DELEGARI ARBITRI | ETAPA 14 | LIGA 4

Data 29 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 30.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

CS RAPID BUZESCU – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Adrian Buica (Alexandria) – Alin Soare (Turnu Magurele), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cornel Stuparu  (Turnu Magurele)

AS STEAUA SPATAREI – CS METALUL PERETU

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Daniel Dobeanu, Claudiu Craciun (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS AJAX BOTOROAGA

Liviu Minca (Videle) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Daniel Ene (Plosca) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – Florin Mitran, Mihnea  Balan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Petrus  Ene (Plosca)

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ASTRA PLOSCA

Catalina Nan (Alexandria) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Cristian Creanga (Turnu Magurele), Rez. Gabriel Costea (Maldaeni) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) –  juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

* Jocul se disputa pe terenul din ,Branceni”

AS AVINTUL STEJARU – AS VICTORIA LUNCA

Cristian Andrei – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Lucian Epure (Cosoteni) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Marian Nicula, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

AS UNIREA MOSTENI – AS VIITORUL BUTESTI

Mircea Belinas (Zimnicea) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela  Lungu  – Marian Burcin, Alexandru Geanta (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

CS UNIREA TIGANESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA

Cristian Beznea (Piatra) – Dorinel Luca (Videle), Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori

Valentin Zvobota – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

AS VOINTA SAELELE 2017 – CSM 2 ALEXANDRIA

Marius Untesu (Turnu Magurele) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus),Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – George Botoghina, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

Comentariu