Fotbal Promotie

Rezultate-Liga 6

Data:08 apr.. 2019.Categoria Fotbal Promotie

Duminica a avut loc etapa cu numarul 13 in Liga 6! Old Boys Alexandria a reusit sa isi mentina prima pozitie in clasament in meciul de acasa contra locului 2, Unirea 2 Branceni!

Rezultatele etapei!

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  07.04.2019   Ora: 11,00 

1) AS VULTURII MERENI – AS REAL BEUCA  3-0 neprezentare

2) AS FLACARA TALPA II – AS RECOLTA COPACEANCA  0-3

3) AS VEDEA – CS OLTENI-TELEORMAN    0-5

4) AS TINERETUL...

Rezultate- Liga 6

Data:17 mart.. 2019.Categoria Fotbal Promotie

Astazi a avut loc prima etapa a returului Ligii a 6 a. Contesti s-a retras din campionat si pierde toate meciurile cu 3-0.

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  17.03.2019   Ora: 11,00 

1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI   2-5

2) AS REAL VIDELE – AS FLACARA TALPA II  11-1

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS VEDEA  

4) AS REAL BEUCA – AS TINERETUL RADOIESTI  2-2

5) AS RECOLTA COPACEANCA – CS OLTENI-TELEORMAN     0– 4

 

Liga...

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  18.11.2018 Ora: 11,00 – ultima etapa a turului de campionat

1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA TALPA II     3-0

2) AS REAL VIDELE – A.S. VEDEA     9-0

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. TINERETUL RADOIESTI     0-6

4) A.S. REAL BEUCA – CS OLTENI-TELEORMAN     1-1

5) A.S. SPICUL BALACI – A.S. RECOLTA...

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  18.11.2018 Ora: 11,00 – ultima etapa a turului de campionat

1) A.S. VULTURII MERENI – AS FLACARA TALPA II     – 
Valentin Zvobota – Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator; Alexandru Bajan (Videle)

2) AS REAL VIDELE – A.S. VEDEA     – 
Adrian Mutu – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionel NIsipeanu (Piatra)

Observator:...

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  11.11.2018 Ora: 11,00 

1) AS VEDEA – AS VULTURII MERENI     – 
Aurel Peia (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Teodor Oancea (Alexandria)

Observator: Petrsu Ene (Plosca)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal”  din Rosiori de Vede  – Ora 14:00

2) AS FLACARA TALPA II...

liga 5CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA  –  MIERCURI 07 NOIEMBRIE 2018  ORA 14,30

1) AS REAL BEUCA – AS GLORIA MERISANI

Stefan Creanga – Dan Ciucu, Eduard Fratila (toti Turnu Mgurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

2)AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – AS FLACARA LITA

Valentin Teodorescu (Guruieni)- Stefan Croitoru (Magra), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

3)CS ASC SEACA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Adrian...

old boys alexandria 1Liga a-VI-a Seria I  Duminica  04.11.2018 Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS TINERETUL RADOIESTI     8-0

2) AS FLACARA TALPA II – A.S. VEDEA    2-1

3) AS REAL VIDELE – CS OLTENI-TELEORMAN    2-1

4) ACS SOIMII SCRIOASTEA – A.S. RECOLTA COPACEANCA     0-3

5) AS REAL BEUCA – AS SPICUL BALACI    5-0

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  04.11.2018...

old boys alexandriaLiga a-VI-a Seria I  Duminica  04.11.2018 Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS TINERETUL RADOIESTI     –
Traian Ene (Plosca) – Alexandru Dima (Olteni), Alin Pana (Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

2) AS FLACARA TALPA II – A.S. VEDEA     –
Mihai Tutunaru – Dan Ciucu, Nicolae Ionut (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

3)...