LIGA 3, SERIA 3 | PROGRAMUL RETURULUI

Data 05 ian.. 2020, categoria Teleorman Sport, Sport national, Fotbal Ligi superioare

Etapa a 16-a – 07 martie 2020
 
Progresul Spartac – ACS SR Municipal Braşov 
CSM Alexandria  – FC Pucioasa  
AFC Astra 2 – CS Blejoi 
Tractorul Cetate –  Vediţa Coloneşti  M S 
Sporting Roşiori – CSM Slatina 
Olimpic Cetate Râşnov – Flacăra Moreni  
Unirea Bascov – FC Voluntari 2  
CS Baloteşti – Universitatea Craiova 2 
 
 
Etapa a 17-a – 14 martie 2020

CS Baloteşti – Progresul Spartac  
Universitatea Craiova 2 – Unirea Bascov
FC Voluntari 2 – Olimpic Cetate Râşnov
Flacăra Moreni – Sporting Roşiori
CSM Slatina – Tractorul Cetate
Vediţa Coloneşti M.S. – AFC Astra 2
CS Blejoi – CSM Alexandria
FC Pucioasa – ACS SR Municipal Braşov  
 
Etapa a 18-a – 21 martie 2020
 
Progresul Spartac – FC Pucioasa  
ACS SR Municipal Braşov – CS Blejoi
CSM Alexandria – Vediţa Coloneşti M.S.
AFC Astra 2 – CSM Slatina
Tractorul Cetate – Flacăra Moreni
Sporting Roşiori – FC Voluntari 2
Olimpic Cetate Râşnov – Universitatea Craiova 2
Unirea Bascov – CS Baloteşti  
 
Etapa a 19-a – 28 martie 2020
 
Unirea Bascov – Progresul Spartac  
CS Baloteşti – Olimpic Cetate Râşnov
Universitatea Craiova 2 – Sporting Roşiori
FC Voluntari 2 – Tractorul Cetate
Flacăra Moreni – AFC Astra 2
CSM Slatina – CSM Alexandria
Vediţa Coloneşti M.S. – ACS SR Municipal Braşov
CS Blejoi – FC Pucioasa  
 
Etapa a 20-a – 04 aprilie 2020
 
Progresul Spartac – CS Blejoi  
FC Pucioasa – Vediţa Coloneşti M.S.
ACS SR Municipal Braşov – CSM Slatina
CSM Alexandria – Flacăra Moreni
AFC Astra 2 – FC Voluntari 2
Tractorul Cetate – Universitatea Craiova 2
Sporting Roşiori – CS Baloteşti –
Olimpic Cetate Râşnov – Unirea Bascov  
 
Etapa a 21-a – 08 aprilie 2020 (intermediară )
 
Olimpic Cetate Râşnov – Progresul Spartac
Unirea Bascov – Sporting Roşiori
CS Baloteşti – Tractorul Cetate
Universitatea Craiova 2 – AFC Astra 2
FC Voluntari 2 – CSM Alexandria
Flacăra Moreni  – ACS SR Municipal Braşov
CSM Slatina – FC Pucioasa
Vediţa Coloneşti M.S. – CS Blejoi  
 
Etapa a 22-a – 11 aprilie 2020
 
Progresul Spartac – Vediţa Coloneşti  M.S
CS Blejoi – CSM Slatina
FC Pucioasa – Flacăra Moreni
ACS SR Municipal Braşov – FC Voluntari 2
CSM Alexandria – Universitatea Craiova 2
AFC Astra 2 – CS Baloteşti
Tractorul Cetate – Unirea Bascov
Sporting Roşiori  – Olimpic Cetate Râşnov  
 
Etapa a 23-a – 17 aprilie 2020

Sporting Roşiori – Progresul Spartac  
Olimpic Cetate Râşnov – Tractorul Cetate
Unirea Bascov – AFC Astra 2
CS Baloteşti – CSM Alexandria
Universitatea Craiova 2 – ACS SR Municipal Braşov
FC Voluntari 2 – FC Pucioasa
Flacăra Moreni – CS Blejoi
CSM Slatina – Vediţa Coloneşti  M.S.
 
Etapa a 24-a – 25 aprilie 2020
 
Progresul Spartac – CSM Slatina  
Vediţa Coloneşti M.S – Flacăra Moreni
CS Blejoi – FC Voluntari 2
FC Pucioasa – Universitatea Craiova 2
ACS SR Municipal Braşov – CS Baloteşti
CSM Alexandria – Unirea Bascov
AFC Astra 2 – Olimpic Cetate Râşnov
Tractorul Cetate – Sporting Roşiori  
 
Etapa a 25-a – 02 mai 2020
 
Tractorul Cetate – Progresul Spartac  
Sporting Roşiori – AFC Astra 2
Olimpic Cetate Râşnov – CSM Alexandria
Unirea Bascov – ACS SR Municipal Braşov
CS Baloteşti – FC Pucioasa
Universitatea Craiova 2 – CS Blejoi
FC Voluntari 2 – Vediţa Coloneşti M.S.
Flacăra Moreni – CSM Slatina  
 
Etapa a 26-a – 06 mai 2020 (intermediară)
 
Progresul Spartac – Flacăra Moreni  
CSM Slatina – FC Voluntari 2
Vediţa Coloneşti M.S.- Universitatea Craiova 2
CS Blejoi – CS Baloteşti
FC Pucioasa – Unirea Bascov
ACS SR Municipal Braşov – Olimpic Cetate Râşnov
CSM Alexandria – Sporting Roşiori
AFC Astra 2 – Tractorul Cetate  
 
Etapa a 27-a – 09 mai 2020
 
AFC Astra 2 – Progresul Spartac  
Tractorul Cetate – CSM Alexandria
Sporting Roşiori – ACS SR Municipal Braşov
Olimpic Cetate Râşnov – FC Pucioasa
Unirea Bascov – CS Blejoi
CS Baloteşti – Vediţa Coloneşti M.S.
Universitatea Craiova 2 – CSM Slatina
FC Voluntari 2 – Flacăra Moreni 
 
Etapa a 28-a – 16 mai 2020
 
Progresul Spartac – FC Voluntari 2  
Flacăra Moreni – Universitatea Craiova 2
CSM Slatina – CS Baloteşti
Vediţa Coloneşti M.S. – Unirea Bascov
CS Blejoi – Olimpic Cetate Râşnov
FC Pucioasa – Sporting Roşiori
ACS SR Municipal Braşov – Tractorul Cetate
CSM Alexandria – AFC Astra 2  
 
Etapa a 29-a – 23 mai 2020
 
CSM Alexandria  – Progresul Spartac  
AFC Astra 2 – ACS SR Municipal Braşov
Tractorul Cetate – FC Pucioasa
Sporting Roşiori – CS Blejoi –
Olimpic Cetate Râşnov – Vediţa Coloneşti M.S.
Unirea Bascov – CSM Slatina
CS Baloteşti – Flacăra Moreni
Universitatea Craiova 2 – FC Voluntari 2  
 
Etapa a 30-a – 30 mai 2020
 
Progresul Spartac – Universitatea Craiova 2  
FC Voluntari 2 – CS Baloteşti
Flacăra Moreni – Unirea Bascov
CSM Slatina – Olimpic Cetate Râşnov
Vediţa Coloneşti M.S.- Sporting Roşiori
CS Blejoi – Tractorul Cetate
FC Pucioasa – AFC Astra 2
ACS SR Municipal Braşov – CSM Alexandria  

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu