Delegari arbitri | Liga 4

Data 10 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 12.10.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

ACS ASTRA PLOSCA – CSM 2 ALEXANDRIA

Catalin Columban (Videle) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Valentin Rusu (Rosiori  de Vede), Rez. Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori

Gabriel Costea – Marius Burlacu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele) 

AS VICTORIA LUNCA – ACS AJAX BOTOROAGA

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

AS VIITORUL BUTESTI – CS METALUL PERETU

Ionut Dogeanu (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Andrei Pavel, Gabriel Marin (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Ionut Bobe (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Alexandru Prodan (Turnu Mgurele), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori

Valentin Zvobota – Florin Baciu (ambii Videle),Ionut Predoi (Botoroaga) –juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

AS VOINTA SAELELE 2017 – CS RAPID BUZESCU

Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti), Andrei Grecu (Scrioastea), Cristian Mustatea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator; Iulian Brinceanu (Alexandria)

CS UNIREA TIGANESTI – AS STEAUA SPATAREI

Catalina Nan (Alexandria) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Daniel Ene (Plosca), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Luca Fudulu, Ionut Neda (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

AS UNIREA MOSTENI – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Liviu Minca (Videle) – Danut Miu (Rosiori de Vede), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria) – seniori

Stefan Croitoru – Tibi Spataru, Marius Pate (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

AS AVINTUL STEJARU – ACS DRAGANESTI VLASCA

Traian Ene (Plosca) – Mihai Bajan (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Mihai Cazacu, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

4 comentarii pentru acest articol

Comentariu