LIGA 4 | CASETA TEHNICĂ

Data 10 mart.. 2020, categoria Teleorman Sport, Sport national, Fotbal Liga IV

Liga 4 – etapa 18,  07  martie  2020  
 
01.CSM 2 ALEXANDRIA -AS VIITORUL BUTESTI  4-2  (3-1)
Au marcat: Mohora  F (min 13), Pasca (min 27), Julea (min 42), Mohora  N (min 68) respectiv Pricopie (min 43), Popa (min 53)
CSM 2 Alexandria: Apostol – Lupoaica, Maldaianu, Badoi, Ciocanel (min 55 Pletea), Calineata (min 40 Mohora N), Patrascu (min 55 Badoi), Pasca, Julea, Descultu (min 71 Bucuresteanu), Mohora
Avertismente: Pasca,Maldaianu
Antrenor: Iulian Gudan
AS Viitorul Butesti: Badea – Mihalache, Dragan (min 45+1 Oprea), Popescu, Garnita P, Malancu, Stemate (min 34 Sher), Necula, Taragradeanu (min 72 Garnita I), Pricopie, Popa F
Avertismente: Garnita P, Geanta
Antrenor: Valentin Popescu
02.AS VICTORIA LUNCA – ACS ATLETIC ORBEASCA  2-4  (2-1)
Au marcat: Geabou (min 27), Naidin (min 32) respectiv Ghimis (min 3, 60, 64, 90)
AS Victoria Lunca: Catana – Chirea, Chitu, Bozeanu, Iatan, Iagaru, Naidin, Geabou, Bobel, Anghel, Tincu
Avertismente: Bozeanu, Geabou
Antrenor:  –
ACS Atletic Orbeasca: Lautaru – Gheorghe, Ghimis, Stancila (min 70 Miu I), Neacsu, Ene V (min 84 Mihai B), Miu D, Marin, Draghici,Ene S, Ene A (min 50 Mihai H)
Avertismente: Draghici   /  Eliminat: Stefan Marin (2CG – CR min 71)
Antrenor: Anisor Dragomir
03.ACS ASTRA PLOSCA- AS VOINTA SAELELE 2017   2-0  (0-0)
Au marcat: Streche (min 53), Stavarache (min 90+1)
ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Mihai (min 80 Lacoviste), Parolea (min 35 Stan) (min 73 Pirva), Sreche, Stavarache, Bosoteanu, Mihaita, Urucu (min 80  Stafie), David
Antrenor: Marius Lacoviste
AS Vointa Saelele 2017: Selea – Segarceanu, Miu (min 90+2 Mitrofan), Dima, Gheldiu, Ochea (min 75 Cojocaru), Stoian, Stefan, Costore, Ilie, Sindie
Avertismente: Ochea
Antrenor: Ion Enache
04.ACS AJAX BOTOROAGA – CS UNIREA TIGANESTI  1-0  (0-0)
Au marcat: Salaman  (min 79)
ACS Ajax Botoroaga: Dragnea – Olteanu (min 90+1 Voicu), Dumitru (min 56 Gherghescu), Ciulacu, Ungureanu (min 30 Brezoi) (min 90+3 Iancu), Nicoara, Sava, Tufan, Gheorghe, Salaman, Tarta
Avertismente: Salaman, Tufan, Gheorghe, Dragne
Antrenor: Eugen Besleaga
CS Unirea Tiganesti: Craciun – Paun M, Marinescu, Constantin (min 76 Matei), Ghebaura,. Dumitru, Binciu, Craciun (min 46 Ghimis), Pate (min 61 Paun C), Ancu, Dutu
Avertismente: Ghebaura, Ghimis, Paun
Antrenor: Ion Cojocaru
05.CS METALUL PERETU – AS UNIREA MOSTENI  2-0  (1-0)
Au marcat: Burcea (min 16), Pichineru (min 90)
CS Metalul Peretu: Busca –  Sandu, Irianu (min 46 Ivascu), Mitruleasa, Bugeanu (min 85 Nastase), Iaurum M, Carabasu, Ciofalca (min 66 Radu), Burcea, Ionita, Purcarea (min 71 Iaurum  A)
Avertismente: Ciofalca, Iaurum
Antrenor: Ionel  Olteanu
AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Paun, Caldararu, Dodu, Aliuta (min 82 Valcea), Nica, Dulgheru, Vintila (min 50 Sovarel), Spataru
Avertismente: Tabarana, Caldararu
Antrenor: Marian Scheopu
06.ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS AVINTUL STEJARU   2-0  (0-0)
Au marcat: Caldararu (min 52), Botezatu (min 88)
ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Caldararu (min 20 Martin), Deca, Marcea (min 90 Nedelcu), Magureanu, Botezatu, Luca (min 90+1 Bajan), Sandu (min 46 Neacsu), Firica, Cotruta, Necula
Avertismente: Sandu, Necula
Antrenor: Beniamin Cristea
AS Avantul Stejaru: Istrate – Neagu, Spataru, Neacsu, Predoi (min 44 Dumitru) (min 64 Geicu), Tantalete, Spataru, Radu, Popa, Chirca, Iordan
Avertismente: Iordan
Antrenor: Florea  Coaca
07.CS RAPID BUZESCU – ACS DRAGANESTI VLASCA   5-0  (2-0)
Au marcat: Lascu (min 29, 97), Maria (min 45), Butucel (min 69, 76)
CS Rapid Buzescu: Alecu – Preda, Nastase, Dobre, Slavitescu, Zamfir (min 56 Slobozeanu), Marin (min 58 Buzica), Chirita, Ionescu, Lascu (min 64 Traistaru), Nica (min 54 Butucel)
Avertismente: Dobre
Antrenor: Florin Raducu
ACS Draganesti Vlasca: Baltatu – Rusanu, Sidime, Bratu, Coporan, Tufan, Negoita, Manea, Margarit (min 51 Calugareanu), Bogatu I, Bogatu L
Avertismente: Rusanu, Calugareanu
Antrenor: Razvan Glavan
 08.AS STEAUA SPATAREI -ACS CETATEA TURNU MAGURELE  8-3   (5-1)
Au marcat: Coltuc (min 6), Bajan (min 10), Patrusca (min 15, 38), Rosu (min 24), Ologeanu (min 53), Popa (min 54), Cojocaru (min 58) respectiv Cazacu (min 3, 63), Miu (min 70)
AS Steaua  Spatarei: Pasache – Coltuc, Tanase, Dorobantu (min 55 Cobzaru), Badan (min 75 Puran), Cojocaru (min 62 Bataus), Patrusca (min 51 Ologeanu), Scoret, Popa, Rosu, Dumitrascu
Avertismente: Tanase, Cojocaru
Antrenor: Iulian Dumitarscu
ACS Cetatea Turnu Magurele: Meirosu – Truta, Coman, Sindili, Linca, Foamete, Ceangiru (min 65 Ion), Zanfir, Mozolea, Miu, Cazacu
Avertismente: Meirosu, Linca
Antrenor: Dan Ceangiru

Comentariu