Componenta grupelor si programul jocurilor de la Cupa Teleormanului

Data 10 iul.. 2018, categoria Fotbal Liga IV

peretu-brinceni08AJF Teleorman a stabilit grupele si programul competitional pentru aceasta etapa a Cupei Teleormanului care va incepe pe 14 iulie. Va prezentam si noi cele patru grupe mai jos:

Grupa A

ACF Dunarea Zimnicea

ACS Avintul Bragadiru

AS Vointa Dunarea Pietrosani

ACS Unirea Brinceni

Etapa I  14.07.2018  ora 11.00

ACS Avintul Bragadiru – ACF Dunarea Zimnicea

AS Vointa Dunarea Pietrosani – ACS Unirea Brinceni

Etapa II  21.07.2018  ora 11.00

ACS Unirea Brinceni – ACS Avintul Bragadiru

ACF Dunarea Zimnicea – AS Vointa Dunarea Pietrosani

Etapa  III  28.07.2018  ora 11.00

ACS Unirea Brinceni – ACF Dunarea Zimnicea

AS Vointa Dunarea Pietrosani – ACS Avintul Bragadiru

 

Grupa B

AS Victoria Lunca

AS Vointa 2017 Saelele

AS Flamura Albastra Segarcea Vale

AS Sporting Calmatuiu de Sus

Etapa  I 14.07.2018 ora 11.00

AS Flamura Albastra Segarcea Vale – AS Vointa 2017 Saelele

AS Sporting Calmatuiu de Sus – AS Victoria Lunca

Etapa  II  21.07.2018   ora 11.00

AS Victoria Lunca – AS Flamura Albastra Segarcea Vale

AS Vointa 2017 Saelele – AS Sporting Calmatuiu de Sus

Etapa  III  28.07.2018  ora 11.00

AS Victoria Lunca – AS Vointa 2017 Saelele

AS Sporting Calmatuiu de Sus – AS Flamura Albastra Segarcea Vale

 

Grupa C

CS Rapid Buzescu

ACS Ajax Botoroaga

AS Progresul Nenciulesti

AS Recolta Copaceanca

Etapa  i 14.07.2018  ora 11.00

AS Recolta Copaceanca – ACS Ajax Botoroaga

CS Rapid Buzescu – AS Progresul Nenciulesti

Etapa  II  21.07.2018  ora 11.00

ACS Ajax Botoroaga – CS Rapid Buzescu

AS Progresul Nenciulesti – AS Recolta Copaceanca

Etapa  III  28.07.2018  ora 11.00

AS Recolta Copaceanca – CS Rapid Buzescu

AS Progresul Nenciulesti – ACS Ajax Botoroaga

 

Grupa D

ACS Astra Plosca

CS Metalul Peretu

AS Tineretul Radoiesti

CS Vointa Salcia

Etapa I  14.07.2018   ora 11.00

AS Tineretul Radoiesti – ACS Astra Plosca

CS Metalul Peretu – CS Vointa Salcia

Etapa II  21.07.2018  ora 11.00

ACS Astra Plosca – CS Metalul Peretu

CS Vointa Salcia – AS Tineretul Radoiesti

Etapa  III  28.07.2018  ora 11.00

AS Tineretul Radoiesti – CS Metalul Peretu

CS Vointa Salcia – ACS Astra Plosca

10 comentarii pentru acest articol

Comentariu