Liga 4 / Atletic Orbeasca intalneste pe Dunarea Zimnicea sambata

Data 24 Mai. 2018, categoria Fotbal Liga IV

plosca -zimnicea1Liga a- IV-a – Sambata 26.05.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – C S METALUL PERETU     –
Adrian Buica – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Traian Ene (Plosca), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria) – seniori
Stefan Croitoru (Alexandria) – Dan JIanu, Ionel NIsipeanu (ambii Piatra) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

2) CS RAPID BUZESCU – C.S. NANOV     –
Cristian Beznea (Piatra) – Ciprian Bratoi, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Eduard Fratila, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Alexandria)

3) A.S. VIITORUL BUTESTI – ACS AJAX BOTOROAGA     –
Ionut Dogeanu – Andrei Baciu, Alexandru Dinca (toti Videle), Rez. Georgel  Dumitru (Scriostea) – seniori

Georgel Dumitru (Scrioastea) – Andrei Grecu (Scrioastea), Florin Popescu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4) FCM 2 ALEXANDRIA – CS ASC SEACA     –
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Florin Stan (Poroschia), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Alexandru Sirbu ( Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sribu  – Mihai Jianu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

5) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS AVINTUL BRAGADIRU     –
Mihai Tatara – Alin Soare, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele), Rez. Valentin Luca (Mereni)– seniori

Valentin Luca (Mereni) – Marian Salici (Blejesti), Dorinel Luca (Mereni) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

6) ACS ASTRA PLOSCA – AS TINERETUL SILISTEA     –
Catalin Columban – Alexandru Draghici (ambii Videle), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Galateni) – seniori

Ionela Lungu (Galateni) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Teodor Dimancea  (Alexandria) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

7) A.S. ATLETIC ORBEASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Valentin Naidin – Cosmin Ciocan, Stefan Creanga (toti Turnu Magurele), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Bogdan Doicut, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

8) C S VIATA NOUA OLTENI – C S UNIREA TIGANESTI     – nu  se  dsputa

1 Comentariu

  • Ion

    Beniamine, învaţă l pe fito sa joace fotbal nu sa înjure tot meciul. Numai figuri are in cap. E praf saracu ca fotbalist..

Comentariu