LIGA 4 | CASETA TEHNICĂ

Data 15 oct.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

 

ACS ASTRA PLOSCA – CSM 2 ALEXANDRIA 4-0  (0-0)

Au  marcat: Mihaita (min 56), Mitroi (min 85), Stavarache (min 90), Albu (min 90+1)

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Nicolae (min 71 Albu), Stavarache, Mihai, Streche, Stan (min 78 Pirva), Mitroi (min 89 Stafie), Mihaita, David

Avertismente: Streche

Antrenor: Marius Lacoviste

CSM 2 Alexandria:  Apostol – Maldaianu, Pletea, Calineata (min 59 Ciocan), Mohora (min 76 Descultu), Pasca, Ciocanel (min 72 Bucuresteanu), Badoi (min 55 Julea), Bosoteanu, Ioana, Matei

Avertismente: Mohora, Pasca, Bosoteanu

Antrenor: Cristian Pirjolea

AS VICTORIA LUNCA – ACS AJAX BOTOROAGA 1-8(1-5)

Au  marcat: Bozeanu (min 22) respectiv Grosu (min 6, 7), Tufan (min 34, 36, 38), Tabarana (min 66, 68), Ungureanu (min 85)

AS Victoria Lunca: Andrei – Geabou, Bozeanu (min 85 Mitroi), Grecu, Naidin, Badici, Lazar, Chitu (min 21 Cutieru), Eftimie, Iagaru, Isbiceanu

Avertismente: Badici, Iagaru  / Eliminat: Eftimie (min 11 – CR)

Antrenor: Gabi Julea

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Ciulacu, Olteanu, Tufan (min 68 Ungureanu L), Ungureanu C, Tabarana, Gherghescu (min 13 Iancu), Grigorescu, Grosu, Gheorghe, Salaman

Antrenor: Eugen Besleaga

AS VIITORUL BUTESTI – CS METALUL PERETU4-1  (2-1)

Au  marcat: Malancu (min 11, 21), Stancescu (min 73), Popa C (min 90+2) respectiv Ivascu (min 13)

AS Viitorul  Butesti: Iancu – Pistol, Stancescu (min 83 Popa G), Popa C, Voicu (min 46 Popa D), Malancu (min 67 Ciobanu), Garnita  J, Necula (min 56 Pricopie), Popescu, Dragan, Ninu

Avertismente: Ninu, Pricopie, Popa

Antrenor: Valentin Popescu

CS Metalul Peretu: Iaurum A – Sandu, Ciocan (min 83 Ionita), Irianu  (min 23 Baltateanu), Mitruleasa, Iaurum M, Carabasu, Ivascu (min 83 Almajanu), Nastase, Stefan, Purcarea

Avertismente: Irianu, Iaurum M,  Iaurum A, Nastase, Stefan  Elimniat: Ionut Purcarea (CR – min 62  – 2CG)

Antrenor: Ionel Olteanu

ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS AVANTUL BRAGADIRU 1-6 (0-2)

Au  marcat: Lautaru (min 80 ) respectiv Cotruta (min 23, 67, 86), Dinca (min 36, 63), Necula  (min 72)

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ghimis, Neacsu, Ene V, Oprea, Gheorghe, Dumitrescu (min 65 Ciobanu G), Mihai B (min 84 Miu), Mihai H (min 61 Stancila), Aldea, Draghici (min 73  Ciobanu R)

Antrenor: Anisor Dragomir

ACS Avantul  Bragadiru: Popescu – Cristea, Deca (min 61 Neacsu), Caldararu (min 62 Dulgheru), Luca, Necula, Cotruta, Dinca, Magureanu, Botezatu, Moanga

Antrenor: Beniamin Cristea

AS VOINTA SAELELE 2017 – CS RAPID BUZESCU  1-2  (1-1)

Au  marcat: Miu (min 23) respectiv Lascu (min 27), Nica (min 58)

AS Vointa  Saelele  2017: Segarceanu – Turcan, Miu, Dina, Ochea, Ilie, Stoian, Polog, Cuna, Boboc (min 82 Capanu), Frujina

Avertismente: Ochea, Turcan

Antrenor: Ion Enache

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Musat, Nastase, Badea, Slavitescu, Cretan (min 80 Butucel), Dobre, Chirita (min 69 Padure), Ionescu, Lascu (min 61 Mitala), Nica (min 82 Burlacu)

Avertismente: Alecu, Cretan, Dobre

Antrenor: Florin Raducu

CS UNIREA TIGANESTI – AS STEAUA SPATAREI  2-1  (1-0)

Au  marcat: Marinescu (min 12), Ghebaura (min 90+1) respectiv Scoret (min 59)

CS Unirea  Tiganesti: Craciun L – Binciu, Marinescu, Craciun L, Ghimis, Paun C (min 72 Matei), Dutu, Ghebaura, Constantinescu, Dumitru, Paun M (min 86  Pate)

Avertismente: Ghebaura, Pate

Antrenor: Ion Cojocaru

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Scoret, Soare, Bataus (min 74 Dorobantu), Badan, Rosu (min 86 Puran), Dumitrescu, Pavel, Ologeanu, Cojocaru, Patrusca

Avertismente: Cojocaru, Pavel

Antrenor: Iulian Dumitrascu

AS UNIREA MOSTENI – ACS CETATEA TURNU MAGURELE  0-3  (0-3)

Au  marcat: Urlan (min 8), Cazacu (min 30), Coman (min 33)

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Bitica, Zamfir (min 36 Necula), Sava, Nica, Ciocanel (min 46 Serban), Dodu, Vintila, Dulgheru (min 34 Ionescu)

Antrenor: Ion Ciupageanu

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Urlan, Mozolea, Ceangiru, Coman, Tanasca, Foamete, Cazacu,, Peta (min 81 Dita), Ioan, Sindili

Antrenor: Dan Ceangiru

AS AVINTUL STEJARU – ACS DRAGANESTI VLASCA  1-4  (0-2)

Au  marcat:Cuna (min 68) respectiv Iordache (min 6), Tufan ( min 42), Baltatu (min 48), Cocos (min 60)

AS  Avantul Stejaru:Sandu – Gradinaru, Ciobanu, Neacsu, Spataru, Chirca, Neagu, Marincu, Parpala, Tanase (min 58 Otaranu), Radu (min 20 Cuna)

Avertismente: Spataru, Parpala

Antrenor: Florea Coaca

ACS Draganesti  Vlasca: Floricica – Cocos, Brodeala (min 46 Baltatu), Peta, Tufan, Negoita, Cobzaru (min 76 Barbu), Bogatu L, Rusanu, Bogatu I, Iordache

Avertismente: Cocos, Barbu

Antrenor: Razvan Glavan

SURSA:AJFTELEORMAN.RO

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu