Liga 4-Delegari arbitri

Data 15 mart.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sambata 16.03.2019 are loc o noua etapa din campionatul ligii a 4 a. Capul de afis este derby-ul local dintre Unirea Branceni si Unirea Tiganesti

Liga a- IV-a – Sambata 16.03.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

 

 

 

 

1) AS VICTORIA LUNCA – AS VIITORUL BUTESTI     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Dorinel  Luca, Ionut Nita (toti Videle) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

2) CS RAPID BUZESCU – CS METALUL PERETU     – 
Liviu Minca (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Traian Ene (Plosca), Rez. Cristian Beznea(Piatra)  – seniori

Cristian Beznea – Ionut Nisipeanu (ambii Piatra), Adrian  Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

3) ACS AVANTUL BRAGADIRU – STA     – 

4) ACS UNIREA BRINCENI – CS UNIREA TIGANESTI     – 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Creanga (Turnu Magure), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Daniel Preda, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

5) ACS AJAX BOTOROAGA – ACS DRAGANESTI VLASCA     – 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Gabriel Costea, George Botoghina  (toti Rosiori  de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) CSM 2 ALEXANDRIA – AS UNIREA MOSTENI     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

7) ACS ASTRA PLOSCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Aurel Peia (Alexandria) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez, Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Popa, Marius Burlacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

8) AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Alexandria) – seniori

Valentin Teodorescu – Alin Pana, Mihai Oancea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

10 comentarii pentru acest articol

Comentariu