Duminica incepe campionatul Ligii 5 judetene. Programul meciurilor si brigazile de arbitrii din cele doua serii

Data 14 Sep. 2018, categoria Fără categorie

blejestiLiga a-V-a Seria I  Duminica 16.09.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS VIITORUL SACENI – AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE     –
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Mihai Petrescu, Ionut Purcea (ambii Videle) – seniori

Ionut Carabasu – Valentin Jilca, Alexandru Pistaie (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) AS GLORIA MERISANI – AS VIITORUL BLEJESTI     –
Cristian Beznea (Piatra) – Stefan Creanga, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Daniel Ene (Plosca), Teodor Oancea (Alexandria) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3) AS RECOLTA SFINTESTI – CS FLACARA CALINESTI     –
Liviu Minca (Videle) – Marius Sandulescu, Cristescu Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Laurentiu Mitrofan – Mihai Mitrofan, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

4) AS INTER PURANI – CS VIRTOAPE     –
Catalin Columban (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Valentin Zvobota – Mihai Traistaru, Andrei Toma (toti Videle) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

5) AS AVINTUL STEJARU – AS VIITORUL DIDESTI     –

Marian Grosu (Buzescu) – Ilie Cristea, Octavian Petre (ambii Turnu Magurele) – seniori

Ionela Lungu (Galateni) – Sorin Sisu (Plosca), George Tobosaru (Alexandria) – juniori

Observator: Emil  Tomescu (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica 16.09.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) ACS TINERETUL SUHAIA – AS STEAUA SPATAREI     –
Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Ionel Galateanu (Guruieni), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Dorel Preda – Florin Popescu, Marius Burlacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

2) ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – AS TELEORMANUL TROIANUL     –
Adrian Buica (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Stelian Purcarea (Peretu) – seniori

Adrian Mutu – Luca Fudulu, (ambii Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3) AS FLACARA LITA – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     –
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Marian Grecu (Scrioastea) – seniori

Marian Untesu – Mihai Radu, Daniel Gadea (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

4) AS PROGRESUL NENCIULESTI – ACS CETATEA TURNU MAGURELE     –
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Ionut Vintila, Alexandru Dinca (ambii Videle) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Lucian Epure, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

5) CS VITANESTI – AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     –

Ionut Dogeanu (Videle) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Daniel Neagu (Alexandria) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Seher Karabiyk (Bragadiru, Valentin Mihaila (Guruieni) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

 

5 comentarii pentru acest articol

Comentariu