Liga 4- Caseta Tehnică

Data 06 mart.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Liga 4 – etapa 17, 02 martie 2019

1) CS RAPID BUZESCU – AS VICTORIA LUNCA 1-1 (0-0) –
Au marcat: Geabou (min 50 autogol) respectiv Polog (min 47)

CS Rapid Buzescu: Floricica (min 53 Filote) – Buzica, Badea, Nastase, Slavitescu, Mircea (min 58 Dobre), Ciubuc, Marin, Braceanu, Croitoru (min 38 Padure), Olteanu

Avertismente: Nastase, Buzica, Olteanu, Dobre, Marian, Brinceanu / Eliminat: Iulian Badea (min 80- CR -2-cg)

Antrenor: Florin Raducu

AS Victoria Lunca: Puscaciu – Geabou, Boboc, Soare, Cazacu, Cuna (min 68 Mititelu), Foamete, Polog, Ochea, Eftimie, Segarceanu

Avertismente: Eftimie, Ochea,Foamete, Polog / Eliminat: Ionut Segarceanu (min 65 – CR- 2-cg)

Antrenor: Stefan Becheanu

2) ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VIITORUL BUTESTI 6-2 (3-1)
Au marcat: Calin (min 8 ), Dinca (min 36, 45+2, 47,90+2), Olteanu (min 83) respectiv Popescu (min 7), Stanciu (min 83)

ACS Avantul Bragadiru: Popescu (min 79 Craciun) – Balan (min 66 Neacsu), Firica, Cotruta, Dinca, Caldararu, Botezatu, Necula, Calin (min 73 Sandu), Moanga (min 82 Olteanu), Tamas

Avertismente: Balan, Cotruta

Antrenor: Beniamin Cristea

AS Viitorul Butesti: Badea (min 59 Neacsu) – Garnita, Predusca, Pricopie, Popa C, Chivu, Stanciu, Popescu (min 80 Popa G), Pattvean, Capraru, Necula (min 53 Popa F)

Avertismente: Popa, Chivu, Neacsu

Antrenor: Valentin Popescu

3) ACS UNIREA BRANCENI – CS METALUL PERETU 3-0 (0-0) –
Au marcat: Buca (min 49), Preda (min 51), Grosu (min 79)

ACS Unirea Branceni: Oprea – Mitroi, Grosu, Preda, Olteanu (min 46 Popa), Dragu (min 58 Ghebaura), Buca, Constantinescu, Rauta (min 67 Ilie), Turcin, Fluerica (min 83 Galbenu)

Avertismente: Turcin, Olteanu, Ghebaura

Antrenor: Marian Botea

CS Metalul Peretu: Sandu E – Carabasu, Sandu D, Mitruleasa, Ciocan, Iaurum M, Spataru (min 43 Calota) (min 60 Burcea), Radu, Albu (min 32 Iaurum A), Purcarea (min 67 Ciofalca), Stefan

Avertismente: Radu, Iaurum, Sandu / Eliminat: Sandu Daniel (min 83 –CR)

Antrenor: Adrian Petrus

4) ACS AJAX BOTOROAGA – STA –

5) CSM 2 ALEXANDRIA – CS UNIREA TIGANESTI 1-2 (1-1) –
Au marcat: Terci (min 10) respectiv Paun (min 31), Pate (min 68)

CSM 2 Alexandria: Cristica – Matei, Bosoteanu (min 51 Neaga), Bortosu, Terci, Gherghiceanu (min 70 Soare), Pletea, Ciocan (min 54 Calineata), Pieleanu, Badoi, Mares (min 61 Ciocanel)

Avertismente: Bosoteanu, Terci, Gherghiceanu, Pletea, Bortosu, Neaga

Antrenor: Iulian Gudan

CS Unirea Tiganesti: Craciun – Dumitru, Paun M, Cimpeanu, Ghimis, Paun C (min 15 Mihaila), Binciu, Pate, Craciun L, Dumitru (min 83 Ninu), Dutu (min 76 Calin)

Avertismente: Craciun, Pate, Paun, Binciu

Antrenor: Ion Cojocaru

6) ACS ASTRA PLOSCA – ACS DRAGANESTI VLASCA 0-4 (0-2)
Au marcat: Boiesan (min 25), Burlacu (min 42), Tabarana (min 51), Chiriac (min 66 autogol)

ACS Astra Plosca: Manta – Iorga (min 53 Pirva), Streche, Pescaru, Voicu, Dobre, Lascu (min 56 Stanciu), Stavarache, Nicolae (min 56 Lacoviste), Chiriac, Stan

Avertismente: Iorga

Antrenor: Marius Lacoviste

ACS Draganesti Vlasca: Alecu – Bogatu (min 64 Voicu), Boiesan (min 56 Chircalan), Serbanescu (min 71 Brasoveanu R), Bogatu, Brasoveanu A, Burlacu, Gheorghe, Tabarana, Mitran, Sabou (min 78 Baltatu)

Avertismente: Tabarana

Antrenor: Razvan Glavan

7) AS VOINTA SAELELE 2017 – AS UNIREA MOSTENI 1-1 (1-1)
Au marcat: Spataru (min 8) respectiv Sindie (min 31)

AS Vointa Saelele: Mohora – Dima, Turcan, Marmalichi, Dinca (min 83 Ionita), Stoian, Cane (min 77 Costore), Gheldiu, Achim, Sindie, Scurtu (min 60 Mindreanu)

Avertismente: Gheldiu, Sindie

Antrenor: Ion Enache

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Matica, Caldararu (min 46 Bosoi) (min 86 Ionescu), Zvobota, Zamfir, Gazdaru, Nica, Pistol, Raportaru, Spataru (min 21 Dulgheru)

Avertismente: Pistol, Nica, Zvobota, Matica, Zamfir

Antrenor: Ion Ciupageanu

8 ) ACF DUNAREA ZIMNICEA – ACS ATLETIC ORBEASCA 3-0 (1-0)

Au marcat: Magureanu (min 19), Musat (min 57), Tereuci (min 90+1)

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Boagiu (min 46 Pascu), Deca, Magureanu, Dasa, Ciulacu, Tereuci, Nadrag, Constantin (min 48 Marin), Marinescu, Musat

Avertismente: Dasa

Antrenor: Sica Tote

ACS Atletic Orbeasca: Draghici – Miu T, Ene D (min 70 Stancila),Miu D, Ene V, Mihai, Ciobanu F, Dumitrescu (min 28 Miu I), Gheorghe, Ciobanu G (min 65 Ciobanu R), Baetica

Avertismente: Miu D

Antrenor: Anisor Dragomir

ajfteleorman

1 Comentariu

Comentariu