LIGA 4 | DELEGĂRI ARBITRI | ETAPA 13

Data 21 nov.. 2019, categoria Teleorman Sport, Fotbal Liga IV

Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS – Sambata 23.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30 

CSM 2 ALEXANDRIA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

Ciprian  Bratoi (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Peretu), Mihai Bajan (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), George Botoghina (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petrus  Ene (PLosca)

CS METALUL PERETU – CS RAPID BUZESCU

Marius Bobe (Videle) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Ionut Predoi (Botoroaga), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

ACS AJAX BOTOROAGA – AS STEAUA SPATAREI

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Daniel Miu (Rosiori de Vede), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori

Valentin Zvobota – Florin Baciu, Andreea Mirea (toti Videle) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

ACS ASTRA PLOSCA – ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Adrian Buica (Alexandria) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Valentin Rusu (Rosiori de Vede),Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu  (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Badea Valentina (Alexandria) – juniori

Observator: CatalinCusca (Alexandria)

AS VICTORIA LUNCA – ACS DRAGANESTI VLASCA

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Sorin Manea, Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Rez. Darius Beznea  (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Valentin Mihaila, Marius Pate (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

AS VIITORUL BUTESTI – AS AVINTUL STEJARU

Aurel Peia (Alexandria) –Cristian Mihai, Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Florentina Badea, Daniel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

ACS ATLETIC ORBEASCA – AS UNIREA MOSTENI

Liviu Minca (Videle) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Ionut Purcea (Videle), Rez. Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori

Gabriel Costea – Alexandru Corbea, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

AS VOINTA SAELELE 2017 – CS UNIREA TIGANESTI

Mircea Belinas (Zimnicea) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Carabasu, Robert  Carp (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2 comentarii pentru acest articol

Comentariu