Fotbal Promotie

radoiestiLiga a-VI-a Seria I  Duminica  13.05.2018  Ora: 11,00  – ULTIMA ETAPA A CAMPIONATULUI
1) AS INTER PURANI – AS VULTURII MERENI     6-1

2) AS FLACARA 2 TALPA – AS TINERETUL RADOIESTI     1-7

3) AS SPICUL BALACI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     6-7

4) AS RECOLTA SFINTESTI – ACS SOIMII SCRIOASTEA     2-1

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  13.05.2018 Ora: 11,00 – ULTIMA ETAPA A CAMPIONATULUI
1) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – ACS UNIREA BRINCENI     –

2) AS RECOLTA COPACEANCA – CS VOINTA SALCIA     1-5

3) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – AS FLACARA 2015...continuare....

liga5Liga a-VI-a Seria I  Duminica  13.05.2018  Ora: 11,00  – ULTIMA ETAPA A CAMPIONATULUI
1) AS INTER PURANI – AS VULTURII MERENI     –
Felix Oprescu – Marian Grecu, Cristian Mihai (toti Rosiori de Vede)

Observator:  George Haidu (Maldaeni)

2) AS FLACARA 2 TALPA – AS TINERETUL RADOIESTI     –
Sorin Manea (Alexandria) – Seher Karabiyk (Bragadiru), Sorin Sisu (Plosca)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

3) AS SPICUL BALACI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     –
Adrian Mutu (Alexandria) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

4) AS RECOLTA...continuare....

lunca-buzescu05Liga a-V-a Seria II  Duminica  13.05.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30
1) CS VITANESTI – AS STEAUA SPATAREI     –
Aurel  Tanase (Rosiori de Vede) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Marian Manea (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cristian Nedela (Rosiori de Vede)

2) AS FLACARA LITA – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –
Aurel  Peia (Alexandria) – Stefan Creanga, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magureie) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) – Daniel Jianu (Piatra), George Tobosaru (Alexandria)...continuare....

talpa+sptLiga a-VI-a Seria I  Duminica  06.05..2018  Ora: 11,00

1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA 2 TALPA     1-2

2) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A S INTER PURANI     2-0

3) A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. SPICUL BALACI     7-1

4) ACS OLIMPIA DOBROTESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI     2-1

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  06.05.2018 Ora: 11,00
1) ACS UNIREA BRINCENI – A.S. RECOLTA COPACEANCA     4-2

2) STA – A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS

3) C.S. VOINTA SALCIA – A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE    3-1

4) AS FLACARA 2015 CONTESTI – A.S. VEDEA     0-3 lipsa...continuare....

liga5-042Liga a-VI-a Seria I  Duminica  06.05..2018  Ora: 11,00

1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA 2 TALPA     –
Alexandru Sirbu – Ovidiu Marinel, Danut Miu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedela (Rosiori de Vede)

2) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A S INTER PURANI     –
Marian Grosu (Buzescu) – Ionel Galateanu (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

3) A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. SPICUL BALACI     –
Catalin Columban – Alexandru Draghici, Mihai Petrescu (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

4)...continuare....

soimiiLiga a-VI-a Seria I  Duminica  29.04.2018  Ora: 11,00

1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI     3-0 neprezentare oaspeti

2) AS FLACARA 2 TALPA – A S INTER PURANI     1-6

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     18-2

4) AS RECOLTA SFINTESTI – AS TINERETUL RADOIESTI    1-1

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  29.04.2018 Ora: 11,00

1) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS UNIREA BRINCENI     5-2

2) AS RECOLTA COPACEANCA – AS SPORTING CALMATUIU DE SUS     4-2

3) STA – AS FLACARA 2015 CONTESTI     –

4) AS VEDEA – CS VOINTA SALCIA ...continuare....

sfintesti1Liga a-VI-a Seria I  Duminica  29.04.2018  Ora: 11,00

1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI     –
Sorin Manea (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Floricel (Alexandria)

2) AS FLACARA 2 TALPA – A S INTER PURANI     –
Catalin Columban – Ionut Vintila, Dorinel Luca (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     –
Catalin Mara – Marius Sandulescu, Valentin Stoian (toti Rosiori de Vede)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

4) AS RECOLTA SFINTESTI –...continuare....

sfintesti1Liga a-VI-a Seria I  Duminica  22.04.2018  Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS RECOLTA SFINTESTI     3-0

2) AS INTER PURANI – AS SPICUL BALACI     3-0 neprezentare oaspeti

3) AS FLACARA 2 TALPA – ACS SOIMII SCRIOASTEA    1-4

4) AS TINERETUL RADOIESTI – ACS OLIMPIA DOBROTESTI    12-0

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  22.04.2018 Ora: 11,00

1) ACS UNIREA BRINCENI – AS VEDEA     11-1

2) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE     3-0

3) AS RECOLTA COPACEANCA – STA     –

4) CS VOINTA SALCIA – AS FLACARA 2015 CONTESTI ...continuare....