Liga 4-Delegari arbitri

Data 23 mai. 2019, categoria Fotbal Liga IV

    Sambata, 25.05.2019/12:30 are loc etapa 29, penultima din Liga 4. Capul de afis il tine meciul de la Buzescu, meci care ar fi trebuit sa decida campioana Teleormanului dar cei din Branceni s-au grabit si au castigat cu 2 etape inainte printr-un joc solid, profitand si de forma slaba prin care trece campioana de anul trecut.Meci interesant este si la Butesti care intalneste CSM 2 Alexandria, cele doua echipe vor sa evite locul 13 care poate fi retrogradabil. De retinut ca echipa campioana termina mai devreme campionatul, meciul din ultima etapa fiind devansat pentru miercuri, 29.05.2019 ora 16:00.

 

Liga a- IV-a – Sambata 25.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

1) ACS DRAGANESTI VLASCA – AS UNIREA MOSTENI     – 
Adrian Buica (Alexandria) – Daniel  Miu (Rosiori de Vede), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu – Marius Burlacu, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

Jocul se disputa pe terenul din ,,,Buzescu” – Sen: Ora 15 /  / Jun: Ora 17,00

2) CS UNIREA TIGANESTI – ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Mihai Calin (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu – Ionel Galateanu (ambii Guruieni), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – juniori

Observator: George Popa  (Alexandria)

3) STA – AS VOINTA SAELELE 2017     – 

4) CS METALUL PERETU – ACS ASTRA PLOSCA     – 
Mihai Tutunaru  (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Valentin Rusu (Rosiori de Vede) – seniori

Valentin Rusu – Mihai Cazacu, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

5) AS VIITORUL BUTESTI – CSM 2 ALEXANDRIA     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Traian Ene (Plosca), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

6) AS VICTORIA LUNCA  –  ACS AJAX BOTOROAGA     – 
Mariua Bobe (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Adrian Cojocaru, Constantin Vaduva (ambii Zimnicea) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

7) CS RAPID BUZESCU  –  ACS UNIREA BRINCENI     – 
Arbitru din alt judet – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Edaurd Fratila – Octavian Petre, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Dan Nitu (Turnu Magurele)

8) ACS ATLETIC ORBEASCA  –  ACS AVANTUL BRAGADIRU     – 

Liviu Minca (Videle) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Tibi Spataru (ambii Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

Liga 4 / Miercuri 29.05.2019 /  Sen / Jun: Ora 18,00 – 16,00

JOC DEVANSAT DIN ETAPA a-XXX-a  

ACS Unirea Branceni  –  AS Victoria Lunca

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Catalina Nan, Bogdan Pana (ambii Alexandria), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Catalin Dobre, Costea Gabriel (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

1 Comentariu

Comentariu