Liga 4| Delegări arbitri

Data 12 sept.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

Sâmbătă, are loc etapa cu numarul 3 in liga 4 care propune meciuri foarte interesante, Țigănești primește vizita celor din Botoroaga iar Saelele vrea revanșa pentru meciul pierdut din Cupa Teleormanul,pierdut cu Plosca.

AS VIITORUL BUTESTI – CSM 2 ALEXANDRIA

Catalin Columban (Videle) – Felix Oprescu, Stelian Purcarea (ambi Rosiorei de Vede), Rez. Stefan Luca – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 ACS ATLETIC ORBEASCA – AS VICTORIA LUNCA

Catalina  Nan (Alexandria) – Stefan Creanga, Alin Soare (ambii Turnu Magurele), Rez. Tibi Spataru (Alexandria) – seniori

Tibi  Spataru (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 AS VOINTA SAELELE 2017 – ACS ASTRA PLOSCA

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 CS UNIREA TIGANESTI – ACS AJAX BOTOROAGA

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Marius Burlacu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 AS UNIREA MOSTENI – CS METALUL PERETU

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Liviu Barbu (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) –Luca Fudulu (Alexandria), Marian Mustaciosu  (Guruieni) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 AS AVINTUL STEJARU – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Liviu Minca (Videle) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Leonard Epure (Scrioastea) – juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

 ACS DRAGANESTI VLASCA – CS RAPID BUZESCU

Adrian Buica (Alexandria) – Andrei Baciu (Videle), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Teodor Oancea (Alexandria) – seniori

Andrei Baciu (Videle) – Darius Beznea (Piatra), Teodor Oancea (Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Branceni”

 ACS CETATEA TURNU MAGURELE – AS STEAUA SPATAREI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Adrian Mutu (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Cristian Mustatea, Cristi Javla (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4 comentarii pentru acest articol

  • Oleg

    De ce se publică arbitrii doar din liga a 4 a,liga a 5 a nu mai există??Începe și liga a 6 a…

  • Anonim

    Cea mai neinspirata delegare la Cetatea – Spatarei . Mihai Rotaru e total pe lângă fenomenul fotbal , nu înțelege mai nimic din ce se întâmpla! Mai degrabă arbitrează Aurel Rusu de pe banca ! Observatorul și la vârsta lui arata a arbitru spre deosebire de caricatura din teren!

  • Pronosticuri

    Pronosticuri nu mai dai redactore??

  • Cinca Tanasica

    Cetatea pe ce teren joaca?La „armata” sau la „Botu’ calului”?

Comentariu