Liga 4-Delegari arbitri

Data 26 apr.. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sâmbătă are loc etapa 25 a Ligii a 4 a.

Liga a- IV-a – Sambata 27.04.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) STA – CS UNIREA TIGANESTI     – 

2) CS METALUL PERETU – ACS DRAGANESTI VLASCA     – 
Catalin Columban (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Mitrofan (Turnu Magurele) – seniori

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), MihaiMitrofan (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel  Rusu (Rosiori de Vede)

3) AS VIITORUL BUTESTI – AS UNIREA MOSTENI     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle),Daniel Neagu (Alexandria) , Rez. Catalin Tutunaru (Alexandria) – seniori

 Daniel Neagu – Catalin Tutunaru (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4) AS VICTORIA LUNCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Aurel Peia (Alexandria) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Stelian  Purcarea (Rosiori de Vede), Rez. Robert Carp (Turnu Magurele) – seniori

Robert Carp (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5) CS RAPID BUZESCU – AS VOINTA SAELELE 2017     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele),Traian Ene (Plosca) , Rez. Florin Baciu (Videle) – seniori

Traian Ene (Plosca) – Florin Baciu, Florin Ciobanu (ambii Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS ASTRA PLOSCA     – 
Mircea Belinas (Zimnicea) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Ionut Neda (Izvoarele) – seniori

Catalina Nan (Alexandria) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Ionut Neda (Izvoarele) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

7) ACS UNIREA BRINCENI – CSM 2 ALEXANDRIA     – 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

8) ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS AJAX BOTOROAGA     – 

Cristian Beznea (Piatra) – Alin Soare (Turnu Magurele), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Cristian Mustatea (Rosiori de Vede) – seniori

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Alin Soare (Turnu Magurele), Cristian Mustatea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator:

Ion Stefan (Buzescu

5 comentarii pentru acest articol

Comentariu