Cupa României – Faza judeţeană / Programul şi delegările etapei a IV-a

Data 13 nov.. 2012, categoria Fotbal Onoare, Fotbal Promotie

Cupa Romaniei Etapa a IV-a
Miercuri, 14.11.2012, ora 14,30

1. ASM Cernetu – AS Ajax Botoroaga
Adrian Buica – Bogdan Pana, Valentin Gigilice (toti Alexandria)
Observator: Florea Sfetcu (Alexandria)

2. AS Tineretul Silistea – AS Viitorul Butesti
Catalin Burlacu – Mihai Banaru, Ionut Vintila (toti Videle)
Observator: Ionel Turlete (Videle)

3.CS Sporting II Rosiori de Vede – CSS Alexandria
Dan Prodan – Ilie Cristea (ambii Turnu Magurele), Nicolae Miulescu (Islaz)
Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

4.AS Gloria Dracsenei – AS Real Beuca
Aurel Rusu – Dan Florea, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede)
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

5.AS Flamura Albastra Segarcea Vale – ASC Seaca
Stefan Creanga – Dan Ciucu, Alin Grosu (toti Turnu Magurele)
Observator: Marin Ceangiru (Turnu Magurele)

6.AS Atletico Sirbeni – AS Galateni
Liviu Minca – Bajan Mihai, Iulian Bornea (toti Videle)
Observator: Ionica Mindreanu (Videle)

7. AS Recolta Sfintesti – ACS Astra Plosca
Paul Silisteanu – Claudiu Teleasa, Mugurel Roua (toti Rosiori de Vede)
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

8. AS Morometii Silistea Gumesti -AS Petrolul Poeni
Alexandru Sima – Eugen Sandu, Ovidiu Marinel (toti Rosiori de Vede)
Observator: Mihai Pencea (Rosiori de Vede)

9. AS Viitorul Blejesti – AS Unirea Babaita
Laurentiu Savescu – Florin Bornea, Alexandru Dinca (toti Videle)
Observator: Lavinia Tide (Videle)

10.AS Progresul Nenciulesti – AS Vitanesti
Ionut Ionica (Tiganesti) – Roxana Neagu (Trivalea Mosteni), Angela Popa (Copaceanca)
Observator: Ion Stefan (Buzescu)

11. CS Maldaeni – AS Steaua Spatarei
Ionut Botea – Gabriel Smircea (ambii Alexandria), Cristian Macavei (Buzescu)
Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

12. CS Vointa Salcia – AS Tineretul Suhaia
Alexandru Maican – Cristian Chirovici, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele)
Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

13.AS Flacara Lita – AS Cetatea Turnu Magurele
Marian Grosu (Buzescu) – Valenitn iordachioaia (Tiganesti), Dan Cretu (Alexandria)
Observator: Ion Simion (Alexandria)

14. AS Viisoara – AS Unirea Brinceni
Catalin Olteanu (Alexandria) – Marian Urucatu, Adrian Cojocaru (ambii Zimnicea)
Observator: Pandele Ciobanu (Alexandria)

15. AS Vedea – CS Flacara Calinesti
Alexandru Coropita – Petre Floricica, Marius Agiu (toti Rosiori de Vede)
Observator: Iulian Peica (Rosiori de Vede)

16. AS Avintul Bragadiru – AS Gloria Frumoasa
Aurel Peia – Ionel Tanase (ambii Alexandria), Adrian Nicolae (Spatarei)
Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

4 comentarii pentru acest articol

Comentariu