Liga 4| Caseta Tehnica

Data 09 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

  Liga 4 – etapa 02,  07 septembrie  2019

01.AS VIITORUL BUTESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA  1-2 (0-2)

Au marcat: Pricopie (min 90+4) respectiv Ghimis (min 12), Stanciu (min 28)

AS Viitorul  Butesti:  Badea – Popa D, Pricopie, Garnita (min 55 Voicu), Stancescu (min 76 Popa  G), Pistol, Ion, Dragan, Popa C, Popescu, Malancu

Avertismente: Pistol, Voicu, Popa

Antrenor: Valentin Popescu

ACS Atletic Orbeasca: Lautaru – Ghimis, Oprea, Stanciu, Ene V (min 85 Mihai B), Ene S, Ene A, Miu, Draghici, Gheorghe (min 80 Mihai  H), Aldea

Avertismente: Ene, Ghimis, Mihai

Antrenor: Anisor  Dragomir

02.AS VICTORIA LUNCA – AS VOINTA SAELELE 2017  0-2  (0-2)

Au marcat: Sindie (min 22), Miu (min 61)

AS Victoria Lunca:Andrei – Tunaru, Badici, Lungu, Naidin, Anghel, Bozeanu (min 62 Cojoc), Ivan, Chitu (min 89 Cutieru), Geabou, Eftimie

Avertismente: Naidin, Bozeanu, Geabou, Badici, Eftimie

Antrenor: Gabi Julea

AS  Vointa  Saelele:Mohora – Frujina, Turcan, Segarceanu, Miu, Ochea (min 75 Sima), Ilie, Sindie, Stoian, Boboc, Cuna

Avertismente: Boboc, Ochea, Stoian, Frujina

Antrenor: Ion Enache

03.ACS ASTRA PLOSCA – CS UNIREA TIGANESTI  1-4  (0-1)

Au marcat: Stavarache (min 73) respectiv Paun (min 8), Ghebaura (min57), Dumitru (min 88) Constantinescu (min 69)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Parolea (min 25 Mihai), Voicu, Stavarache, Stafie (min 70 Albu), Stan G, Stan E, Mihaita (min 59 Pirva)), Mitroi (min 76 Streche), David

Avertismente: Mihaita, Voicu

Antrenor: Marius Lacoviste

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Dumitru M, Dumitru G, Dutu, Banciu, Craciun L (min 20 Ghimis), Campeanu, Constantinescu, Ghebaura, Marinescu (min 81 Pate), Paun

Avertismente: Ghebaura

Antrenor: Gheorghiceanu Marcel

04.ACS AJAX BOTOROAGA – AS UNIREA MOSTENI  6-0  (3-0)

Au marcat:  Grosu (min 14, 45), Ungureanu (min  17), Brezoi (min 63), Gherghescu (min 85), Salaman (min 89)

ACS Ajax Botoroaga: Nan – Tabarana, Ciulacu, Gheorghe, Tarta (min 74 Bancu), Ungureanu, Tufan (min 27 Gherghescu), Olteanu (min 46  Brezoi) (min 80 Grigorescu), Grosu, Nicola, Salaman

Avertismente:Ungureanu, Salaman, Gheorghe

Antrenor: Eugen Besleaga

AS Unirea  Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Scarlat (min 63 Serban), Bitica, Dulgheru (min 46 Ciocanel), Dodu, Nica, Sava, Vintila, Spataru (min 82 Ionescu)

Avertismente: Dodu, Vintila, Sava

Antrenor: Marian Scheopu

05.CS METALUL PERETU – A.S. AVINTUL STEJARU  3-2  (0-2)

Au marcat: Carabsu (min 65), Burcea (min 72, 89) respectiv  Marincu (mnin37), Purcarescu (min 49)

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Irianu (min 46 Ionita), Mitruleasa, Ciocan, Ciofalca (min 63 Nastase), Iaurum M, Carabasu, Radu, Sandu, Ivascu (min 46 Burcea), Purcarea

Avertismente: Radu, Mitruleasa, Iaurum M

Antrenor: Adrian Petrus

AS Avantul Stejaru: Sandu – Marinescu, Tanase, Predoi, Neacsu (min 65 Cuna), Purcarescu, Tantalete (min 29 Parpala), Neagu, Spataru, Chircu, Ciobanu (min 69 Radu)

Avertismente: Neacsu, Purcarescu

Antrenor: Florea  Coaca

06.ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS DRAGANESTI VLASCA   8-0  (3-0)

Au marcat: Dinca (min 13, 66, 79), Cotruta (min 37, 45+1), Caldararu (min 63), Rusanu (min 77), Dulgheru (min 87)

ACS Avantul  Bragadiru: Deca – Cristea, Caldararu (min 66 Dulgheru), Luca, Dinca, Moanga (min 57 Calin), Cotruta, Serban, Magureanu, Necula (min 66 Sandu), Firica

Avertismente: Cristea, Magureanu

Antrenor: Beniamin Cristea

ACS Draganesti  Vlasca: Rusanu – Fieraru, Cobzaru, Coltuc, Margarit (min 62 Matei), Tufan, Dan, Negoita, Bogatu L, Bogatu I, Brodeala

Antrenor: Razvan Glavan

07.CS RAPID BUZESCU – ACS CETATEA TURNU MAGURELE  7-0   (3-0)

Au marcat: Nica (min 15, 30,35), Lascu (min 56,68),Marin (min 75, 82)

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Musat, Nastase, Badea, Voicu (min 46 Ciubuc), Cretan (min 46 Slavitescu), Burlacu, Chirita, Croitoru (min 52 Ionescu), Lascu, Nica (min 52 Marin)

Antrenor: Florin Raducu

ACS Cetatea Turnu Magurele: Catana – Coman (min 68 Urdan), Truta, Tanasca, Sindili, Trifu, Mozolea (mn 46 Radulescu) (min 75 Oprea), Ceangiru, Foamete, Peta, Cazacu

Antrenor: Dan Ceangiru

08.CSM 2 ALEXANDRIA – AS STEAUA SPATAREI       2-0  (1-0)

Au marcat:Ciocan (min 41), Pletea (min 55)

CSM 2 Alexandria: Apostol – Bucuresteanu, Neacsu (min 73 Patrascu), Descultu, Calineata (min 67 Ivan), Pasca, Ciocan (min 77 Mihai), Ciocanel, Maldaianu, Pletea, Hutupan (min 19 Banuta)

Avertismente: Ciocanel

Antrenor: Iulian  Gudan

AS Steaua Spatarei: Dragut – Cojocaru, Ologeanu, Badan, Scoret, Rosu (min 61 Dorobantu), Dumitrascu, Popescu, Tanase, Coltuc (min 46 Pavel), Soare

Avertismente: Badan, Scoret  /  Eliminat: Alexandru Cojocaru (2 CG – CR min 90)

Antrenor: Iulian Dumitrascu

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu