Liga 4-Delegari arbitri

Data 17 mai. 2019, categoria Fotbal Liga IV

Sambata, 18.05.2019 incepand cu orele 12:30 are loc etapa 28 in Liga 4!

 

   Liga a- IV-a – Sambata 18.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACS ATLETIC ORBEASCA     – 
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Traian Ene (Plosca), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Marian Grosu (Buzescu) – seniori

Marian Grosu (Buzescu) – Marius  Cocos, Teodor Oancea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

  • Jocul se va disputa pe terenul din ,,Buzescu“

2) AS UNIREA MOSTENI – CS UNIREA TIGANESTI     – 
Mihai Rotaru – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Dorinel Luca, Ionut Predoi (toti Videle) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA – STA     – 

4) AS VOINTA SAELELE 2017 – CS METALUL PERETU     – 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Creanga Stefan (Turnu Magurele) ,Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Marius Untesu (Turnu Magurele) – seniori

Marius Untesu – Ionut Carabasu, Ionut NIcolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

5) ACS ASTRA PLOSCA – AS VIITORUL BUTESTI     – 
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Sorin Manea, Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruien) – Adrian Mutu (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

6) CSM 2 ALEXANDRIA – AS VICTORIA LUNCA     – 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Andrei Baciu (Videle), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Mihai Cazacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) ACS AJAX BOTOROAGA – CS RAPID BUZESCU     – 
Ionut Dogeanu – Liviu Barbu (ambii Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

 Georgel Dumitru – Gabriel Costea, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) ACS UNIREA BRINCENI – ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 

 Robert Mitrache (Rosiori de Vede)– Ovidiu Marinel (Brebina), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

Liga a- V-a  / Seria 1 / Duminica 19.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

  AS AVINTUL STEJARU – CS VIRTOAPE     –  joc restanta

Ionut Dogeanu (Videle) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Andrei  Baciu (Videle) – seniori

Daniel Preda – Marius Burlacu, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

3 comentarii pentru acest articol

Comentariu