DELEGARI ARBITRI | LIGA 5 | DEPLASARE DIFICILA PENTRU LIDER

Data 29 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Onoare

Liga a-V-a –  Duminica  01.12.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

AS RECOLTA SFINTESTI – ACS  VIITORUL VIDELE

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Ionel Galateanu (Guruieni), Ion  Cucu (Poroschia) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – George Botoghina (Rosiori de Vede), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

AS VIITORUL DIDESTI – CS FLACARA CALINESTI

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Adrian Cojocaru (Zimnicea) – George Tobosaru, Alin Marin (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

AS FLACARA LITA – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Ionela Lungu (Alexandria) – Dan Ciucu (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Cornel Ghebaura – Florin Bozeanu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

CS VITANESTI – CS VIRTOAPE

Marian Grosu (Buzescu) – Dorinel Luca, Florin Baciu (ambii Videle) – seniori

Sorin Sisu (Plosca) – Elena Mustatea, Ianis Asadurian (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

AS VIITORUL SACENI – ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Lucian Epure – Catalin Dobre, Leonard Epure (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

AS VIITORUL BLEJESTI – ACS TINERETUL SUHAIA

Sorin Manea (Alexandria) – Stelian Purcarea, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Ionut Predoi (Botoroaga), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator:  George Floricel (Alexandria)

AS GLORIA MERISANI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Alexandru Prodan, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alin Soare (Turnu Magurele) – Florentin Oprea (Rosiori de Vede), Mihai Mitrofan  (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Adrian Mutu, Daniel Neagu (ambii Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria)– Eduard Fratila, Robert Carp (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

Comentariu