Liga 4-Delegari arbitri

Data 09 mai. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sambata, 11.05.2019 incepand cu orele 12;30, are loc etapa 27 in liga 4 si va propune meciuri care mai de care mai interesante, Viitorul Butesti vrea sa iasa din zona minata a clasamentului si primeste vizita echipei din Saelele, CSM 2 Alexandria joaca la Rapid Buzescu iar liderul la zi joaca pe terenul lanternei rosii, Atletic Orbeasca.

 Liga a- IV-a – Sambata 11.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) CS UNIREA TIGANESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Robert Chioreanu ( Turnu Magurele), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre –Eduard Fratila, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

2) STA – AS UNIREA MOSTENI     – 

3) CS METALUL PERETU – ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Cristian Andrei  – Ciprian Bratoi (ambii Turnu Magurele), Dorinel  Luca (Videle), Rez. Florin Baciu (Videle) – seniori

Dorinel Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4) AS VIITORUL BUTESTI – AS VOINTA SAELELE 2017     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Andrei Baciu (Videle), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu– Catalin Tutunaru, Marius Pate ( toti Alexandria) – juniori

Observator:  Petrus Ene (Plosca)

5) AS VICTORIA LUNCA – ACS ASTRA PLOSCA     – 
Liviu Minca (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin  Teodorescu  (Guruieni) – Adrian Mutu (Alexandria), Florin Badea (Plosca) – juniori

Observator: Brinceanu Iulian (Alexandria)

6) CS RAPID BUZESCU – CSM 2 ALEXANDRIA     – 
Catalin Columban (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Mihai Jianu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

7) ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS AJAX BOTOROAGA     – 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Traian Ene (Plosca), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Cristi Ciolan, Tibi Spataru (ambii Plosca) – juniori

Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele)

8) ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS UNIREA BRINCENI     – 

Mircea Belinas (Zimnicea) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – seniori

Felix Oprescu – Marius Burlacu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

 

5 comentarii pentru acest articol

Comentariu