Fotbal – Liga 4 | Program si Delegari | Etapa a 17-a

Data 28 feb.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sambata 02 Martie, cu incepere de la ora 12.30, fotbalul judetean programeaza etapa a 17-a din Liga a 4-a.

Iata programul complet:

1) CS RAPID BUZESCU – AS VICTORIA LUNCA     – 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Brebina), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – seniori

Robert Mitrache – Catalin Popa, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

2) ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VIITORUL BUTESTI     – 
Cristian Beznea (Piatra) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Valentin Stanculet (Piatra) ,Rez. Marian Grosu (Buzescu) -seniori

Marian Grosu (Buzescu) – Alin Pana (Alexandria), Daniel Ene (Plosca) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

3) ACS UNIREA BRINCENI – CS METALUL PERETU     – 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Aurelian Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele) – seniori

Laurentiu Mitrofan – Robert Chioreanu, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicu  Lixandru (Smardioasa)

4) ACS AJAX BOTOROAGA – STA     – 

5) CSM 2 ALEXANDRIA – CS UNIREA TIGANESTI     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Ciprian Bratoi, Alin Soare (ambii Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Dorinel Luca, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) ACS ASTRA PLOSCA – ACS DRAGANESTI VLASCA     – 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Alexandru Dinca (Videle), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – George Botoghina, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

7) AS VOINTA SAELELE 2017 – AS UNIREA MOSTENI     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Alexandria) – seniori

Valentin Teodorescu – Adrian Mutu (ambii Alexandria), Stefan Bunea (Magura) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

8) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 

Catalin Columban (Videle) – Sorin  Manea (Alexandria), Mihai Bajan (Videle), Rez. Ionut Carabasu (Turnu Magurele) – seniori

Ionut Carabasu – Eduard Fratila, Ionut NIcolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petrus  Ene (Plosca)

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu