Delegari arbitrii-Liga 4

Data 21 mart.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

 

Sambata are loc etapa cu numarul 20 a Ligii a 4 a care va propune meciuri interesante. Vointa Saelele condusa din teren de experimentatul Daniel Sindie, joaca un meci „pe viață si pe moarte” in lupta de la retrogradare, acasa cu echipa din Plosca condusa de L.Lacoviste.

Programul Complet-Sambata 23.03.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

 

ACS ATLETIC ORBEASCA – AS VIITORUL BUTESTI     – 
Marius Bobe (Videle) – Traian Ene (Plosca), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela  Lungu (Alexandria) – Eduard Fratlla, Ionut Nicolae (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 CS METALUL PERETU – AS VICTORIA LUNCA     – 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Alin Pana (Alexandria), Seher  Karabiyk (Bragadiru) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 STA – CS RAPID BUZESCU     – 

 

CS UNIREA TIGANESTI – ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 
Liviu Minca (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel  Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Daniel Preda (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

 ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS UNIREA BRINCENI     – 
Adrian  Buica (Alexandria) – Aurelian Tanase (Rosiori de Vede), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Catalin  Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Marius Burlacu, Leonard Epure (toti  Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

 AS UNIREA MOSTENI – ACS AJAX BOTOROAGA     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Alin Soare (Turnu Magurele), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Dinca (Videle) – seniori

Alexandru Dinca – Mihai Traistrau, Dorinel Luca (toti Videle) –juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 ACF DUNAREA ZIMNICEA – CSM 2 ALEXANDRIA     – 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Bogdan Constantin (Peretu), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Ionut Carabasu, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Aurel   Rusu (Rosiori de Vede)

 AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS ASTRA PLOSCA     – 

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Cristian Beznea (Piatra) – seniori

Cristian Beznea (Piatra) – Ionut Neda, Luca Fudulu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smirdioasa)

 

 

6 comentarii pentru acest articol

Comentariu