Liga 4- Caseta Tehnica

Data 23 apr.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Caseta tehnica Liga 4 -20 aprilie

 

 STA – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 

2) CS UNIREA TIGANESTI – CS METALUL PERETU 2-0 (1-0)    – 
Au marcat: Dutu (min 40), Ghimis (min 90)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Ancu, Dutu (min 87 Ninu), Pate, Dumitru, Cimpeanu, Binciu, Paun C (min 63 Ghimis  A), Ghimis M, Dumitru (min 82 Calin),Paun

Avertismente: Pate, Cimpeanu, Craciun A

Antrenor: Ion Cojocaru

CS Metalul Peretu: Sandu E – Sandu  D, Mitruleasa, Ciocan, Radu, Iaurum M, Carabasu, Spataru, Ciofalca (min 61 Brataseanu), Iaurum A (min 85 Albu), Purcarea (min 64 Burcea)

Avertismente: Iaurum A, Radu, Sandu

Antrenor: Adrian Petrus

3) ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VIITORUL BUTESTI    4-1 (1-1) – 
Au marcat: Sabou (min 6), Tabarana M(min 56), Tabarana L (min 73), Voicu (min 86) respectiv Pattvean (min 45)

ACS Draganesti Vlasca: Alecu – Bogatu L, Bogatu I, Chircalan (min 91 Calugareanu), Voicu, Tabarana, Mitran, Gheorghe, Sabou (min 90 Dan), Negoita (min 87 Baltatu), Bratu (min 73 Cobzaru)

Avertismente: Alecu, Voicu / Eliminat: Gheorghe Alexandru [CR min 45+1 (2 CG)]

Antrenor: Razvan Glavan

AS Viitorul  Butesti: Badea – Predusca (min 76 Popa G), Garnita, Popa D, Popa C, Ciobanu, Pricopie, Pattvean, Popescu (min 82 Mihalache), Stanciu, Stancescu (min 30 Capraru)

Avertismente: Ciobanu, Popa, Girnita

Antrenor: Gabriel Popa

4) AS UNIREA MOSTENI – AS VICTORIA LUNCA 4-10 (3-3)    – 
,Au marcat: Spataru (min 2, 50), Gazdaru (min 34), Nica (min 41) respectiv Boboc (min 6), Ochea (min 24, 29, 48, 65,70), Cazacu (min 74. 82), Geabou (min 78, 86)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Matica, Tudor, Tabarana (min 46 Stanila), Zamfir, Zvobota (min 80 Serban), Pistol, Dodu (min 72 Ionescu), Gazdaru, Nica, Spataru

Avertismente: Stanila, Zvobota / Eliminati: Ionu Matica [CR- (2CG) min22], Pistol [CR (2CG) – min 90)

Antrenor: Ion Ciupageanu

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Eftimie, Geabou, Boboc, Ochea, Polog, Foamete, Segarceanu, Cazacu, Pastrama (min 65 Bozeanu), Cuna

Avertismente: Eftimie, Foamete, Geabou, Polog

Antrenor: Stefan Becheanu

5) ACF Dunarea  Zimnicea – CS Rapid Buzescu  0-1 (0-1)
Au marcat: Brinceanu (min 40)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Pascu, Magureanu, Deca, Sandu (min 75 Constantin), Ciulacu, Gheorghe, Nadrag, Craciun, Musat, Marinescu (min 71 Visan)

Avertismente: Stoica, Deca, Magureanu

Antrenor: Sica Tote

CS Rapid Buzescu:  Floricica – Buzica, Nastase, Badea, Slaviescu, Dobre, Slobozeanu, Mircea, Brinceanu (min 77 Molea), Padure (min 78 Croitoru), Nica

Avertismente: Nastase, Badea, Croitoru

Antrenor: Florin Raducu

6) AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS AVANTUL BRAGADIRU  3-2  (1-1)   – 
Au marcat: Marin (min 25), Gheldiu (min 65), Sindie (min 72) respectiv Dinca (min 21, 80)

AS Vointa Saelele: Mohora – Dima, Turcan, Marmalichi, Miu, Stoian,Cane (min 87 Stochita), Gheldiu (min 90+1 Moraru),Sindie, Marin, Frujina

Avertismente: Turcan

Antrenor: Ion Enache

ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Cristea, Botezatu,Calin, Caldararu, Neacsu (min 89 Martin), Tamas (min 56 Dulgheru), Cotruta, Balan, Dinca, Moanga

Avertismente: Popescu

Antrenor: Beniamin Cristea

7) ACS ASTRA PLOSCA – ACS UNIREA BRINCENI  2-5 (2-2)   – 
Au marcat: Parolea (min 1, 10) respectiv Buca (min 7), Fluerica (min 38), Preda (min 61), Ilie (min 79), Constantinescu (min 89)

ACS Astra Plosca: Manta – Parolea (min 46 Stanciu), Stafie, Stavarache, Lascu, Voicu, Lacoviste, Pirva, Chiriac, Stan (min 75 Radut), Mihaita (min 85 Tucmeanu)

Avertismente: Stan, Mihaita, Pirva, Voicu

Antrenor: Marius Lacoviste

ACS Unirea Brinceni: Oprea A – Mitroi, Ghebaura (min 46 Oprea B) (min 75 Ilie), Olteanu, Preda, Buca, Popa, Turcin, Constantinescu, Grosu, Fluerica (min 87 Ilica)

Avertismente: Constantinescu, Fluerica

Antrenor: Marian Botea

8) CSM 2 ALEXANDRIA – ACS AJAX BOTOROAGA 0-2 (0-1)    

Au marcat: Balauru (min 14), Gherghescu (min 70)

CSM 2 Alexandria:  Apostol – Neaga (min 75 Mohora), Bortosu, Soare, Pieleanu, Pletea, Mares (min 72 Badoi), Calineata, Ciocanel, Julea (min 66 Descultu), Ciocan (min 70 Hutupan)

Avertismente: Neaga

Antrenor: Iulian Gudan

ACS Ajax  Botoroaga: Dragne – Iancu, Nicoara, Dron (min 35 Matei) (min 68 Gherghescu), Tarta (min 26 Tufan I), Nicola, Balauru (min 65 Brezoi), Grigorescu, Tufan S, Radulescu, Tudor

Avertismente: Iancu

Antrenor: Eugen  Besleaga

Comentariu