Delegări arbitri-Liga 4

Data 11 apr.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sâmbătă 13.04.2019 are loc etapa 23 in Liga 4,  Primele 2 clasate au meciuri relativ usoare pe terenuri proprii.

 

Liga a- IV-a – Sambata 13.04.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) CS METALUL PERETU – STA     – 

2) AS VIITORUL BUTESTI – CS UNIREA TIGANESTI     – 
Andrei Cristian (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

3) AS VICTORIA LUNCA – ACS DRAGANESTI VLASCA     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Ciprian Bratoi, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Marius Pate, Marius Oancea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4 CS RAPID BUZESCU – AS UNIREA MOSTENI     – 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Catalina Nan (Alexandria), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele), Ionut Nita (Videle) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

5) ACS AVANTUL BRAGADIRU –  ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Catalin Dobre, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

6) ACS  UNIREA BRINCENI – AS VOINTA SAELELE 2017     – 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Lucian Epure (Turnu Magurele) – seniori

Lucian Epure – Mihai Jianu, Leonard Epure (toti  Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Aurel  Rusu (Rosiori de Vede)

7) ACS AJAX BOTOROAGA –  ACS ASTRA PLOSCA     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Andrei Baciu (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu (Alexandria) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Ionel  Nisipeanu (Piatra) – juniori

Observator:  Dan Nitu (Turnu Magurele)

8)CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Valentin  Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Bogdan Doicut (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

9 comentarii pentru acest articol

Comentariu