LIGA 4 | CASETA TEHNICA

Data 04 dec.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

   

  Liga 4 – etapa 14,  30 noiembrie  2019  

CS RAPID BUZESCU – ACS AVANTUL BRAGADIRU  3-2  (1-0)

Au  marcat: Nica (min 38, 77), Butucel (min 82) respectiv Badea (min 70 autogol), Marcea (min 90+3)

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Musat, Badea, Nastase, Slavitescu, Zamfir (min 64 Croitoru), Dobre, Padure (min 64 Slobozeanu). Ionescu, Lascu (min 54 Butucel), Nica (min 78 Mitala)

Avertismente: Ionescu

Antrenor: Florin Raducu

ACS Avantul  Bragadiru: Sandu – Botezatu, Deca, Necula, Caldararu (min 85 Dulgheru), Cristea, Neacsu (min 53 Marcea), Dinca, Magureanu, Moanga, Firica

Avertismente: Magureanu

Antrenor: Marius Cristea

AS STEAUA SPATAREI – CS METALUL PERETU 3-2  (2-1)

Au  marcat:Tanase  (min 2), Pavel (min 34), Cojocaru (min 69) respectiv Purcarea (min 30, 50)

AS Steaua  Spatarei: Pasache – Pavel, Tanase, Dumitrascu, Ologeanu, Dorobantu, Cojocaru, Rosu, Patrusca, Puran, Badan

Avertismente: Tanase, Ologeanu  /  Eliminat: Badan (min 54 – CR – 2CG)

Antrenor: Iulian Dumitrascu

CS Metalul Peretu: Iaurum – Sandu (min 46 Baltateanu), Ionita (min 74 Irianu), Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Carabasu, Radu, Nastase (min 60 Burcea), Stefan, Purcarea

Avertismente: Ionita, Purcarea, Baltaretu, Stefan, Iaurum M, Iaurum A

Antrenor:Ionel Olteanu

ACS CETATEA TURNU MAGURELE – ACS AJAX BOTOROAGA 2-6  (1-5)

Au  marcat: Foamete (min 18), Cazacu (min 78) respectiv Tufan (min 3, 29, 33, 44), Tarta (min 23), Nicoara (min 63)

ACS Cetatea Turnu Magurele: Calin – Ioan, Trifu, Truta, Sindili, Coman, Foamete, Dita, Tanasca, Cazacu, Urlan

Antrenor: Dan Ceangiru

ACS Ajax Botoroaga: Nan – Tudor (min 14 Caldararu) (min 65 Grigorescu), Ungureanu, Nicoara (min 65 Iancu), Tufan (min 46 Gherghescu), Olteanu, Gheorghe, Tarta, Tabarana, Salaman, Nicola

Antrenor: Eugen  Besleaga

ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ASTRA PLOSCA  1-4  (0-2)

Au  marcat: Bogatu I (min 60)  respectiv Stan M (min 23), Stan G (min 32), Albu (min 48), Olteanu (min 72)

ACS  Draganesti  Vlasca: Baltatu – Bogatu I, Sidime, Rusanu, Matei, Negoita (min 68 Cobzaru), Bogatu  L, Coporan (min 68 Fieraru), Calugareanu (min 45 Margarit), Radulescu, Rauta

Avertismente: Rusanu

Antrenor: Razvan Glavan

ACS Astra Plosca: Chirescu – Iorga, Voicu, Albu (min 77 Niculae), Stafie, David, Olteanu, Stan M, Stan G, Mihaita, Mitroi (min 46 Lacoviste)

Antrenor: Laurențiu Lacoviste

AS AVINTUL STEJARU – AS VICTORIA LUNCA 2-0  (1-0)

Au  marcat: Marincu  (min 9), Predoi (min 74)

AS Avantul  Stejaru: Sandu – Spataru  A, Tanase D, Tanase C, Spataru  M, Neagu, Marincu, Predoi, Parpala (min 46 Cuciumita), Chirca, Tantalete

Avertismente: Neagu

Antrenor:  Florea  Coaca

AS Victoria  Lunca: Andrei – Iagaru (min 77 Iatan ), Lungu, Chitu, Geabou, Bobocel, Cutieru (min 85 Tincu), Tunaru, Naidin, Grecu, Lazar

Avertismente: Grecu

Antrenor: Gabi J ulea

AS UNIREA MOSTENI – AS VIITORUL BUTESTI 1-0  (0-0)

Au  marcat: Vintila  (min 86)

AS Unirea  Mosteni: Pleseanu (min 46 Cristea) – Matica, Valcea, Tabarana, Paun, Nica, Bitica (min 46 Serban), Sava, Sovarel (min 74 Dulgheru), Vintila, Spataru

Avertismente: Sovarel, Vintila

Antrenor: Ionescu Ancu

AS Viitorul  Butesti: Iancu –Popa C, Ninu, Popescu (min 70 Tudor), Pistol, Stancescu, Voicu, Necula, Popa D, Garnita (min 80 Popa G), Malancu

Avertismente: Necula, Malancu

Antrenor: Valentin  Popescu

CS UNIREA TIGANESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA 9-2  (6-1)

Au  marcat:Marinescu (min 2, 41, 54, 58, 86), Paun (min 11), Dumitru (min 23), Constantinescu (min 30,35) respectiv Aldea (min 16), Ciobanu R (min 87)

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A – Dumitru, Ancu, Binciu, Craciun L, Cimpeanu, Ghebaura, Dutu (min47 Paun C), Paun M, Constantinescu, Marinescu

Antrenor: Ion Cojocaru

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ciobanu G (min 51 Ciobanu R), Miu D, Draghici, Gheorghe, Marin, Aldea, Mihai B (min 51 Miu I), Neacsu, Ene S, Ghimis A

Antrenor: Anisor Dragomir

AS VOINTA SAELELE 2017 – CSM 2 ALEXANDRIA 4-3  (1-3)

Au  marcat: Costore (min 18), Ilie (min 56, 90+2), Stoian (min 84) respectiv Descultu (min 6), Gheorghisor (min 20), Turcan (min 33)

AS Vointa  Saelele 2017: Capanu _ Turcan, Segarceanu, Miu (min 7 Costore), Gheldiu, Dima, Ochea, Ilie, Stoian, Boboc (min 46 Geodoiu), Mitrofan

Avertismente: Gheldiu, Ochea, Gedoiu

Antrenor: Ion Enache

CSM 2 Alexandria: Apostol – Pletea, Badoi, Mohora, Descultu (min 79 Bucuresteanu), Pasca, Julea, Iakabfi (min 46 Maldaianu), Ioana, Gheorghisor (min 62 Ciocanel), Bosoteanu

Avertismente: Gheorghisor, Pasca, Bosoteanu, Ioana

Antrenor: Iulian Gudan

1 Comentariu

Comentariu