), Mihai Calin (Turnu Magurele), Rez....continuare....

peretu-brinceni03AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din Liga 4 din etapa cu numarul 7. Le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU – ACS ATLETIC ORBEASCA    2 – 0 (1-0)
Au marcat: Carabasu (min 26), Magureanu (min 86)

CS Metalul Peretu:  Iaurum  A  – Albu (min 74 Magureanu), Ciofalca (min 83 Bltaretu), Mitruleasa, Spataru, Iaurum M, Carabasu, Radu (min 83 Ivascu), Delcescu, Baltaretu, Stefan

Avertismente: Delcescu

Antrenor: Adrian Petrus

AS Atletic  Orbeasca: Dumitrescu – Neacsu, Miu , Ciobanu F, Calin,...continuare....

brinceni1Liga a- IV-a – Sambata 06.10.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS METALUL PERETU – ACS ATLETIC ORBEASCA    2-0  (Carabasu 23, Magureanu 85 )

2) AS VIITORUL BUTESTI – STA     –

3) AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI    1-1 (Iagaru 72 – Clement 78)

4) CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA    2-0 (Olteanu 60, Neacsu 75)

5) ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS UNIREA MOSTENI    4-2 (Dulgheru 5, Cotruta 40, Dinca 60, 75 – )

6) ACS UNIREA BRINCENI – ACF DUNAREA ZIMNICEA     11-0

7) ACS AJAX BOTOROAGA – AS VOINTA SAELELE 2017     4-3 (Balaur 12, 34, Gherghescu...continuare....

botoroagaLiga a- IV-a – Sambata 06.10.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS METALUL PERETU – ACS ATLETIC ORBEASCA     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Mihai Calin (Turnu Magurele), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu – Octavian  Petre, Daniel Gidea (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicu  Lixandru (Alexandria)

2) AS VIITORUL BUTESTI – STA     –

3) AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI     –
Ionut Bobe (Videle) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Alexandru Draghici (Videle), Rez. Cristian Mihai (Turnu Magurele) –...continuare....

dunarea zimnicea 1AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din ultima etapa adica cea cu numarul 6. Le prezentam si noi mai jos:

1) CS METALUL PERETU – AS VIITORUL BUTESTI    2 – 1 (1-1)
Au marcat: Sandu (min 7), Ciofalca (min 56) respectiv Popa (min 45)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Albu (min 79 Delcescu), Ciofalca (min 65 Magureanu), Sandu, Radu, Iaurum M, Carabasu, Diaconu (min 85 Ivascu), Burcea (min 6 Spataru), Baltaretu, Stefan

Avertismente: Stefan, Radu, Baltaretu, Iaurum V

Antrenor: Adrian Petrus

AS Viitorul  Butesti:...continuare....

branceniLiga a- IV-a – Sambata 29.09.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS METALUL PERETU – AS VIITORUL BUTESTI     2-1 (Sandu 7, Ciofalca 56 – Popa 45+2 din 11 metri)

2) STA – AS VICTORIA LUNCA     –

3) CS UNIREA TIGANESTI – CS RAPID BUZESCU     0-2 (Marin 31, Mitala 60)

4) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU    3-3 (Sabou 20, Mitran 65 – Caldararu 30, 60, Dinca 40)

5) AS UNIREA MOSTENI – ACS UNIREA BRINCENI     2-7

6) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS AJAX BOTOROAGA     0-0

7) AS VOINTA SAELELE 2017 – CSM 2 ALEXANDRIA     6-0 (Sindie 37, 60, 73, 85,...continuare....

draganesti vlasca 5Liga a- IV-a – Sambata 29.09.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS METALUL PERETU – AS VIITORUL BUTESTI     –
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – rezerva

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Florin Popescu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

2) STA – AS VICTORIA LUNCA     –

3) CS UNIREA TIGANESTI – CS RAPID BUZESCU     –
Adrian Buica (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Robert Chioreanu (Turnu...continuare....

alexandria-tiganesti01AJF Teleorman a publicat pe site-ul institutiei casetele tehnice de la meciurile din Liga 4 de sambata care au contat pentru etapa cu numarul 5:

1) AS VIITORUL BUTESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA    4 – 1  (2-1)
Au marcat: Garnita J (min 1), Predusca (min 15), Tufan (min 65), Popa (min 50) respectiv Predusca (min 15)

AS Viitorul  Butesti: Neacsu – Pricopie, Popa C, Stancescu (min 53 Tufan), Popescu, Garnita J (min 63 Popa F), Popa D, Dana, Dragne (min 46 Capraru), Constantinescu (min 70 Tudor), Predusca

Avertisment: Neacsu   / Eliminat: Garnita Irinel (min 60 – CR –...continuare....