Delegari arbitri | Liga 5

Data 12 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport

Liga a-V-a –  Duminica  13.10.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

CS VIRTOAPE – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Alexandri Sirbu (Rosiori de Vede) – Daniel Ene (Plosca), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – George Botoghina, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Ionel Galateanu (Guruieni) – Florin Bozeanu, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

ACS TINERETUL SUHAIA – CS FLACARA CALINESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Octavian Petre, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Teodor  Oancea (Alexandria) – George Tobosaru (Guruieni), Cosmin Negrea (Piatra) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – ACS VIITORUL VIDELE

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Brebina), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Ovidiu Marinel (Brebina) – Cristian Ilie (Turnu Magurele), Andrei Grecu (Scrioastea) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

AS PROGRESUL NENCIULESTI – A.S. RECOLTA SFINTESTI

Florentina Lungu (Alexandria) – Mihai Bajan,  Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Ionel Nisipeanu (Piatra) – Radu Anghel (Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

AS GLORIA MERISANI – AS VIITORUL DIDESTI

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Alin Pana (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Gabriel Costea – Leonard Epure, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

AS VIITORUL BLEJESTI – AS FLACARA LITA

Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea, Crisitan Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Marius Cocos (Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

AS VIITORUL SACENI – CS VITANESTI

Ionut Dogeanu (Videle) – Dan Ciucu, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – Florin Ciobanu (Mereni), Andreea Mirea (Videle) – juniori

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu