Cupa României Faza-Județeană

Data 18 mart.. 2019, categoria Fără categorie, Fotbal Liga IV

CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA   / MIERCURI, 20 MARTIE 2019,  ORA 15,30

 

 

1.     AS  REAL  BEUCA –  AS  RECOLTA  SFINTESTI

Catalin Popa – Mihai Cristian, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2.     AS  FLACARA LITA – AS  VOINTA  SAELELE 2017

Cristian Andrei – Alexandru Prodan, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3.     ACS  CETATEA TURNU MAGURELE – CSM  2  ALEXANDRIA

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Rosiori de Vede)

Observator: Florea  Ricu (Rosiori de Vede)

4.     CS  VARTOAPE – AS  VIITORUL  BUTESTI

Adrian Buica  – Marius Pate, Tibi Spataru (toti Alexandria)

Observator:  Hariton Iagaru (Alexandria)

5.     CS  NANOV – CS  UNIREA  TIGANESTI

Marius Untesu – Dan Ciucu, Stefan Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

6.     AS  VIITORUL  BLEJESTI – AS UNIREA  MOSTENI

Ionut Dogeanu – Mihai Petrescu (ambii Videle), Dorinel Luca (Mereni)

Observator: Marian Zarna (Videle)

7.     CS  OLTENI_TELEORMAN  – ACS  ATLETIC  ORBEASCA

Liviu Minca – Ionut Purcea, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

8.     AS  FLACARA 2015  CONTESTI – ACS  AVANTUL  BRAGADIRU  –  nu se  disputa

9.     ACS TINERETUL SUHAIA  –  ACF  DUNAREA  ZIMNICEA

Mihai Tutunaru – Ionut Nicolae, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

·         Jocul  se disputa pe terenul din Zimnicea

10.   AS  PROGRESUL  NENCIULESTI  – ACS  AJAX  BOTOROAGA

Mihai Rotaru  (Alexandria) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Ionel Galateanu (Guruieni)

Observator: George Popa (Alexandria)

11.   CS  VOINTA  SALCIA – AS VICTORIA LUNCA

Felix Oprescu – Gabriel Costea, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

12.   AS  AVANTUL  STEJARU  – CS  METALUL  PERETU

Sorin Manea – Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

13.   ACS  ASTRA PLOSCA 2 – ACS  UNIREA  BRINCENI

Valentin Teodorescu (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Adrian Mutu (Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

14.   AS VEDEA – ACS  ASTRA PLOSCA

Georgel Dumitru  (Cucuieti) – Aurel Tanase, Valentin Rusu(amii Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu(Maldaeni)

 

 

ECHIPELE: CS  RAPID BUZESCU SI ACS DRAGANESTI VLASCA CALIFICATE DIRECT.

IN CAZ DE EGALITATE DUPA 90 MIN. SE VA PROCEDA LA EXECUTAREA LOVITURILOR PENTRU DEPARTAJARE

1 Comentariu

  • Jucator

    Cea mai mare prostie sa puna meciul miercuri, pai cine o sa se duca la meci? Nu stam in banii de la fotbal, muncim si noi. O sa se joace numai cu copii de 13-14 ani

Comentariu