Fotbal Promotie

liga 5Liga a-VI-a Seria I  Duminica 22.10.2017 Ora: 11,00

1) AS RECOLTA SFINTESTI – AS VULTURII MERENI  1-0

2) AS SPICUL BALACI – AS INTER PURANI    2-5

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS FLACARA 2 TALPA   4-1

4) ACS OLIMPIA DOBROTESTI – AS TINERETUL RADOIESTI    0-3

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica 22.10.2017 Ora: 11,00

1) AS VEDEA – ACS UNIREA BRINCENI    4-2

2) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS SPORTING CALMATUIU DE SUS   1-0

3) STA – AS RECOLTA COPACEANCA     –

4) AS FLACARA 2015 CONTESTI – CS VOINTA SALCIA   4-3

liga 5Liga a-VI-a Seria I  Duminica 22.10.2017 Ora: 11,00

1) AS RECOLTA SFINTESTI – AS VULTURII MERENI     –
Catalin Mara – Valentin Rusu, Marian Grecu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

2) AS SPICUL BALACI – AS INTER PURANI     –
Mihai Rotaru (Alexandria) – Bogdan Constantin (Peretu), Seher Karabyik (Bragadiru)

Observator: Florin Iana (Poroschia)

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS FLACARA 2 TALPA     –
Marian Mustaciosu (Guruieni) – Sorin Fudulu, Ionel Galateanu (ambii Alexandria)

Observator: Florea Simion (Zimnicea)

4) ACS OLIMPIA DOBROTESTI –...continuare....

spt-talpa2Liga a-VI-a Seria I  Duminica 15.10.2017 Ora: 11,00
1) AS VULTURII MERENI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI    9-0

2) AS INTER PURANI – A.S. RECOLTA SFINTESTI     2-1

3) AS FLACARA 2 TALPA – A.S. SPICUL BALACI    5-1

4) A.S. TINERETUL RADOIESTI – ACS SOIMII SCRIOASTEA   1-0

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica 15.10.2017 Ora: 11,00
1) ACS UNIREA BRINCENI – AS FLACARA 2015 CONTESTI  3-2

2) A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS – A.S. VEDEA   11-0

3) A.S. RECOLTA COPACEANCA – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE  4-5

4) C.S. VOINTA SALCIA – STA     -

vedea-mosteniLiga a-VI-a Seria I  Duminica 15.10.2017 Ora: 11,00
1) AS VULTURII MERENI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     –
Adrian Mutu – Ionel Tanase, Bogdan Pana (toti Alexandria)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

2) AS INTER PURANI – A.S. RECOLTA SFINTESTI     –
Robert Tofan – Andrei Baciu, Vlad Ruta (toti Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

3) AS FLACARA 2 TALPA – A.S. SPICUL BALACI     –
Catalin Mara – Andrei Mot, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

4) A.S. TINERETUL RADOIESTI – ACS SOIMII SCRIOASTEA    ...continuare....

radoiestiLiga a-VI-a Seria I  Duminica 08.10.2017  Ora :11,00

1) AS TINERETUL RADOIESTI – AS VULTURII MERENI     –
Marius Sandulescu – Marius Stoian, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Mihai  Ivan (Rosiori de Vede)

2) ACS OLIMPIA DOBROTESTI – AS INTER PURANI     –
Felix Oprescu – Andrei Grecu, Alexandru Petre  (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3) AS RECOLTA SFINTESTI – AS FLACARA 2 TALPA     –
Alexandru Catruna (Plosca) – Ionel Galateanu  (Alexandria), Bogdan Croitoru (Zimnicea)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

4) ACS SOIMII...continuare....

liga 4.05AJF Teleorman anunta ca miercuri, 11 octombrie, vor avea loc primele meciuri din aceasta editie a Cupei Romaniei, faza judeteana. Meciurile se vor juca intr-o singura mansa si vor incepe la ora 16:00. Daca rezultatul este egal dupa cele 90 de minute, atunci se va recurge la executarea loviturilor de departajare. Va prezentam mai jos meciurile:

1.       AS VIITORUL SACENI – AS AVINTUL STEJARU

2.       AS VULTURII MERENI – AS UNIREA MOSTENI

3.       AS INTER PURANI – AS VIITORUL BLEJESTI

4.       AS FLACARA TALPA II – CS VIRTOAPE

5.       AS SPICUL BALACI – AS GLORIA MERISANI

6.       ACS OLIMPIA...continuare....

liga 5Liga a-VI-a Seria I  Duminica 01.10.2017  Ora 11,00
1) AS VULTURII MERENI – ACS SOIMII SCRIOASTEA   4-0

2) AS INTER PURANI – AS TINERETUL RADOIESTI   4-1

3) AS FLACARA 2 TALPA – ACS OLIMPIA DOBROTESTI  7-1

4) AS SPICUL BALACI – AS RECOLTA SFINTESTI  0-0

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica 01.10.2017  Ora 11,00
1) ACS UNIREA BRINCENI – AS VIITORUL FANTANELE     – joc  amanat

2) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – CS VOINTA SALCIA  2-0

3) AS RECOLTA COPACEANCA – AS FLACARA 2015 CONTESTI   2-5

4) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS VEDEA     8-4

 

meci-liga-5Liga a-VI-a Seria I  Duminica 01.10.2017  Ora 11,00

1) AS VULTURII MERENI – ACS SOIMII SCRIOASTEA     –
Alexandru Draghici – Vlad Ruta, Marian Salici (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

2) AS INTER PURANI – AS TINERETUL RADOIESTI     –
Marian Grosu (Buzescu) – Sorin Fudulu (Alexandria), Ionel Nisipeanu  (Piatra)

Observator:  Florin Iana (Poroschia)

3) AS FLACARA 2 TALPA – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     –
Mihai Rotaru (Alexandria) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alin Pana (Alexandria)

Observator: Forea Coman (Alexandria)

4) AS SPICUL BALACI –...continuare....