LIGA 4 | CASETA TEHNICĂ

Data 25 feb.. 2020, categoria Teleorman Sport

Liga 4 – etapa 16,  22  februarie  2020  
 
01.CSM 2 ALEXANDRIA – ACS ATLETIC ORBEASCA   2-4  (2-2)
Au  marcat: Calineata (min 6), Mohora (min 44) respectiv Gheorghe ( min 10), Ghimis (min 27, 74), Stanciu (min 64),
CSM 2 Alexandria: Apostol – Badoi, Maldaianu, Siteavu (min 54 Ciocan), Pletea, Ciocanel (min 62 Bucuresteanu), Pasca, Patrascu, Calineata (min 74 Grigore), Julea, Mohora
Avertismente: Julea
Antrenor: Cristian Pirjolea
ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Ene S, Stanciu, Oprea, Draghici, Miu (min 71 Mihai), Ene V (min 76 Neacsu), Marin, Ene A, Gheorghe (min 86 Stancila), Ghimis
Avertismente: Miu, Ghimis
Antrenor: Anisor  Dragomir
02.AS VIITORUL BUTESTI – AS VOINTA SAELELE 2017   0-7  (0-1)
Au  marcat: Sindie (min  7, 71, 84), Stefan (min 52, 77), Ilie (min 54), Marmalachi (min  66)
AS Viitorul  Butesti: Badea – Stemate, Garnita  J, Taragradeanu, Tudor (min 55 Oprea), Malancu, Popa F (min 58 Garnita I), Pricopie, Popescu, Popa C (min 58 Dan), Sher
Avertismente:Stemate, Popa, Girnita    /  Eliminat: Octavian Popa ( CR – dupa terminarea jocului)
Antrenor: Valentin Popescu
AS Vointa Saelele 2017: Selea – Miu, Ilie, Sindie, Stefan, Marmalichi, Ochea, Gheldiu (min 59 Frujina), Cojocaru (min 46 Segarceanu), Stoian (min 73 Costore), Dima
Avertismente: Mihai
Antrenor: Ion Enache
03.AS VICTORIA LUNCA – CS UNIREA TIGANESTI    0-3 (joc neprogramat)
04.ACS ASTRA PLOSCA – AS UNIREA MOSTENI   11-1   (4-0)
Au  marcat: Voicu (min 11, 72, 85, 86), Parolea (min16, 24), Urucu (min 42, 61, 81), Lacoviste (min 48), Iorga (min 88) respectiv  Bitica (min 70)
ACS Astra Plosca: Chirescu (min 72 Manta) – Iorga, Voicu, Mihai, Parolea (min 46 Nicolae), Stan G, Lacoviste (min 73 Constantin), Mihaita, Urucu, David, Stan M
Avertismente: Voicu
Antrenor: Marius Lacoviste
AS Unirea Mosteni: Cristea – Paun, Matica, Tabarana, Bichinearu (min 59 Valcea), Dulgheru, Nica, Dodu (min 64 Dilea), Serban (min 12 Bitica), Ilie, Vintila
Antrenor: Marian Scheopu
05.ACS AJAX BOTOROAGA – AS AVINTUL STEJARU   8-0   (3-0)
Au  marcat: Gherghescu (min 18), Tufan (min 38), Tarta (min 43, 56), Gheorghe (min 68), Brezoi (min 70), Olteanu (min 78), Voicu (min 83)
ACS Ajax  Botoroaga: Nan –  Sava (min 76 Voicu), Gheorghe (min 68 Grigorescu), Ciulacu, Tarta, Ungureanu, Gherghescu (min 46 Nicoara), Olteanu, Tufan, Dumitru (min 68 Brezoi), Salaman
Avertismente: Gheorghe, Tufan
Antrenor: Eugen Besleaga
AS Avantul Stejaru: Sandu – Tanase, Predoi, Spataru, Marincu, Chirca, Neagu, Tantalete, Spataru, Milostivu, Mihai (min 61 Geicu)
Avertismente: Tanase, Marincu, Predoi
Antrenor: Florea Coaca
06.CS METALUL PERETU – ACS DRAGANESTI VLASCA   5-1   (1-0)
Au  marcat: Durlea (min 17), Irianu (min 51, 71), Purcarea (min 55), Iaurum (min 88) respectiv Rusanu (min 60)
CS Metalul Peretu: Busca – Sandu (min 73 Ivascu), Mitruleasa, Ionita, Bugeanu, Iaurum  M, Carabasu, Irianu, Burcea (min 60  Iaurum A), Ciofalca (min 66 Radu), Purcarea (min 71 Nastase)
Antrenor:  Adrian Petrus
ACS Draganesti Vlasca: Baltatu (min 46 Brodeala) – Margarit (min 75 Dan), Negoita, Calugareanu (min 60 Manea), Bogatu I, Matei, Calugareanu, Tufan, Rusanu, Bogatu L, Coporan
Avertismente: Matei
Antrenor: Razvan  Glavan
07.ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS CETATEA TURNU MAGURELE   6-2   (3-1)
Au  marcat:Caldararu (min 1), Cristea (min 11), Moanga (min 14, 52), Dinca (min 48, 77)  respectiv Cazacu (min 20), Miu (min 66)
ACS Avantul Bragadiru: Popescu – Magureanu, Deca, Firica (min 60 Luca), Necula (min 60  Neacsu), Cotruta, Cristea (min 68 Sandu), Botezatu, Dinca, Caldararu, Moanga (min 68 Marcea)
Avertismente: Cristea, Luca
Antrenor: Marius Cristea
ACS Cetatea Turnu Magurele: Govedie – Truta, Coman, Sindili, Ioan (min 54 Mozolea), Dita, Dumitru (min 62 Urlan) (min 76 Ceangiru), Foamete, Cazacu, Miu, Sima
Avertismente: Miu
Antrenor: Dan Ceangiru
08.CS RAPID BUZESCU – AS STEAUA SPATAREI   2-1   (2-1)
Au  marcat: Tudor (min 2), Preda (min 14) respectiv Rosu (min 15)
CS Rapid  Buzescu: Alecu – Badea, Tudor, Nastase, Slavitescu, Slobozeanu (min 46 Butucel), Dobre (min 46 Zamfir), Preda (min 66 Croitoru), Ionescu, Marin (min 46 cretan), Nica
Avertismente: Nastase   /   Eliminati: Iulian Badea (min 74 CR), Claudiu Cretan (min 89 CR)
Antrenor: Florin Raducu
AS Steaua  Spatarei: Ologeanu –Scoret, Cojocaru, Badan, Pavel, Soare, Dumitrascu, Coltuc (min 77 Patrusca) (min 90 Cobzaru), Popa, Tanase, Rosu
Avertismente:  Tanase , Coltuc
Antrenor: Iulian Dumitrascu

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu