CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA   – ETAPA a III-a

Data 11 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport

 Miercuri 13 noiembrie 2019, ora 14,30

 01.AS Viitorul Blejesti – AS Viitorul Butesti

Sorin Manea (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Tibi Spataru (Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02.AS Tineretul Silistea – AS Unirea Mosteni

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Leonard Epure (Rosiori de Vede)

Observator:  Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

03.AS Viitorul Didesti – AS Avintul Stejaru

Cristian Andrei – Stefan Creanga, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

04.AS Viitorul Saceni – ACS Astra Plosca

Eduard Fratila – Dan Ciucu, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

05.AS Gloria Merisani – CS Metalul Peretu

Bogdan Pana (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

06.AS Tineretul Radoiesti – ACS Atletic Orbeasca

Ionela Lungu (Alexandria) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Ionel Galateanu (Guruieni)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

07.AS Dunarea Islaz – AS Victoria Lunca

Robert Chioreanu – Alexandru Prodan, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

08.ACS Unirea Calmatuiu de Sus – AS Vointa Saelele 2017

Felix Oprescu – Daniel Miu, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

09.ACS Astra Plosca 2 – AS Steaua Spatarei

Catalin Columban (Videle) – Stefan Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni)

Observator: Iulain Pirnac (Videle)

10.ACS Vointa Dunarea Pietrosani – CS Unirea Tiganesti

Adrian Buica – Gabriel Dobeanu, Daniel Dobeanu (toti Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

11.ACS Progresul Smirdioasa – ACS Avintul Bragadiru

Ionut Purcea – Mihai Traistaru (ambii Videle), Dorinel  Luca (Mereni)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

12.CS Virtoape – CS Rapid Buzescu

Cristian Mihai – Stelian Purcarea, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

13.AS Progresul Nenciulesti – CSM Alexandria 2

Stefan Stinga – Gabriel Costea, Ovidiu Marinel (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

 

14.ACS Tineretul Suhaia – ACS Cetatea Turnu Magurele

Catalina Nan– Valentin Mihaila (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Floricel (Alexandria)

4 comentarii pentru acest articol

Comentariu