Fotbal Promotie

old boys alexandriaLiga a-VI-a Seria I  Duminica  28.10.2018  Ora: 11,00

1) CS OLTENI-TELEORMAN – AS VULTURII MERENI    3-0

2) AS TINERETUL RADOIESTI – AS FLACARA TALPA II    6-0

3) AS SPICUL BALACI – AS VEDEA     0-1

4) AS RECOLTA COPACEANCA – AS REAL VIDELE    1-3

5) AS REAL BEUCA – ACS SOIMII SCRIOASTEA    4-2

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  28.10.2018 Ora: 11,00

1)...

Videle - Olteni _ 02 _ brandLiga a-VI-a Seria I  Duminica  28.10.2018  Ora: 11,00

1) CS OLTENI-TELEORMAN – AS VULTURII MERENI     –
Catalina Nan (Alexandria) – Stefan Stinga, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

2) AS TINERETUL RADOIESTI – AS FLACARA TALPA II     –
Valentin Zvobota – Andrei Toma, Ionut Nita (toti Videle)

Observator:...

CT _ Olteni - Saelele 22Liga a-VI-a Seria I  Duminica  21.10.2018  Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS RECOLTA COPACEANCA     3-0

2) AS FLACARA TALPA II – CS OLTENI-TELEORMAN     0-1

3) AS VEDEA – AS TINERETUL RADOIESTI     4-1 meci intrerupt in minutul 89

4) AS REAL VIDELE – AS REAL BEUCA     2-1

5) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS SPICUL BALACI    10-1

 

Liga...

spt-talpa2Liga a-VI-a Seria I  Duminica  21.10.2018  Ora: 11,00

1) AS VULTURII MERENI – AS RECOLTA COPACEANCA     –
Valentin Zvobota – Andrei Toma, Sorin Beianu (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

2) AS FLACARA TALPA II – CS OLTENI-TELEORMAN     –
Stefan Stinga – Alexandru Petre (ambii Rosiori de Vede), Andrei Grecu (Scrioastea)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3) AS VEDEA – AS TINERETUL RADOIESTI    ...

videle-olteni-_-05Liga a-VI-a Seria I  Duminica  14.10.2018  Ora: 11,00

1) AS REAL BEUCA – AS VULTURII MERENI    3-0

2) AS RECOLTA COPACEANCA – AS FLACARA TALPA II     8-0

3) CS OLTENI-TELEORMAN – AS VEDEA     2-1

4) AS SPICUL BALACI – AS TINERETUL RADOIESTI    2-3

5) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS REAL VIDELE    1-2

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  14.10.2018 Ora: 11,00

1)...

old boys alexandriaLiga a-VI-a Seria I  Duminica  07.10.2018  Ora: 11,00

1) A.S. VULTURII MERENI – ACS SOIMII SCRIOASTEA    4-1

2) AS FLACARA TALPA II – A.S. REAL BEUCA     1-6

3) A.S. VEDEA – A.S. RECOLTA COPACEANCA    3-0

4) A.S. TINERETUL RADOIESTI – CS OLTENI-TELEORMAN     3-4

5) AS REAL VIDELE – A.S. SPICUL BALACI     11-0

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  07.10.2018 Ora:...

old boys alexandriaLiga a-VI-a Seria I  Duminica  07.10.2018  Ora: 11,00
1) A.S. VULTURII MERENI – ACS SOIMII SCRIOASTEA     –
Alexandru Draghici – Mihai Petrescu, Ionut Nita (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

2) AS FLACARA TALPA II – A.S. REAL BEUCA     –
Valentin Zvobota – Mihai Traistaru, Florin Ciobanu (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3) A.S. VEDEA...

old boys alexandriaLiga a-VI-a Seria I  Duminica  30.09.2018  Ora: 11,00

1) AS REAL VIDELE – AS VULTURII MERENI     3-1

2) ACS SOIMII SCRIOASTEA – AS FLACARA TALPA II    14-0

3) AS REAL BEUCA – AS VEDEA     3-7

4) AS RECOLTA COPACEANCA – AS TINERETUL RADOIESTI     0-3

5) AS SPICUL BALACI – CS OLTENI-TELEORMAN     1-3

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  30.09.2018...