LIGA 4 | DELEGARI ARBITRI | ETAPA 11

Data 08 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 09.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

CSM 2 ALEXANDRIA – CS METALUL PERETU

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

ACS AJAX BOTOROAGA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Lviu Barbu (Videle), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Darius Beznea (Piatra) –  seniori

Darius Beznea (Piatra) – Teodor Oancea, Cosmin Negrea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

ACS ASTRA PLOSCA – CS RAPID BUZESCU

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Catalin Dobre, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

AS VICTORIA LUNCA – A.S. STEAUA SPATAREI

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Adrian Mutu, Tibi Spataru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

AS VIITORUL BUTESTI – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Ionut Purcea (Videle), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Ionut Predoi, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS DRAGANESTI VLASCA

Ionut Dogeanu (Videle) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Florentina Oprea (Mereni) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

AS VOINTA SAELELE 2017 – AS AVINTUL STEJARU

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Valentni Teodorescu (Guruieni) –seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Mihaila (Alexandria), Pavelina Ciornei (Antonesti) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

CS UNIREA TIGANESTI – AS UNIREA MOSTENI

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Danut Miu (Rosiori de Vede), Daniel Ene (Plosca), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Florin Baciu (ambii Videle), Andreea Mirea (Botoroaga) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu