CUPA ROMANIEI ETAPA II | DELEGARI ARBITRI

Data 12 nov.. 2021, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV, Fotbal Onoare, Fotbal Promotie

CUPA ROMANIEI ETAPA II 13 / 14. 11.2021 (SAMBATA/DUMINICA)

SAMBATA 13.11.2021 ORA 11.00

CS ASC SEACA – CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURELE

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Leonard Epure (Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

ACS PROGRESUL SMARDIOASA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Catalin Columban – Mihai Bajan, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Viorel NIcolescu (Videle)

CSM 2 ALEXANDRIA – ACS STEAUA SPATAREI

Cristian Ilie – Ionut Carabasu, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

AFC TURRIS OLTUL TURNU MAGURELE – CS METALUL PERETU

Adrian Buica – Daniel Neagu, Sorin Fudulu (toti Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

Jocul se disputa pe terenul din Saelele

DUMINICA 14.11.2021 ORA 11.00

AS VIITORUL SACENI – CS VARTOAPE

Ionut Dogeanu – Alexandru Dinca (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Mirel Ene (Videle)

CS VITANESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA

Aurel Peia – Catalina Nan, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

AS FLACARA TALPA II – ACS AJAX BOTOROAGA

Stefan Luca- Dorinel Luca (ambii Mereni), Florin Baciu (Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

AS INTER PURANI – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Sorin Manea (Alexandria) – Ionel Galateanu (Guruieni), Andrei Pavel (Alexandria)

Observator; Florea Coman (Alexandria)

AS TINERETUL RADOIESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Felix Oprescu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

AS TELEORMANUL TROIANUL – ACS ASTRA PLOSCA

Robert Chioreanu – Ilie Cristea, Dan Prodan (Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

AS SPICUL BALACI – CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

Mihai Rotaru – George Tobosaru (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

AS STEAUA DRACEA – AS VICTORIA LUNCA

Stefan Creanga – Ionut Carabasu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

CS VIITORUL LUNCA – AS VOINTA SAELELE 2017

Robert Mitrache – Marius Sandulescu, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

CS RAPID BUZESCU – CALIFICATA DIRECT

4 comentarii pentru acest articol

Comentariu